Главная Новости 27 сентября
English Українською

Как нас найти

27 сентября
Новости - Богослужения
27.09.2009 13:56

ПРАЗДНИК ЖАТВЫ
Утреннее богослужение

Игорь БойкоИгорь Бойко

Для верующих людей страшно остаться неблагодарными. В Послании к Римлянам написано, что Бог предал превратному уму тех, кто, познав Его, не возблагодарил Его как Бога. Мы благодарим Господа за плоды, которые принесла земля. Он щедро проливает дождь на праведных и неправедных и солнцу повелевает сходить над добрыми и над злыми . Это имеют все. Но, к большому сожалению, немногим открыт путь Божий, хотя Бог желает, чтобы все люди спаслись и достигли познания истины.

 

«Ибо вы были, как овцы блуждающие (не имея пастыря), но возвратились ныне к Пастырю и Блюстителю душ ваших» (1Пет.2:25).

 

Мы особо благодарны Богу за то, что можем видеть цель жизни, нам есть, на Кого ориентироваться. Многие люди посещают храмы. Они видят силу Божью, и на том месте Бог касается их сердец. Но не все знают, что дальше делать с этой силой, как идти далее. Бог стучит в сердце человека. Как важно открыть двери сердца и иметь общение с Ним лично. Это день благодарности - мы пережили личную встречу с Богом в собственном сердце.

Нина РябенкоТамараСергей Тытарь
Прослушать проповедь С. Тытаря (4,66 МБ)

Давид СафоновРустам ФатуллаевНиколай Каленик
Прослушать проповедь Н. Каленика (3,84 МБ)

Хор Хор

Группа Группа

Воскресная школа Воскресная школа

Воскресная школа Воскресная школа

Прослушать песню группы "Мы в этот день" (2,58 МБ)
Прослушать песню группы "Бачу Бога" (3,55 МБ)

Прослушать песню хора "Иисус, вся жизнь моя сокрыта" (2,89 МБ)
Прослушать песню хора "Господня земля" (4,04 МБ)


Вечернее богослужение

Микола КолдунНиколай Колдун

«І сталось, коли Він ішов до Єрусалиму, то проходив поміж Самарією та Галілеєю. І, коли входив до одного села, перестріли Його десять мужів, слабих на проказу, що стали здалека. І голос піднесли вони та й казали: Ісусе, Наставнику, змилуйсь над нами! І, побачивши їх, Він промовив до них: Підіть і покажіться священикам! І сталось, коли вони йшли, то очистились... Один же з них, як побачив, що видужав, то вернувся, і почав гучним голосом славити Бога. І припав він обличчям до ніг Його, складаючи дяку Йому. А то самарянин був... Ісус же промовив у відповідь: Чи не десять очистилось, а дев'ять же де? Чому не вернулись вони хвалу Богові віддати, крім цього чужинця? І сказав Він йому: Підведися й іди: твоя віра спасла тебе!» (Лук. 17:11)

Чому Христос запитав про дев'ятьох інших саме в цього самарянина? Прокажені йшли за Ісусом і слухали Його слова, але, очистившись, вони не повернулися, щоб віддати хвалу Богові. Христос міг би без зайвих слів запитати кожного з них зокрема: „Де ти?" Але це запитання почув тільки один, який зрозумівши волю Божу, повернувся, щоб прославити  Бога. Христос запитує сьогодні у нас: „Де дев'ять?" Де наші близькі, рідні, де Україна, де наша Земля? Каїн одного разу сказав: „Я що, сторож своєму братові?" Згадаймо того раба, який говорив: „Пане, я в тебе нічого не вкрав, ось тобі твоє, візьми, я нічого не згубив". Як часто ми буваємо схожі на цю особу. Ми кажемо: „Боже ти мене зцілив, прийми славу із уст моїх, а рідні самі про себе розкажуть". Насамперед, Христа хвилюють дев'ять інших, тому що для Нього жоден з них не є байдужим. Коли Бог дивився на Ніневію, де зовсім не було правди, Він запитав у Йони: „Де Ніневія?" Часто ми уявляємо: що буде з цим світом, коли він не віддасть славу для Бога? Але Господь запитує: що буде з тобою, коли близькі не почують про Бога? Іди по землі і говори...

Прослушать проповедь Н. Колдуна (3,58 МБ)

Евгений
Прослушать песню "Благодарил ли ты?"
(3,31 МБ)

Мозговой Борис ПорфировичБорис Порфирович Мозговой

Це є велике благо славить и благословляти Господа! Бог поселявся в Ізраїлi у славословiї, і цей народ благословляв Бога – там були і танці, і органи, там було все. Сьогодні Бог в Ісусі Христі і Дусі Святім поселився в цiй громадi святих, зібраних  заради Ньго. Слава Богу!

«Ти відвідуєш землю та поїш її, Ти збагачуєш щедро її, повний води потік Божий, Ти збіжжя готуєш її, бо Ти так приготовив її! Ти ріллю її насичуєш вогкістю, вирівнюєш груддя її, розпускаєш дощами її, Ти благословляєш рослинність її!» (Пс.64:10,11)

Земля дала плід свій. Слава Богу! Давид в іншому місці наголошує: «Я ніде не бачив праведника з протягнутою рукою». Бог завжди допоможе Своїм дітям, Він боржником ніколи не буває. Бог святих Своїх нагодує і проведе через усі труднощі, Він дбає про них. Потік Божий повний води…

«Бо ви знаєте благодать Господа нашого Ісуса Христа, Який, бувши багатий, збіднів ради вас, щоб ви збагатились Його убозтвом» (2Кор.8:9).

Найбільше ми дякуємо нашому Спасителю за те, що Він дав нам вічне життя. Ми прийняли спадщину і багатство від Ісуса Христа. Слава Йому!


Иван ЗагребаевОксана
Прослушать проповедь И. Загребаева (3,80 МБ)
Александр МаксименкоАнтон ПетровскийАртем Бабийчук
Прослушать песню А. Петровского "О мой Господь" (4,53 МБ)

Молодежный хор Молодежный хор

Молодежный хор Молодежный хор

Прослушать песню молодежного хора "Наш Бог всемогущий" (3,64 МБ)
Прослушать песню молодежного хора "Я живу на землі" (4,15 МБ)
Прослушать песню молодежного хора "В Божий виноградник" (2,44 МБ)

Обновлено 08.12.2009 23:12
 

Календарь