Главная Новости 3 декабря 2017 г.
English Українською

Как нас найти

3 декабря 2017 г.
Новости - Богослужения
03.12.2017 12:53

Утреннее богослужение

Николай Каленик

Николай Каленик Николай Каленик

Кров Ісуса Христа сьогодні має силу. Вона очищає від усякого гріха. В ранах Господа нашого наше уздоровлення. Кожен, хто приходить до Господа з вірою, може отримати зцілення.

Час змінюється, але завдання для церкви залишається тим самим: проповідувати Боже Слово до краю землі. Люди приходять до церкви, щоб не бути духовно голодними, щоб духовно зростати, а потім ідуть додому освячені, задовольнивши свої духовні потреби. Інша схема – це коли вся церква є сценою, щоб впливати на цей світ. Коли християни приходять до церкви, вони отримують, щоб віддати. Вони сповняються Духом Святим не просто для того, щоб говорити на інших мовах. Вони сповняються силою Божою для того, щоб бути свідками Ісуса Христа в цьому світі. Є різниця між першим і другим, і є різниця в результаті.

Хто із вас чекає Месію? Він був на землі, але Його місія не закінчилася. В Його місії було два завдання: перший раз прийти на землю і прийти другий раз на землю. Перший раз, щоб спасти, а другий раз, щоб Його Царство утвердилося на вічні віки. Месія – це Христос, Помазанець. Якого чекали Месію? Ми не знаємо ні дня, ні часу, коли прийде Христос. Для нас дані ознаки приходу Господа Ісуса Христа. Як чекали перший раз Месію? Дехто з ізраїльського народу досі чекає Месію. Їхні думки, плани не змінилися: утвердження Царства Божого, народу Божого.

«І ото був в Єрусалимі один чоловік, йому ймення Симеон, людина праведна та благочестива, що потіхи чекав для Ізраїля. І Святий Дух був на ньому» (Луки 2:25)

В серці Симеона було бажання побачити Месію, про прихід Якого було сказано дуже багато пророцтв в Старому Заповіті. Таку подію хотів побачити кожний ізраїльтянин.

«І від Духа Святого йому було звіщено смерти не бачити, перше ніж побачить Христа Господнього» (Луки 2:26)

Всякий, хто вірує в Господа Ісуса Христа, не побачить смерті. Навіть якщо він помре, то оживе. Симеону було сказано від Духа Святого не побачити смерти. Так записано на сторінках Євангелії. Це було правдиве слово. Він очікував. Він міг утратити всяку надію, бо був похилого віку. Можливо, він думав, що це вже не збудеться. Для Бога немає нічого неможливого. Як Він обіцяв, то так буде.

«І Дух у храм припровадив його. І як внесли Дитину Ісуса батьки, щоб за Нього вчинити звичаєм законним, тоді взяв він на руки Його, хвалу Богу віддав та й промовив: Нині відпускаєш раба Свого, Владико, за словом Твоїм із миром, бо побачили очі мої Спасіння Твоє, яке Ти приготував перед всіма народами, Світло на просвіту поганам і на славу народу Твого Ізраїля!» (Луки 2:27-32)

Очі Симеона в цьому Дитяті бачили Світло для просвітлення язичників. Це надто серйозна заява на той час в храмі. Через цього Месію буде зруйнована та перешкода, яка розділяла людей з Богом та між собою. В Ісусі Христі не буде різниці між людьми, бо всі згрішили і позбавлені слави Божої. Статус дитини Божої може набути кожен, хто повірить в Ісуса Христа як свого Господа. Сьогодні приймаючи Месію, людина стає новим творінням в Ісусі Христі і являється дитям Божим.

