Главная Новости 29 октября 2017 г.
English Українською

Как нас найти

29 октября 2017 г.
Новости - Богослужения
29.10.2017 12:53

Утреннее богослужение

Игорь Кулык

Игорь Кулык Игорь Кулык

Христос, будучи на землі, проповідував Євангеліє. Потім Він дав учням Своїм доручення йти і проповідувати Євангеліє. Навіть переживаючи біль, утрату, ми знаємо, що Він живий.

«Тільки від Бога чекай у мовчанні, о душе моя, від Нього спасіння моє! Тільки Він моя скеля й спасіння моє, Він твердиня моя, тому не захитаюся дуже! Доки будете ви нападати на людину? Усі хочете ви розтрощити її, немов мур той похилений, мов би паркан той валющий! Вони тільки й думають, як би зіпхнути її з висоти, вони полюбили неправду: благословляють своїми устами, в своєму ж нутрі проклинають!… Тільки від Бога чекай у мовчанні, о душе моя, бо від Нього надія моя! Тільки Він моя скеля й спасіння моє, Він твердиня моя, тому не захитаюсь! У Бозі спасіння моє й моя слава, скеля сили моєї, моє пристановище в Бозі! Мій народе, кожного часу надійтесь на Нього, серце своє перед Ним виливайте, Бог для нас пристановище!» (Псалми 61:2-9)

Буває, що мільйони християн читають книгу Псалмів зі сльозами на очах. В цій книзі Бог відкривається не тільки богословськими термінами. Він відкривається близькими нам поняттями до нашої душі. Господь нам відкрився в Сині Своєму.

«Тільки від Бога чекай у мовчанні, о душе моя, від Нього спасіння моє!» Подивімось на сьогоднішній світ: скільки болю, скільки війн, печалі, розрухи… А скільки сьогодні людей гине в гріхах!? Вони, можливо, шукають і не можуть знайти.

«…нехай буде відомо всім вам, і всім людям Ізраїлевим, що Ім'ям Ісуса Христа Назарянина, що Його розп'яли ви, то Його воскресив Бог із мертвих, Ним поставлений він перед вами здоровий! Він камінь, що ви, будівничі, відкинули, але каменем став Він наріжним! І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали» (Дії Апостолів 4:10-12)

Тільки в Ісусі спасіння і в Його Імені. Господь спасає людей Своїх від гріхів їхніх. Тільки Ісус дає спасіння! Тільки Ісус може вилікувати від гріха. Нас на небі приймуть тільки тому, що Він нас туди доведе. «Тільки Він моя скеля й спасіння моє, Він твердиня моя, тому не захитаюся дуже!» Все хитається, починаючи від курсу валюти і закінчуючи економікою. Немає нічого стабільного!

«Ісус Христос учора, і сьогодні, і навіки Той Самий!» (До Євреїв 13:8) Все змінюється, але тільки не Господь. Він є твердиня наша. Ми всі щасливі, тому що ми маємо цю твердиню під своїми ногами, цю основу, яка є Ісус Христос.

Сьогодні люди, коли щось трапляється, не знають, куди бігти, впадають у відчай. Тільки Ісус є наше пристановище. Господь ніби говорить: «Я завжди відкритий для вас! Я буду з вами. Тільки знайте, куди бігти». Коли щось трапиться, то знаймо, до Кого бігти, - до Ісуса Христа, бо тільки Він завжди відкритий прийняти. В найбільш відповідальний момент тільки Христос нас підкріпить. Він воскрес із мертвих! Він потішить! Господь – велика башта, де ми сховаємося. Тільки в Ньому знайдемо спокій.

«Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою. І мир Божий, що вищий від усякого розуму, хай береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі» (До филип'ян 4:6,7)

Христос є наша надія. Його воскресіння дає нам надію на вічне життя. «Коли ми надіємося на Христа тільки в цьому житті, то ми найнещасніші від усіх людей!» (1 Коринтян 15:19)

«Бо пронеслося Слово Господнє від вас не тільки в Македонії та в Ахаї, а й до кожного міста прийшла ваша віра в Бога, так що вам непотрібно казати чогось. Вони бо звіщають про нас, який був прихід наш до вас, і як ви навернулись до Бога від ідолів, щоб служити живому й правдивому Богові, і з неба очікувати Сина Його, що Його воскресив Він із мертвих, Ісуса, що визволює нас від майбутнього гніву» (1 до Солунян 1:8-10)

Господь гряде! І ми Його чекаємо! Той, що створив тебе без тебе, тебе без тебе не спасе. Важливо зробити цей крок, тому що Христос створив нас з вільною волею, даючи вибір. Тільки Ісус є наша твердиня! Тільки Ісус є пристановище! Тільки Він дає надію не лише тут, але й надію на вічне життя.

 СЛУШАТЬ проповедь Только Господь, только Иисус – Игорь Кулык

Павел Зинченко Павел Зинченко Ольга Ольга

 СЛУШАТЬ проповедь Без веры угодить Богу невозможно – Павел Зинченко
 СЛУШАТЬ песнь Чи то радість прийде – Ольга

Александр (г. Ивано-Франковск) Александр (г. Ивано-Франковск) Александр (г. Ивано-Франковск) Александр (г. Ивано-Франковск) Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ песнь Як довго я Тебе шукав – Александр (г. Ивано-Франковск)
 СЛУШАТЬ песнь Вогонь любові – Александр (г. Ивано-Франковск)
 СЛУШАТЬ проповедь Бог помышляет, как не отвергнуть отверженного – Александр (г. Ивано-Франковск)
 СЛУШАТЬ проповедь Духовные преимущества – Николай Каленик

Дети Дети

Дети Дети

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь Господь дает надежду – Хор
 СЛУШАТЬ песнь Кто подобен Тебе – Хор

Богослужение Богослужение

 

Дневное богослужение

Андрей Озеруга Андрей Озеруга Сергей Дружинин Сергей Дружинин

 СЛУШАТЬ проповедь Совершайте молитвы за всех человеков – Андрей Озеруга
 СЛУШАТЬ проповедь Всегда молитесь – Сергей Дружинин

Ольга Ольга Андрей Купчак Андрей Купчак

 СЛУШАТЬ проповедь Не смущайтесь не от когого страха – Андрей Купчак

Надежда Бойко Надежда Бойко Андрей Дежнюк Андрей Дежнюк

Читать стих Одно лишь в мире место есть - Надежда Бойко

 СЛУШАТЬ проповедь Кому подобны они – Андрей Дежнюк

Группа Группа

 

Вечернее богослужение

Сергей Владимирович Сергей Владимирович Александр Гусев (ц.Гефсимания, г.Минск) Александр Гусев (ц.Гефсимания, г.Минск)

 СЛУШАТЬ проповедь Вера побеждающая мир – Сергей Озеруга
 СЛУШАТЬ песнь Когда начнется бой – Александр Гусев (ц.Гефсимания, г.Минск)
 СЛУШАТЬ песнь Не надо нам – Александр Гусев (ц.Гефсимания, г.Минск)
 СЛУШАТЬ песнь Мимо пожарища – Александр Гусев (ц.Гефсимания, г.Минск)
 СЛУШАТЬ песнь Не только веровать – Александр Гусев (ц.Гефсимания, г.Минск)
 СЛУШАТЬ песнь Рулетка – Александр Гусев (ц.Гефсимания, г.Минск)
 СЛУШАТЬ песнь А душа тоскует словно птица – Александр Гусев (ц.Гефсимания, г.Минск)

Александр Гусев (ц.Гефсимания, г.Минск) Александр Гусев (ц.Гефсимания, г.Минск) Борис Порфирович Мозговой Борис Порфирович Мозговой

 СЛУШАТЬ проповедь Кто душу свою потеряет ради Христа, тот сбережет ее – Александр Гусев (ц.Гефсимания, г.Минск)

Хор Хор

 

Обновлено 03.11.2017 14:57
 

Календарь