Главная Новости 4 октября
English Українською

Как нас найти

4 октября
Новости - Богослужения
04.10.2009 17:59

Утреннее богослужение

Игорь БойкоОльга
Иван Михайлович МаковикТамараНиколай Каленик
Прослушать проповедь Н. Каленика (3,97 МБ)

Светлана и Константин Кукса Светлана и Константин Кукса
Прослушать песню "На Голгофській горі" (3,36 МБ)

Хор Хор
Прослушать песню хора "Шалом"
(2,89 МБ)

Церкви была представлена молодая пара - Сергей и Аня, решившая вступить в брак.

Сергей и Аня Сергей и Аня

Дневное богослужение

Артем БабийчукСергей АнтонецНаталия БузянРустам Фатуллаев

Вечернее богослужение Съездное молодежное молитвенное собрание в церкви "Благодать и истина", г. Киев.

Шкіндер Ростислав

В юначих роках ця людина отримала помазання царя. З молодих літ хлопець пізнав силу і велич Божу. Давид - сильний і мужній воїн, улюблений Божий раб. Давид не раз брав участь у визволенні Ізраїля. Він сміливо боровся проти завойовників, отримував одна за одною перемоги Господні. Але разом з тим, досить нелегкий шлях потрібно було Давидові пройти в собі, аби бути загартованим служителем Божим.  На основі однієї з подій можна взяти важливий урок для свого життя. В 1-й книзі Самуїла, 23 розділі ми читаємо: «І донесли Давидові, говорячи: Ось филистимляни облягли Кеїлу, і грабують клуні». Звичайно, Давид радився з Господом: «Чи піду й переможу тих филистимлян?» Господь сказав до Давида: «Іди, і поб'єш филистимлян та спасеш Кеїлу». Поразка ворогів була очевидною. Але радість перемоги - не все: Саул, цар Ізраїлю, шукає душі Божого обранця. Збираючи військо, він іде в погоню за Давидом. Давид молиться: «Чи видадуть громадяни Кеїли мене та людей моїх у Саулову руку?» Господь сказав:" Видадуть".

 

«Видадуть» - такий строгий вирок був поставлений перед Давидом.  І знову Давид втікає від Саула по горам, ховається по печерах. Хочеться кричати: «Бог, де Ти?» Ти лишив Давида сам на сам із проблемами! Сам на сам з тестем, який прагне вбити його! Сам на сам з ворогами! Господи, але ж Ти допоміг Давидові перемогти филистимлян в Кеїлі?! Ти Давидові відповідаєш, ти з Давидом близький! Чому Тобі не прийти і в ці відносини  «Саул-Давид»?

 

Здавалось, Бог ішов з Давидом до якоїсь межі, але раптом зупинився, і Давид тепер іде сам. Йдуть роки... Та Бог не вирішує питання з Саулом. Давид продовжує терпіти приниження, а Бог мовчить... В глибокій печалі Давид промовляє: «Колись все-таки мене спіймає Саул. Піду в землю Филистимську!» Здався і пішов. Один автор сказав: «Давидові потрібен був Саул, щоби Саула вбити в Давиді». В цих гоніннях і стражданнях Бог вбивав «Саула» в Давидові.

 

Ця ситуація така подібна до наших обставин. Дивишся - в тій області є зі мною Бог, в іншій - нема. Тебе ображають, принижують, люди з недобрими намірами беруть верх над тобою. Ти ухиляєшся, втікаєш, кличучи: «Боже, де Ти?» А Бог трошки заховав Своє лице, щоб досягти високої цілі в тобі! Він ніколи не залишає, Його любов сильніша за смерть! Бог готує Собі наречену чисту і без недоліку. Бог хоче досягти досконалості в тобі як особi Божiй. І інколи, для того щоб ці перли народити, Йому потрібно кинути тебе в руки Саула.

 

Бог гартував Давида на високе служіння. Але разом з тим, Давиду треба було проходити всі випробування. Чому? Давид мав реальний зв'язок з небом. Він запитував - Бог відповідав . Це давало наснаги витримати тиск. Проте як важко, коли зв'язку немає, а Саул списа кидає! Маємо бачити у всьому Бога. Нехай кожен запитає себе:" Чи вмію я, як Давид, радитись з Господом? Чи вмію я, як Давид, отримувати відкриття? Як Давид - бути керованим Ним?" Труднощі завжди будуть. Варто розуміти працю Духа Святого, пізнавати роботу Божу в своєму серці, своїй долі.

 

Максименко Олександр

 

Божа любов зібрала нас на цьому місці для того, щоб звершати працю в серцях. Як багато людей навколо, але Він звернув Свій погляд саме на тебе, не дивлячись на минулі вчинки, проблеми в характері, недоліки. Він назвав тебе Своїм сином і донькою, дав Духа Святого, зодягнув в новий одяг праведності. Божа ціль - щоб кожен з нас був на небі, де сьогодні перебуває Христос. Ми маємо цінувати це і бути вдячними Йому за все.

 

„Випробовуваний, хай не каже ніхто: Я від Бога спокушуваний. Бо Бог злом не спокушується, і нікого Він Сам не спокушує. Але кожен спокушується, як надиться й зводиться пожадливістю власною. Пожадливість потому, зачавши, народжує гріх, а зроблений гріх народжує смерть"(Як. 1:13-15).

 

„Спокуса" і „випробування" - це різні речі. Коли знаємо, що потрібно любити ближнього, робити добро, Бог допускає ситуації, через які випробовує нашу віру. Але спокуса - це інше. Є спокусник - ворог душі людської, який „ходить, ричучи, як лев, що шукає пожерти кого», закидає гріховні речі, немов сітку, щоб людина спіткнулася, впала, не залишилася вірна Богові. Кожна погана думка, якщо вкрадається в серце, може прорости, як зерно, і породити смерть. Тому найперший крок - не допустити навіть думки в свій розум. Лише тоді будемо мати перемогу подібно Йосипові, що втікав не оглядаючись від спокусливої жінки. Якщо я живий християнин, я буду зустрічатися зі спокусами і випробуваннями. Тому потрібно завжди робити правильний вибір, обирати правильний напрямок, займати правильну позицію.

 

„Якщо ви чули про Нього, і навчилися в Нім, бо правда в Ісусі, щоб відкинути, за першим поступованням, старого чоловіка, який зотліває в звабливих пожадливостях, та відновлятися духом вашого розуму, і зодягнутися в нового чоловіка, створеного за Богом у справедливості й святості правди" (Еф. 4:21).

 

Благослови Господь кожного з нас, щоб ми сповнювалися Духом Святим, Словом Його. Можливо, диявол буде пускати ці вогняні стріли, але в нас буде міцний щит віри, яким зможемо протистояти і не допустити, щоб думка лиха входила в наш розум. Бог довготерпеливий і багатомилостивий, Він вірний в Своєму Слові. „...Писав я до вас, юнаки, бо міцні ви, і Слово Боже в вас пробуває, і лукавого перемогли ви"(1Ів.2:14).

Обновлено 08.12.2009 22:34
 

Календарь