Главная Новости 31 декабря 2017 г.
English Українською

Как нас найти

31 декабря 2017 г.
Новости - Богослужения
31.12.2017 12:53

Утреннее богослужение

Николай Каленик

Николай Каленик Николай Каленик

Прихід Господа близько. Він гряде! Десь глибоко всередині ми любимо життя і хочемо жити на землі. Ми молимося, щоб на землі було б добре. Бог дав любов до життя. Господь полюбив нас, щоб ми могли жити. Він віддав Свого Сина, Який прийшов на землю й став людиною, щоб кожному із нас подарувати вічне життя. Яка наша відповідь на Божу любов? Ми можемо її прийняти, а можемо відкинути. Ніхто в Царство Боже силою не заставляє. Вибір є для людини. Покаяння наше – це коли ми говоримо, що ми недостойні, не заслуговуємо цієї любові. І коли ми усвідомлюємо це, то ми отримуємо спасіння. Це перший крок для того, щоб прийняти Божу любов. Ми кличемо в своє життя Господа, призиваємо Його Ім’я. Ми приймаємо Його, щоб Він був у нашому серці. На все вистачало в нас місця, а для Господа не було. Коли ми розуміємо Божу любов, ми виділяємо Йому найкраще місце в нашому серці. Коли ми приймаємо Господа як Спасителя, багато наших планів потрібно змінити.

«Промовив тоді Ісус учням Своїм: «Коли хоче йти вслід за Мною, - хай зречеться самого себе, і хай візьме свого хреста, тай іде вслід за Мною. Бо хто хоче спасти свою душу, той погубить її, хто ж за Мене свою душу погубить, той знайде її. Яка ж користь людині, що здобуде ввесь світ, але душу свою занапастить? Або що дасть людина взамін за душу свою?» (Матвія 16:24-26)

Це повне посвячення Йому! Це повна зміна в житті. Йдучи за Господом, ми не можемо бути на відстані з Ним, не можемо бути далекі. Потрібно бути з Ним, потрібно з Ним з’єднатися.

«А хто з Господом злучується, стає одним духом із Ним» (1 Коринтян 6:17)

Ми єдині з Ним. Це привілей церкви. Всі ми поєднані в Ісусі Христі Господі нашому, Який там на хресті, проливши Кров, родив нас, дарувавши нам спасіння. Сьогодні ти маєш доступ зайти в святе святих, в присутність Божу. В історії щось сталося, коли на хресті висів Син Божий, і Він сказав «Звершилося!». Зверху донизу розірвалася завіса. Зруйнована була та перешкода, яка стояла між людиною і Богом, через смерть Сина Божого. Перемога звершилася!

Христос страждав. Це була агонія, неймовірні муки. Те, що Господь переніс, ніхто не зміг би перенести. Заради спасіння всіх людей Він взяв наші гріхи й беззаконня на Себе. Я згадую про це і пишаюся моїм Господом, бо Він звершив заради мого спасіння таку велику перемогу. Коли ми прийшли до води і нас погрузили в воду, ми ототожнили себе в смерті Господа Ісуса. Ми були поховані з Ним, щоб з Ним і воскреснути, щоб мати життя вічне. Ми звіщаємо про Його смерть, бо в цьому наша перемога, визволення людства від пекла, від царства темряви.

Коли ми поєдналися з Ним, то все те, що було перевагою в нашому житті, має стати другорядним. Апостол Павло сказав: «Те, що було перевагою для мене, то заради Христа я вважаю за сміття!». Апостол Павло сміливо про це заявляв. Він не соромився, тому що він так жив. Він посвятив своє життя для служіння Господу. Заради Господа варто так жити. Нам не потрібно забувати про те, що відбулося дві тисячі років тому. Якою ціною було заплачено за твоє і моє спасіння!? Набагато кращим є те, що приготовив для нас Господь. Це Його оселі, це Його Царство, коли ми дійсно будемо разом з Ним, коли залишимо це тіло. Ми маємо цим тішитися.

Як важливо жити так, нібито Господь сьогодні прийде! Апостольська церква жила в часи перед приходом Господа Ісуса Христа. Він тільки що вознісся на небо, а вони вже чекали на Нього. Вони жили так кожного дня. Це готовність номер один! Це бажання бути з Ним! Давайте так будемо жити! Господи, Ти приготовив вічність! Нехай Дух Божий наповнить ваші серця!

 СЛУШАТЬ проповедь Кто хочет идти за Христом должен отречься себя – Николай Каленик

Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло Игорь Бойко Игорь Бойко Тамара Листовничая Тамара Листовничая

 СЛУШАТЬ проповедь Христос есть образ невидимого Бога – Ярослав Поступайло
 СЛУШАТЬ проповедь Плоть Иисуса это завеса в святое – Бойко Игорь
 СЛУШАТЬ стих Йде рік новий – Тамара Листовничая

Сергей Алькин Сергей Алькин Благословение Ольги Благословение Ольги Благословение Захара Благословение Захара

 СЛУШАТЬ песнь Потому что мы верим – Сергей Алькин

Причастие Причастие

Благословение детей Благословение детей

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь Тисячі зір – Хор
 СЛУШАТЬ песнь Про благодатну долю України – Хор

 

Обновлено 10.01.2018 15:03
 

Календарь