Главная Новости 24 декабря 2017 г.
English Українською

Как нас найти

24 декабря 2017 г.
Новости - Богослужения
24.12.2017 12:53

Утреннее богослужение

Ярослав Поступайло

Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

«Народження ж Ісуса Христа сталося так. Коли Його матір Марію заручено з Йосипом, то перш, ніж зійшлися вони, виявилося, що вона має в утробі від Духа Святого. А Йосип, муж її, бувши праведний, і не бажавши ославити її, хотів тайкома відпустити її. Коли ж він те подумав, ось з'явивсь йому Ангол Господній у сні, промовляючи: Йосипе, сину Давидів, не бійся прийняти Марію, дружину свою, бо зачате в ній то від Духа Святого. І вона вродить Сина, ти ж даси Йому йменна Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів. А все оце сталось, щоб збулося сказане пророком від Господа, який провіщає: Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвуть Йому Ймення Еммануїл, що в перекладі є: З нами Бог. Як прокинувся ж Йосип зо сну, то зробив, як звелів йому Ангол Господній, і прийняв він дружину свою. І не знав він її, аж Сина свого первородженого вона породила, а він дав Йому ймення Ісус» (Від Матвія 1:18-25)

Багато сучасних напрямків християнства не приділяють багато уваги Йосипу. Вони вважають, що його постать не є першочерговою в історії. Більше уваги приділяють Марії — матері Ісуса Христа, ніби то вона наділена надзвичайними можливостями, і щоб прийти до Христа, спочатку потрібно прийти до Марії.

Але хто ж такий Йосип? Він, бувши чоловіком праведним, вирішив відпустити Марію.

«Коли ж він те подумав, ось з'явивсь йому Ангол Господній у сні, промовляючи: Йосипе, сину Давидів, не бійся прийняти Марію, дружину свою, бо зачате в ній то від Духа Святого. І вона вродить Сина, ти ж даси Йому ймення Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів» (Від Матвія 1:20-21)

І Йосип відгукнувся на слова Ангола і прийняв свою дружину. Він був слухняним, боявся Бога та виконував закон. І що особливе було в ньому – це те, що він зміг відпустити, щоб прийняти!

В нашому житті бувають такі моменти, що ми маємо щось або когось відпустити. Для того щоб прийняти щось від Господа, ми маємо щось відпустити. Це можуть бути нехороші стосунки зі світом, у церкві, і ми маємо їх відпустити. Якщо це можливо, то ми повинні бути в мирі зі всіма людьми. Зі своєї сторони потрібно зробити перший крок відпущення для того, щоб прийняти!

«Ми, сильні, повинні нести слабості безсилих, а не собі догоджати. Кожен із нас нехай догоджає ближньому на добро для збудування. Бо й Христос не Собі догоджав, але як написано: Зневаги тих, хто Тебе зневажає, упали на Мене. А все, що давніше написане, написане нам на науку, щоб терпінням і потіхою з Писання ми мали надію. А Бог терпеливости й потіхи нехай дасть вам бути однодумними між собою за Христом Ісусом, щоб ви однодушно, одними устами славили Бога й Отця Господа нашого Ісуса Христа. Приймайте тому один одного, як і Христос прийняв нас до Божої слави» (До Римлян 15:1-7)

 СЛУШАТЬ проповедь Чтобы принять необходимо отпустить – Ярослав Поступайло

Андрей Мартынюк Андрей Мартынюк Дети Дети

 СЛУШАТЬ проповедь Исполнить доверенное – Андрей Мартынюк
 СЛУШАТЬ песнь В небі засвітилась ясна зоря – Дети

Ольга Ольга Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ песнь Родился ныне в городе Давида – Ольга
 СЛУШАТЬ проповедь Поиск – Николай Каленик

Дети Дети

 СЛУШАТЬ стихи детей

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь Господу всі поклонімося – Хор
 СЛУШАТЬ песнь В небе херувимы – Хор

 

Обновлено 28.12.2017 10:21
 

Календарь