Как нас найти

5 апреля
Новости - Богослужения
05.04.2009 19:03

Утреннее богослужение

Игорь БойкоАлина Дячук Наташа Шевчук
Прослушать проповедь И. Бойко (2,47 МБ)

Борис Порфирович МозговойБорис Порфирович Мозговой

„Вот почему мне хочется любить

Его любить и искренней, и чище,

Мне есть за что Христа благодарить,

Он мне купил небесное жилище"

 

Мы полностью в долгу перед Иисусом. Хочется низко склониться у ног Его святых, перед Его величием и за все, за все благодарить. Апостол Павел обращается к ефесянам: «Благодатью вы спасены...» Мы должны всегда прославлять Его в телах  наших и душах наших. Мы куплены драгоценной Кровью Божьего Агнца, мы спасены! Ибо явилась благодать Божья: добрая, человеколюбивая, нежная, спасающая.

 

«И беспрекословно - великая благочестия тайна: Бог явился во плоти, оправдал Себя в Духе, показал Себя Ангелам, проповедан в народах, принят верою в мире, вознесся во славе» (1 Тим. 3:16)

 

Иисус Христос предал Себя для искупления всех, таково было в свое время свидетельство. Бог Отец, Бог Сын, Бог Дух Святой - Его нельзя разъединить. Это суть одно. Он самый Совершенный, Он - Богочеловек (Иисус Христос). Бог отдал Сына, чтобы спасти людей. Склоняемся перед величием благодати Божьей...

Прослушать проповедь Б. П. Мозгового (4,67 МБ)

Микола Володимирович КаленикНиколай Каленик

В житті людини бувають душевні і тілесні страждання. Душевні страждання бувають сильнішими,  ніж тілесні.  Рано чи пізно кожній віруючій людині доведеться стати перед вибором: або легкий шлях, але він Богу не до вподоби, чи, можливо, те, що супроводжується випробовуваннями і стражданнями. Пригадаймо приклад Мойсея, який мав вибір в своєму житті:

 

„Вірою Мойсей, коли виріс, відрікся зватися сином дочки фараонової. Він хотів краще страждати з народом Божим, аніж мати дочасну гріховну потіху" (Євреям 11:24-25)

 

Мойсей міг би бути в домі фараоновім, ні в чому не мати потреби і насолоджуватися життям. Але він обрав краще страждати з народом Божим. Це було серйозне рішення в житті Мойсея.

 

Кожна людина, яка приходить в церкву, також має вибір: страждати з народом Божим чи брати все з цього світу. Людина, яка не вірить в Бога (у вічність), не зробить такого вибору, як Мойсей. Правильний вибір може зробити та людина, яка вірує, що Бог є Творець. Ціна велика, коли людина вибирає страждання.

 

„Він гноблений був та понижуваний, але уст Своїх не відкривав. Як ягня був проваджений Він на заколення, й як овечка перед стрижіями своїми мовчить, так і Він не відкривав Своїх уст...."(Ісая 53:7)

 

Коли потрібно було спасти цілий світ, Отець побачив в серці Свого Сина добровільний вибір. Син Божий добровільно пішов на хрест, взяв на Себе гріхи всіх людей. Сьогодні кожна людина може звернутися до Бога. Господь хотів би бачити добровільних людей. На хресті Ісус висів Один за всіх. Бог доведе нас до неба, тільки треба триматися спасіння, вічного життя.

Прослушать проповедь Н. Каленика (5,56 МБ)

Лида Яковенко и Ира Губеня
Прослушать песню "Голос нежный Твой" (2,89 МБ)

Хлебопреломление Хлебопреломление

Молодежный хор Молодежный хор

Прослушать песню молодежного хора "Тобі, Господь, служити я бажаю" (3,34 МБ)
Прослушать песню молодежного хора "Гефсиманский сад" (3,45 МБ)
Прослушать песню молодежного хора "Via Dolorosa" (3,96 МБ)

Дневное богослужение

Вячеслав КогутГалина Журавель
Рустам ФатуллаевАлександрСергей Тытарь
Прослушать проповедь Р. Фатуллаева (3,69 МБ)
Прослушать проповедь С. Тытаря (5,35 МБ)

Хор Хор
Прослушать песню хора "О Агнец безгрешный" (2,85 МБ)

Обновлено 10.04.2009 09:06
 

Календарь