Главная Новости 19 ноября 2017 г.
English Українською

Как нас найти

19 ноября 2017 г.
Новости - Богослужения
19.11.2017 12:53

Утреннее богослужение

Николай Каленик

Николай Каленик Николай Каленик

«Коли ж вони слухали це, розповів Він іще одну притчу, бо Він був недалеко від Єрусалиму, вони ж думали, що об'явиться Боже Царство тепер» (Луки 19:11)

Ісус Христос направлявся в Єрихон. Йому зустрівся Закхей, який багато мав у своєму житті. Але він не мав Господа. Він жив для себе. Коли він почув, що буде йти Христос, то виліз на дерево і зустрівся з Господом. Що сказав Закхей?

«Господи, половину маєтку свого я віддам ось убогим, а коли кого скривдив був чим, верну вчетверо. Ісус же промовив до нього: Сьогодні на дім цей спасіння прийшло, бо й він син Авраамів. Син бо Людський прийшов, щоб знайти та спасти, що загинуло!» (Луки 19:8-10)

Це передувало притчі. Ісус Христос побував в домі Закхея і спас цю грішну людину. Плоди покаяння одразу відбулися. Дехто думає: «Бог прийде в моє життя і звільнить мене від гріхів. Це процес». Краще одразу відмовитися від всякого гріха і жити свято. Коли людина відмовляється, вона бере цінності Божі і має радість, мир, праведність. Вона може служити Богу. Вона не служить двом панам.

«Отож Він сказав: Один чоловік, роду славного, відправлявся в далеку країну, щоб царство прийняти й вернутись. І покликав він десятьох своїх рабів, дав їм десять мін, і сказав їм: Торгуйте, аж поки вернуся. Та його громадяни його ненавиділи, і послали посланців услід за ним, кажучи: Не хочемо, щоб він був над нами царем. І сталось, коли він вернувся, як царство прийняв, то звелів поскликати рабів, яким срібло роздав, щоб довідатися, хто що набув» (Луки 19:12-15)

Це не було колективне заняття. Кожний отримав по міні, вагою в шістсот грамів срібла. Відправляючись, господар дав своє у користування іншим людям. Він дав своє людям, які ненавиділи його. Нібито це нерозумно…. Бувають такі нерозумні речі, які змінюють людей. Коли довіряєш людині, якій ніколи ніхто нічого не довіряв, вона відчуває значимість свою і починає використовувати те, що доручили для неї. Людина починає змінюватися і виконувати те завдання, яке дали для неї.

Не всі, які ненавиділи, залишилися такими. Хтось узяв міну і її використав, і міна принесла десять мін. Цим десятьом людям були дані рівні можливості. Їм усім дана була одна міна. Є рівні можливості жити на землі. Є певні можливості, дані для нас, щоб ми їх використали. Здоров’я ми маємо різне, і багато деяких речей у нас не є однаковими. Бог дав щось для нас. Воно прирівнюється до тієї ваги, що Бог з нас за неї буде питати. Кожний дасть відповідь за себе. Нам немає чого ображатися на Господа. Нам немає чого нарікати.

Як ми будемо поводитися: як ті, що не люблять Його, чи ті, що хочуть виконати волю пана? Він поставив перед нами завдання. В нас є доручення, відповідальності, обов’язки. Він спонукує, направляє нас, щоб ми це вживали. Як я використовую те, що Бог дав для мене? Я його маю використати якнайкраще. Все, що ви робите, робіть як для Господа.

Давши можливості, доручення, господар не просто забув за це. Він чекає результату. Результат має бути максимальний. Бог хоче взяти максимально від того, що Він доручив для нас. Господар щось мені доручив. Він знає, що я сам по своїй природі злий, грішний, нікчемний чоловік. «…бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави…» На небесах є радість, коли члени церкви посвячують себе для Господа. Вони починають працювати, служать для Господа. Вони вживають те, що їм Бог дав.

Коли я стану перед Богом у вічності, то моя совість може кричати, тому що я побачу Його, побачу те, що Він дав для мене і скаже: «Дай звіт!». Яке моє відношення? Може бути покора, а може бути непослух. Може бути праця, а може бути безпечність. Може бути різний результат.

Що я зробив з тією міною? Приходить тоді чоловік. Який він щасливий! «Пане, міна твоя придбала десять мін!» Інший менше зробив, але це теж результат. Прийшов той з однією міною і каже: «А це твоє!» Результат не досягнутий. Цей чоловік був злий. Він був непослушний, лінивий, лукавий. Він нічого не зробив. Цей чоловік буде осуджений назавжди.

Що ви отримали від Господа? Як ви його використовуєте? Як ви готові дати звіт? На все свій час. Для певного часу Бог дав для нас ту можливість, щоб прославився Господь. Сьогодні скажіть: «Боже, я знаю: Ти мені щось дав!» Прослав Господа за це і пусти його в оборот!

 СЛУШАТЬ проповедь Десять мин – Николай Каленик

Роман Скаржинец Роман Скаржинец Тамара Тамара

 СЛУШАТЬ проповедь Книга памяти – Роман Скаржинец
 СЛУШАТЬ стих Земле рідна моя – Тамара

Читать стих Земля рідна моя, моя Україно – Тамара Листовничая

Игорь Бойко Игорь Бойко Любомир Максименко Любомир Максименко

 СЛУШАТЬ проповедь Поступайте по духу – Игорь Бойко
 СЛУШАТЬ песнь И в снег и в дождь, я радуюсь в Иисусе – Любомир Максименко

Давид Ильин Давид Ильин Олег Олег

 СЛУШАТЬ свидетельство Давида Ильина
 СЛУШАТЬ проповедь Бог прибывает в нас – Олег

Дети Дети

 СЛУШАТЬ песнь Одного тільки “Дякую” замало – Дети

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь Чудный чертог – Хор
 СЛУШАТЬ песнь Я искал тебя – Хор

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

 

Дневное богослужение

Денис Огуля Денис Огуля Богдан Колдун Богдан Колдун

 СЛУШАТЬ проповедь Духовное сражение – Денис Огуля
 СЛУШАТЬ проповедь Крещение огнем – Богдан Колдун

Олег Олег

 СЛУШАТЬ проповедь Что такое дружба
 СЛУШАТЬ проповедь Что такое Аминь – Олег

Неслышащие Неслышащие

Неслышащие Неслышащие

 

Вечернее богослужение

Андрей Мартынюк Андрей Мартынюк Инна Близнюк Инна Близнюк

 СЛУШАТЬ проповедь Не хлебом единым – Андрей Мартынюк
 СЛУШАТЬ стих Сегодня Бог проснулся утром рано – Инна Близнюк

Василий Высоцкий Василий Высоцкий Татьяна Красеха Татьяна Красеха

 СЛУШАТЬ проповедь Надежда – Василий Высоцкий
 СЛУШАТЬ стих А я було зневірилася – Татьяна Красеха

Читать стих А я було зневірилася – Татьяна Красеха

Андрей Дежнюк Андрей Дежнюк Евгений Владыченко Евгений Владыченко Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ проповедь Мотив нашего служения – Евгений Владыченко
 СЛУШАТЬ проповедь Неправильный мотив в служении – Андрей Дежнюк

Хор Хор

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь Ты нашел Боже меня – Хор
 СЛУШАТЬ песнь Я сокрыт в Тебе Бог – Хор

 

Обновлено 10.01.2018 15:09
 

Календарь