Главная Новости 18 октября
English Українською

Как нас найти

18 октября
Новости - Богослужения
18.10.2009 20:10

Утреннее богослужение

Я буду Тебе величати, о Боже мій, Царю, і благословлятиму Ймення Твоє повік-віку! Я кожного дня Тебе благословлятиму, і хвалитиму Ймення Твоє повік-віку! Великий Господь і прославлений вельми, і недослідиме величчя Його! Рід родові буде хвалити діла Твої, і будуть могутність Твою виявляти! Про пишну славу величчя Твого, про справи чудовні Твої розповім! Славу Господню уста мої будуть звіщати, і благословлятиме кожне тіло святе Його Ймення на віки віків! (Псалом 144).

Таким гаслом розпочато третє всеукраїнське свято «Богові подяка за хліб, за мир, за Україну» в палаці «Україна».  Ще кілька років тому  євангельські церкви виступали ініціаторами святкування Дня подяки у всеукраїнських масштабах. Сьогодні об'єднання віруючих ще раз довело, що день подяки - необхідне свято для України. Будівля палацу «Україна» здалася маленькою і тісною, коли її заповнили понад три тисячі віруючих. Серед них - представники різних конфесій і об'єднань з усіх куточків України та зарубіжжя. Також були запрошені представники влади, голови Держкомітету у справах релігії.

Тепле, радісне поклоніння, піднесені руки до неба , чудовий спів дитячого, молодіжного, чоловічого хору... Але не в цьому полягало «серце» з'їзду. Найважливіше було виражено в його темі: «Богові подяка за хліб, за мир, за Україну».  Саме про це говорили всі виступаючі. Єпископи областей підносили руки до неба, благословляючи народ. Для кожного християнина повинен бути кожен день подяки, кожен місяць, рік. Адже все, що ми маємо, - з Божої святої волі.  З цими словами звернувся до аудиторії перший віце-прем'єр-міністр України Турчинов Олександр Валентинович.

На закінчення дня подяки єпископ Паночко Михайло Степанович закликав усіх замислитися над важливим питанням: «Чому ми маємо дякувати і благословляти ім'я Господнє?»

Всякий врожай починається не з осені. Врожай починається із весни. Коли сіяч кидає зерно в землю, в нього є надія, що воно виросте. Бог є господарем жнив, жнив вищого ґатунку. Це Він посіяв зернята Слова. Це Він через любов до тебе і до мене послав найдорожче, найдорогоцінніше зерно, що було на небі. Ім'я Йому - Ісус. Якби Ісус залишився на небі, не залишив ту красу і не зійшов на землю, не було би нас сьогодні, ми б не знали, що таке наше спасіння, що таке небо відкрите, що таке прощення гріхів. Тому хай сьогодні наше серце схилиться перед Тим, хто посіяв це Зерно.

Так Бог полюбив світ, що віддав - посіяв Слово Своє. В цьому Слові  - життя, і це Слово прийняло тіло. Але сівба була непростою. Так добре збирати врожай, так добре радіти, але в цьому є архіважливий аспект.  Це смерть. «Поправді, поправді кажу вам: коли зерно пшеничне, як у землю впаде, не помре, то одне зостається; як умре ж, плід рясний принесе»(Ів.12:24). Якщо зерно, впавши в землю, не помре, -  не буде результату, не буде плоду, не буде врожаю, не буде хліба. Христос перший вийшов на неоране поле і почав сіяти. Він сіяв добірне зерно. Він шукав грунт, де б воно знайшло благодатну основу і дало плід. Христос був найкращим сівачем. Не було в Нього маєтків, не було в Нього ніяких ресурсів, але Він сіяв і сіє. І цей врожай - спасенні душі. Зерно впало і народило плід - народилася Церква.

Дяка Богові за Його невимовний дар - за нашого Спасителя Ісуса Христа. Ми дякуємо за хліб, ми дякуємо за воду, ми дякуємо за чисте повітря, ми дякуємо за мир над нашими головами, за чудову українську землю. Але найбільше дякуємо за нашого Господа Ісуса Христа.

ЕвгенийАлександр МаксименкоИнна
Сергей АнтонецСергей Тытарь
Прослушать проповедь С. Антонца
(8,79 МБ)
Прослушать проповедь С. Тытаря (5,30 МБ)

Молодежный хор Молодежный хор
Прослушать песню молодежного хора "Я колени склоню"
(3,16 МБ)

Вечернее богослужение
Церковь посетила группа студентов Киевского Библейского института, а также старший пресвитер Днепропетровской области Михаил Михайлович Мокиенко.

Александр МаксименкоГости из КБИГости из КБИ
Прослушать свидетельство гостя из КБИ (1,55 МБ)
Гости из КБИГости из КБИМихаил Мокиенко
Прослушать проповедь М. Мокиенко
(7,11 МБ)

Гости из КБИ Гости из КБИ
Прослушать песню гостей из КБИ "Первый вздох"
(3,41 МБ)
Прослушать песню гостей из КБИ "Веди меня" (4,41 МБ)

Молодежный хор Молодежный хор

Обновлено 18.11.2009 22:07
 

Календарь