«А мужі, прийшовши до Нього, сказали: Іван Хреститель послав нас до Тебе, питаючи: Чи Ти Той, Хто має прийти, чи чекати нам Іншого?» (Луки 7:20)

Іоанн Хреститель послав до Ісуса Христа своїх учнів, щоб запитати, чи Він Месія. Він бачив того Агнця та чув слова: «Це Син Мій улюблений, в Якому моє благовоління!» Він був свідком цього всього. Проходить деякий час, вони не мають спільності між собою. Іоанн займається своєю справою, а Ісус – Своєю. Ісус Христос дає повеління:

«Ідіть, і перекажіть Іванові, що ви бачили й чули: Сліпі прозрівають, криві ходять, очищуються слабі на проказу, і чують глухі, воскресають померлі, убогим звіщається Добра Новина»

Чому Він такі слова сказав для Іоанна Хрестителя, щоб Іоанн не сумнівався в тому, що Він є Месія, Спаситель світу? Якими словами можна підбадьорити тебе, коли в твоєму житті проблема, а тобі говорили, що Ісус Христос твої проблеми вирішить, зніме всі тягарі? Можливо, в твоєму житті є те, що ти не запланував для себе і ти починаєш сумніватися в Бозі… Ось це закрадається деколи в людське серце.

«На Мені Дух Господній, бо Мене Він помазав…» (Луки 4:18) Це було смілива заява Ісуса Христа для того релігійного середовища. Він читає ці слова, які збулися. Він підтвердив це Іоанну Хрестителю, так як говорили Пророки, то все мало виконатися в Його житті.

«…щоб Добру Новину звіщати вбогим. Послав Він Мене проповідувати полоненим визволення, а незрячим прозріння, відпустити на волю помучених, щоб проповідувати рік Господнього змилування» «Сьогодні збулося Писання, яке ви почули!» (Луки 4:18,19, 21)

Що говорило Писання про Месію? Месія прийшов на землю. В Нього були певні доручення, високе завдання. Він прийшов явити нам Господа Бога, Його характер, Його волю, бажання, відкрити нам Отця, а також померти, відкупити людей від гріха. Він мав бути нащадком царя Давида, мав народитися в Віфлеємі. Він мав смиренно звіщати добру новину. Смиренно і тихо Він звіщав Царство Боже. Обравши 12 простих людей, з яких більшість були рибаки, три з половиною роки Він їх навчав, щоб Царство Боже розповсюдилось. В Його приниженні звершувався суд. Коли Він залишив небо, Він збіднів, але тієї бідності було достатньо, щоб явити славу неба, щоб кожна людина була дотична до слави, до величі Божої. «Він був зневажений, і ми в ніщо ставили Його» (Ісая 53) Він був принижений людьми. Для Ісуса Христа пекло підняло всі методи, щоб Його принизити як людину, як Бога, Який був в тілі.

Його мали зрадити за невелику ціну. Він був як Ягня перед своїм заколенням. Коли Він страждав, то жодна кістка Його не була поломана. Воїн побачив, що Він мертвий, взяв списа і пробив Його бік, щоб виконалося Писання про Месію. Все це збулося, щоб ми могли не сумніватися, що Месія Ісус Христос є наш Спаситель. Він прийшов, щоб спасти весь світ і особисто тебе. Він мав владу, доручення від Отця, і Він його виконав. Про доручення Церкви Ісус Христос сказав: «Ви приймете силу, коли на вас зійде Дух Святий. Ви будете моїми свідками аж до краю землі» Сьогодні помазання Духа Святого, Яке було на Ісусі Христі, перебуває на нас. Хто духа Христового немає, той не Його. Моя місія там, де я знаходжуся, де я живу. Як я її виконую? Яке завдання я сьогодні маю? Віруючі люди бувають подібні до того, хто взяв талант і закопав, нічого не зробив. Коли людина розуміє, що Господь її спас, вона є новим творінням.

