Главная Новости 5 ноября 2017 г.
English Українською

Как нас найти

5 ноября 2017 г.
Новости - Богослужения
05.11.2017 12:53

Утреннее богослужение

Николай Каленик

Николай Каленик Николай Каленик

Коли ми роздумуємо про смерть Господа Ісуса Христа, кожен із нас в певній мірі переживає страждання. Хто із вас ні разу не страждав у своєму житті? Страждання поділяються на фізичні та душевні. Душевні – це коли тіло немає ніякої вади, а в середині – біль. Які страждання важчі?

У наших фізичних стражданнях нам допомагає медицина. Для того щоб ці страждання зменшити, працюють цілі індустрії. Щоб вилікуватися, ми використовуємо різні лікарські засоби. Щоб знайти ліки від певного захворювання, потріно дослідити його.

Причиною душевних страждань може бути образа, обман, заподіяне комусь зло. Але наша душа без цих всіх причин вже була хворою. І це лише так звані віруси, які, потрапляючи в нашу душу, спричинюють страждання. Хто може вилікувати нас? При душевних стражданнях ми в молитві звертаємося до Господа. Щоб вилікуватися від цих страждань, ми повинні прощати. Гріх, який прийшов через Адама, приніс смерть. Від нього немає ніяких ліків. Ніякі філософські науки, релігійні обряди не можуть звільнити нас від гріха. Навіть для ізраїльського народу Господь дав заповіді, ритуали, обряди, які вони звершували в храмі для того, щоб покрити те, що людина мала в своєму житті. Але це не звільняло їх від гріха. Потрібно було знайти засіб, щоб зробити людину вільною від гріха.

Як для моєї душі було знайдено ліки? Там, на вечері, Сам Ісус Христос розповів нам про Свої страждання, про те, що він помре. Це все для учнів було незрозуміло, але Ісус Христос розумів, що це було приготування ліків для спасіння людства. Сьогодні в світі пропонують різні дороги, які ведуть нас до зцілення. На основі Слова Божого ми знаходимо, що немає інших ліків, як тільки в Ісусі Христі.

Ісус Христос перед Його смертю розповідав Своїм учням, як все це станеться, що Його залишать всі. Він буде зарахований до розбійників.

«І Він вийшов, і пішов за звичаєм на гору Оливну. А за Ним пішли учні Його. А прийшовши на місце, сказав їм: Моліться, щоб не впасти в спокусу. А Він Сам, відійшовши від них, як докинути каменем, на коліна припав та й молився, благаючи: Отче, як волієш, пронеси мимо Мене цю чашу! Та проте не Моя, а Твоя нехай станеться воля!… І Ангол із неба з'явився до Нього, і додавав Йому сили. А як був у смертельній тривозі, ще пильніш Він молився. І піт Його став, немов каплі крови, що спливали на землю… І, підвівшись з молитви, Він до учнів прийшов, і знайшов їх, що спали з журби… І промовив до них: Чого ви спите? Уставайте й моліться, щоб не впасти в спокусу! І, коли Він іще говорив, ось народ з'явився, і один із Дванадцятьох, що Юдою зветься, ішов перед ними. І він підійшов до Ісуса, щоб поцілувати Його. Бо він знака їм дав був: кого я поцілую, то Він! Ісус же промовив до нього: Чи оце поцілунком ти, Юдо, видаєш Сина Людського? А ті, що були з Ним, як побачили, що має статись, сказали Йому: Господи, чи мечем нам не вдарити? І, один із них рубонув раба первосвященикового, та й відтяв праве вухо йому. Та Ісус відізвався й сказав: Лишіть, уже досить! І, доторкнувшись до вуха його, уздоровив його. А до первосвящеників і влади сторожі храму та старших, що прийшли проти Нього, промовив Ісус: Немов на розбійника вийшли з мечами та киями… Як щоденно Я з вами у храмі бував, не піднесли на Мене ви рук. Та це ваша година тепер, і влада темряви… А схопивши Його, повели й привели у дім первосвященика. Петро ж здалека йшов слідкома» (Від Луки 22:39-54)

Це початок страждань Ісуса Христа. Зійшовши на гору з учнями, Він молився. Він знав, що Йому потрібно буде пити цю чашу. Він покорявся Своєму Отцю, знаючи, що немає іншої дороги. Молячись, Ісус говорив учням, щоб не впасти у спокусу. Коли є страждання, найлегше всього знайти інший шлях. Але заради Христа і спасіння потрібно вибирати шлях страждань, пониження, невизнання, щоб залишитися переможцем над темрявою, над диявольським задумом! Ісус Христос перетерпів все до кінця, до смерті хресної, для того щоб вилікувати людську душу.

«Бо Він виріс перед Ним, мов галузка, і мов корінь з сухої землі, не мав Він принади й не мав пишноти; і ми Його бачили, та краси не було, щоб Його пожадати! Він погорджений був, Його люди покинули, страдник, знайомий з хоробами, і від Якого обличчя ховали, погорджений, і ми не цінували Його… Направду ж Він немочі наші узяв і наші болі поніс, а ми уважали Його за пораненого, ніби Бог Його вдарив поразами й мучив… А Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир, Його ж ранами нас уздоровлено!» (Ісая 53:2-5)

Це була повноцінна, досконала, свята жертва за наші гріхи. Погляньмо на Голгофу, на Того, Хто був розіпятий за нас, щоб прийшло зцілення для нашої душі. Коли Господь приходить у наше життя, то Він зцілює, звільняє його. І ти маєш майбутнє!

 СЛУШАТЬ проповедь Как исцелить душевную боль – Николай Каленик

Игорь Бойко Игорь Бойко Сергей Алькин Сергей Алькин

 СЛУШАТЬ проповедь В чем наше совершенство – Игорь Бойко

Группа Группа

Причастие Причастие

Хор Хор

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь Иисус, предвечный Бог – Хор
 СЛУШАТЬ песнь Як лань бажає – Хор

Богослужение Богослужение

 

Дневное богослужение

Павел Тоюнда Павел Тоюнда Анатолий Каленик Анатолий Каленик

 СЛУШАТЬ проповедь Искушение – Анатолий Каленик

Сергей Алькин Сергей Алькин Андрей Мартынюк Андрей Мартынюк Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

 СЛУШАТЬ песнь Непостижимая элегия – Сергей Алькин
 СЛУШАТЬ проповедь Богатство милости Божьей – Андрей Мартынюк

Группа Группа

 СЛУШАТЬ песнь В тиші вечірній, як зійде зоря – Группа

Причастие Причастие

Хор Хор

Хор Хор

 

Вечернее богослужение

Евгений Цимура Евгений Цимура Вера Мовчан Вера Мовчан

Читать стих Ты дал мне жизнь и с нею все мне дал - Вера Мовчан

Сергей Каленик Сергей Каленик Артур Велиев Артур Велиев

 СЛУШАТЬ проповедь Радость христианина – Сергей Каленик

Мирослава Пуйда Мирослава Пуйда Роман Скаржинец Роман Скаржинец Святослав Захарчук Святослав Захарчук

Читать стих Как хочется верить - Мирослава Пуйда

 СЛУШАТЬ проповедь Тайна сия велика – Роман Скаржинец
 СЛУШАТЬ проповедь Выбирай Бога – Святослав Захарчук

Хор Хор

Хор Хор

 

Обновлено 21.11.2017 12:45
 

Календарь