Главная Новости 15 ноября
English Українською

Как нас найти

15 ноября
Новости - Богослужения
15.11.2009 13:25

Утреннее богослужение

Роман РозумнийРоман Розумный

Як прекрасно відчувати, що Господь відкрився тобі, що Він є Паном твого життя, що Господь зберіг тебе і дав чудові обітниці. У християнина є надія на воскресіння, і смерть - це не кінець. Щасливою людину робить тільки віра в Ісуса Христа. Головне - міцно триматися Його заповідей і не відступати від них.

 

«І була взята Естер до царя Ахашвероша, до царського дому його, десятого місяця, він місяць тевет, сьомого року царювання його. І цар покохав Естер понад усіх жінок, і вона мала прихильність та ласку перед його обличчям понад усіх дівчат, і він поклав царську корону на її голову, і зробив її царицею замість Вашті. І справив цар велику гостину для всіх своїх князів та своїх слуг, гостину для Естери, і зробив полегшення для округ, і дав дарунка за царською спроможністю. А коли збирали дівчат другий раз, то Мордехай сидів при царській брамі. Естер же не виявляла місця свого народження та народу свого, як наказав був їй Мордехай, бо Естер виконувала Мордехаєве слово так, як коли була в нього на вихованні» (Естер 2:16-20).

Незвична доля випала юній дівчині Естер, яка належала до єврейського народу. Змалечку осиротівши, вона потрапила на виховання до свого родича Мордехая. Можливо, після вавилонського полону були сотні, тисячі таких дівчат, але Божим передбаченням випало саме Естер одягнути корону цариці. Божа воля була в тім, що вона отримала подарунок і ласку правителя.

 

Естер вірила в Бога. Вона правильно була наставлена на дороги Господні. Потрапивши в язичницьку сферу, дівчина все ще продовжувала виконувати настанови Мордехая. Зовнішні обставини абсолютно не впливали на неї. І ми знаємо в кінці, що через цю твердість і вірність,  по милості Божій, весь Ізраїльський народ був  спасенний.

 

Біблія застерігає, щоб ми не розмінювалися зі світом. Гріх завжди буде підступати, але  Слово Боже має залишатися в нашому серці на першому місці. Це є наш захист, це наше спасіння. Йов говорить: «Я не відступався від заповідей Його губ, над уставу свою я ховав слова уст Його» (Йова 23:12). Бог хоче, щоб ми найбільше дорожили Його заповідями і, рухаючись в цьому напрямку, любили перебувати у зібранні святих. Бог завжди благословляє тих, хто ходить у світлі Його Слова.

ТамараНадежда
Прослушать песню Надежды "Тебе благодарна" (1,31 МБ)

Вячеслав КогутСергей Тытарь
Прослушать проповедь С. Тытаря (6,64 МБ)

Хор Хор
Прослушать песню хора "Вот мой Спаситель"
(3,24 МБ)
Прослушать песню хора "Иисус, вся жизнь моя сокрыта" (2,58 МБ)

Дневное богослужение

Артем БабийчукАнтон КолгановИгорь Бойко
Прослушать проповедь А. Колганова (6,02 МБ)
Прослушать проповедь И. Бойко (7,10 МБ)

Группа Группа
Прослушать песню группы "И во всякой борьбе"
(3,22 МБ)
Прослушать песню группы "Радуйтесь все" (1,56 МБ)
Прослушать песню группы "Есть много дорог" (3,35 МБ)

Вечернее богослужение

В служении приняла участие группа "Благовісник" (Ровенская область), которая возвращалась с евангелизационных служений на Черкащине.

Гість з Рівненщини

Иван (Ровенская обл.)

„І сталося, як вони перейшли, то Ілля сказав до Єлисея: Проси, що маю зробити тобі, поки я буду взятий від тебе! І сказав Єлисей: Нехай же буде на мені подвійний твій дух" (4 Цар. 2:9).

 

Ілля та Єлисей були в близьких стосунках з Богом і між собою. Ілля, якого Бог обрав в Свій уділ, використовував Єлисея у Своїй праці. В його житті були різні моменти: скитався, ховався, виступав, боровся, перемагав, але він твердо знав, що з ним є Бог. В цій людині можна підкреслити важливу рису, яка так потрібна на сьогоднішній день, - вірність своєму Богові.

 

Був час, коли Єлисей йшов за Іллєю і знав, що скоро настане момент, коли Бог забере пророка від землі. В Єлисея було велике бажання, до якого він все своє життя прагнув. Ця важлива істина заполонила його серце і була цінною для нього: він бажав, щоб та сила, дух, благодать і помазання, що на Іллі, були на ньому вдвічі. Він спостерігав той момент, як добре було Іллі з Батьком (Богом), як легко йому було ходити з Ним, просто стояти перед лицем царя і говорити йому, що він грішний.

 

Бог послав те, чого просив Єлисей. І люди бачили, що дух Іллі почив на ньому. А що на тобі люди бачать? Якщо дивитися на Божу любов до нас і нашу любов до Бога - велика різниця. Для нас Бог так багато зробив. Найбільше - заради нашого спасіння віддав улюбленого Сина, щоб мали вічне життя.

 

Потрібно бути щирим і відвертим перед Богом, щоб Він міг працювати над нашими серцями. Можливо, Він покаже на проблему, кульгання, можливо ,на якийсь недолік, а може, візьме різця і обріже невгодне Його волі. Коли в Ісаї було видалено те, що не подобалося Господу, він сказав: „Ось я, Господи, пошли мене".

 

Сьогодні Бог бере в Свій уділ людей і використовує для Своєї справи. Ти не гірший за інших. Ти можеш бути Божою посудиною, яку Він візьме і використає. У Бога немає жодної речі неможливої. Він є з нами тут, бажає щоб в останні дні церква не проводила своє життя пасивно, але вкладала свої запаси, енергію і все, що тільки має, в діло спасіння пагубного світу. Щоб подивилися на твоє життя і сказали: «З ним є Бог», - як бачили на Єлисеєві.

Зазвичай, люди просять у Бога здоров'я, комфорту, влаштування сім'ї, роботи тощо. Але як би хотілося, щоб на кожному члені церкви почив дух Іллі і провадив так, щоб той стояв твердо, залишався вірним Богові. Як важливо, щоб думки нашого серця і погляди були завжди направлені до неба. Бог готовий благословити кожного, в Нього нема обмежень. Але Він Своє чисте виливає на абсолютно чисте, Він посилає благодать на благодать і силу на силу. Якщо ти ходиш перед Ним, шукаєш Його лиця, цінуєш Його присутність в своєму житті, тоді Він буде посилати Своє благословення. Бог хоче, щоб кожен день і хвилину ти мав спілкування з Ним. Як важливо, щоб в нашому житті, в особистому спілкуванні з Богом ми знали свого Бога, знали голос свого Батька, Його плани на наше життя, давали Йому право виконати Свою волю.

Николай КолдунАнатолий (Ровенская обл.)Иван (Ровенская обл.)
Прослушать проповедь Ивана (Ровенщина) (6,34 МБ)
Прослушать проповедь Ивана (Ровенщина) (3,77 МБ)

Группа Благовісник Группа Благовісник

Обновлено 22.11.2009 00:20
 

Календарь