Потрібно бути тим, хто ти є в Ісусі Христі. Коли Дух Христів в тобі, ти не зможеш сховати Того, Хто живе в тобі. Люди будуть бачити, відчувати це. За це потрібно буде страждати, платити. За це будуть ненавидіти. Христос сказав: «Мене слухали і вас будуть слухати. Мене гнали, і вас будуть гнати». Це місія, яку може виконати християнин. Ісус Христос дав нам можливість, щоб ми завжди дивилися на Голгофу, на хрест. Коли прийде Голгофа, страждання в ваше життя, коли потрібно буде віддати життя за Христа, тоді ви зможете бути ще щасливішими, коли ви постійно дивилися на Ісуса, на Голгофу. Ви пішли за Ним, залишили все, тому що Він пообіцяв вам спасіння і вічне життя. Він помер за всіх нас, але Він воскрес, вознісся на небо і сьогодні праворуч Отця.

Ми чекаємо другого приходу Господа Ісуса Христа на землю за Церквою. Господь по-особливому буде тоді говорити до Ізраїля. Сьогодні Він по-особливому має справу з Своєю Церквою. Багато людей ще не прийняли Господа, але вони можуть це зробити. Коли Господь Ісус омив учням ноги, Він наглядно показав, що ми маємо служити один одному так, як Він служив. Це не є приниження. Це честь. Коли ти служиш комусь, ти служиш самому Господу.

 СЛУШАТЬ проповедь Какого Мессию ожидают – Николай Каленик

Игорь Бойко Игорь Бойко Эльдар Фатуллаев (ц.Ковчег, г.Санкт-Петербург) Эльдар Фатуллаев (ц.Ковчег, г.Санкт-Петербург)

 СЛУШАТЬ проповедь Пребывайте в вере – Игорь Бойко
 СЛУШАТЬ проповедь Что было в сердце Марфы – Эльдар Фатуллаев (ц.Ковчег, г.Санкт-Петербург)

Ольга Ольга Борис Порфирович Мозговой Борис Порфирович Мозговой

 СЛУШАТЬ песнь Он нам велит за ним идти – Ольга

Семья Максименко Семья Максименко

 СЛУШАТЬ песнь Сидел слепец с протянутой рукою– Семья Максименко

Мужской хор Мужской хор

 СЛУШАТЬ песнь Страшно бушує життєвеє море– Мужской хор

Причастие Причастие

Хор Хор

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь Был у Христа-младенца сад – Хор
 СЛУШАТЬ песнь Царь царей Великий Бог – Хор

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

 

Дневное богослужение

Игорь Стаднык Игорь Стаднык Сергей Дружинин Сергей Дружинин

Александр Жежеря Александр Жежеря Анатолий Каленик Анатолий Каленик Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

Богослужение Богослужение

Группа Группа

 

Вечернее богослужение

Николай Грызовский Николай Грызовский Андрей Озеруа Андрей Озеруа Алексей Сафонов (пастырь ц.Соборная, г.Киев) Алексей Сафонов (пастырь ц.Соборная, г.Киев)

 СЛУШАТЬ проповедь Власть Христа – Николай Грызовский
 СЛУШАТЬ проповедь Пределы – Андрей Озеруга
 СЛУШАТЬ проповедь Уста человека дают ключ – Алексей Сафонов (пастырь ц.Соборная, г.Киев)

Анастасия Поступайло Анастасия Поступайло Игорь Кулик Игорь Кулик Юрий Лукьянчук Юрий Лукьянчук

 СЛУШАТЬ стих Письмо Бога к человеку – Анастасия Поступайло
 СЛУШАТЬ проповедь Ради Него, ради Христа – Игорь Кулик

Читать стих Письмо Бога к человеку – Анастасия Поступайло

Хор Хор

Хор Хор

Хор Хор

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь За кожен день віддати славу треба – Хор
 СЛУШАТЬ песнь Манит сердце мечтою – Хор
 СЛУШАТЬ песнь Навколо яскраві вогні – Хор

 

Обновлено 12.12.2017 14:49
 

Календарь