Главная Новости 20 сентября
English Українською

Как нас найти

20 сентября
Новости - Богослужения
20.09.2009 12:33

Утреннее богослужение
В служении приняла участие группа братьев с Волыни.

Гість із Волині

«І сталося, відколи він призначив його в домі своїм, і над усім, що він мав, то поблагословив Господь дім єгиптянина через Йосипа. І було благословення Господнє в усьому, що він мав, у домі й на полі» (Бут.39:5).

 

«І сказав він до них: Візьміть мене, і киньте мене до моря, і втихомириться море перед вами; бо я знаю, що через мене оця велика буря на вас» (Йони 1:12).

 

Якби у вас запитали: «Що треба поставити на перше місце?  Відносини до Бога чи відносини до людей?» Деколи ми чуємо: «Я знаю свої відносини з Богом, ось - Бог! Що мені люди?» Але якщо дивитися в Слово Боже, наші відносини з людьми будують наші відносини з Богом. Шість з десяти заповідей говорять нам про відносини один до одного. Христос заповів перше примиритися з братом, а тоді нести дар до жертовника. Дуже часто згадуються слова в Слові Господньому: якщо ви не простите брату своєму, так само Отець Небесний вчинить вам. Наші відносини з людьми будують наші відносини з Богом. Нехай кожен задасть собі питання: «Чи я є благословенням для тих, хто поруч  зі  мною, вдома, на роботі, в церкві, світі?»

 

Молодий юнак Йосип опиняється в чужій країні на правах раба. І здавалося б, що багато він не може зробити.  Можна було б сказати, що його доля перекреслена. Але вище ми читаємо, що Бог через Йосипа благословив дім єгиптянина. Благословив його сім'ю, дім так, щоб всі міста навколо знали про це. Інша картина: шторм на морі.  Моряки роблять все, що можна. Йона каже: «Я знаю, що через мене це! Ці хвилі - через мене! Кидайте мене в море, бо виходу немає.  І коли ви кинете мене за борт, море стихне!»  Дві різні ситуації - в одному випадку через Йосипа благословення, в іншому - нещастя через Йону. Нашим життям, нашими вчинками ми можемо бути благословенням для інших або прокляттям. В чому секрет успіху Йосипа? Він жив так, як хотів Бог.

Дорога дитино! Ти можеш бути благословенням у батьківському домі! «Шануй свого батька та матір -це перша заповідь з обітницею, щоб добре велося тобі, і щоб ти був на землі довголітній!» (Єфес.6:2-3). Успіх дитини - в послуху і повазі до своїх батьків. Ця заповідь спрацьовує в житті кожної людини. Ісав одного разу переступив цей поріг. Втративши благословіння, він гірко плакав, кажучи: «О батьку, скажи про мене добре!» В Ісава очі добре бачили, в Ісава руки, ноги працювали, він був сильний мисливець, у нього не було фізичних проблем, але він знав, що значить батьківське благословіння.

 

Дорога жінко! Ти можеш бути благословенням для свого дому! Написано: «Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його» (Пр.14:1). Чому саме жінка? Збудує.. не дах, не стіни, а внутрішню атмосферу. Збудує дім - створить приємну атмосферу, в якій панує Бог. Можливо, в твоїй оселі дуже гарно сьогодні, ти можеш приготувати їсти краще за когось? Але дозволь запитати: «Як багато часу в тебе лишається, щоб передати Божу любов дітям?» Нехай в нас залишиться бажання передати віру своєму насліддю, вкласти в нього саме дороге. Нехай твоє материнство буде благословенням для твого сина і дочки! Нехай вони запам'ятають маму, яка молиться, яка була прикладом для них.

 

Дорогий чоловік! Ти можеш нести благословення своїй сім'ї. Одного разу Бог запитає: крім того, що ми заробляли,  чи ми були священиками в нашому домі? Йов піднімав руки до неба, огороджував свій дім молитвами: можливо його сини згрішили? Сьогодні як ніколи Бог хоче чути молитву заступництва, як ніколи потрібно, щоб наші руки були підняті у цей останній час, коли диявол ходить навколо у великій злобі.

 

Дорогий член церкви! Ти не просто хрещення прийняв! Ти не просто доповнюєш число членів. Це щось набагато більше. Це духовна будова, це живий організм, це Тіло Ісуса Христа! Пройде час - на землі нічого не залишиться. Але Церква, наречена Христа, підніметься до Царя царів. Тобі Бог відкрив вічність! Нехай тебе огорне священний трепет. Радіє один член - радіють всі, страждає один член - тіло страждає. Запитай сьогодні в себе: «Чи я є благословення для церкви своєї?» Петро закликає: «Служіть один одному, кожен тим даром, якого отримав, як доморядники всілякої Божої благодаті» (1Пет.4:10). Кожен з нас має ту лепту, яку ми повинні докладати до церкви. Одного разу Бог запитає за дні і можливості, які ми мали. Нехай твоє життя, твої молитви, слова будуть цінними в очах Божих і через тебе прийде благословення на інших.

Николай КаленикГости с ВолыниГости с Волыни
Гости с ВолыниГости с ВолыниГости с Волыни

Гости с Волыни Гости с Волыни

Гости с Волыни Гости с Волыни

Прослушать проповедь гостя с Волыни (3,81 МБ)
Прослушать проповедь гостя с Волыни (3,66 МБ)
Прослушать проповедь гостя с Волыни (2,35 МБ)

Прослушать песню гостей с Волыни "Твои Небеса" (2,33 МБ)
Прослушать песню гостей с Волыни "Мій Бог, Тебе люблю" (4,02 МБ)
Прослушать песню гостей с Волыни "Я иду" (2,71 МБ)
Прослушать песню гостей с Волыни "Не стучится" (3,61 МБ)

Церкви была представлена молодая пара, пожелавшая вступить в брак.

Оля и Саша Оля и Саша

Дневное богослужение

Рустам ФатуллаевГости с ВолыниГости с ВолыниГости с Волыни
Прослушать проповедь гостя из Беларуси (9,25 МБ)

Гости с Волыни Гости с Волыни

Прослушать песню гостей с Волыни "Боже, вдячний тобі" (2,30 МБ)
Прослушать песню гостей с Волыни "Если скорбь" (2,92 МБ)
Прослушать песню гостей с Волыни "Скільки гине людей" (3,45 МБ)

Вечернее богослужение

Сергей АнтонецБорис Порфирович Мозговой
Прослушать проповедь гостя из Беларуси (14,61 МБ)


Прослушать песню "Я с Иисусом" (2,52 МБ)

Молодежный хор Молодежный хор
Прослушать песню молодежного хора "Молитва - это крик души" (2,95 МБ)

Обновлено 08.12.2009 23:34
 

Календарь