Главная Новости 22 октября 2017 г.
English Українською

Как нас найти

22 октября 2017 г.
Новости - Богослужения
22.10.2017 12:53

Утреннее богослужение

Ярослав Поступайло

Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

«І сказав Господь Бог: Не добре, щоб бути чоловіку самотнім. Створю йому поміч, подібну до нього» (Буття 2:18)

«І назвав Адам імена всій худобі, і птаству небесному, і всій польовій звірині. Але Адамові помочі Він не знайшов, щоб подібна до нього була» (Буття 2:20)

Недобре людині бути самій. На жаль, є багато самотніх людей. Давид виріс в багатодітній сім’ї. Потім він став воїном. Коли Саул його переслідував, то не одна сотня людей ходила за Давидом. «Обернися до мене й помилуй мене, я ж бо самітний та бідний!» (Псалом 24:16) Давид, який ти самітний? В тебе так багато помічників! Але він мав таке переживання. Інколи в нашому житті бувають різні обставини, коли приходить самотність, коли вважаємо, що нас обділили увагою, чи, можливо, щось сталось в нашому житті. В Господа є вихід з цієї ситуації. В християнина завжди є вихід. Правильне положення християнина, коли він переходить в стан несамотності.

«І знову я бачив марноту під сонцем: Буває самотній, і не має нікого він іншого, сина чи брата у нього нема, та немає кінця всьому зусиллю його, і не насититься око багатством його, і він не повість: Та для кого дбаю і позбавляю добра свою душу? Марнота й оце, і даремна робота воно… Краще двом, як одному, бо мають хорошу заплату за труд свій, і якби вони впали, підійме одне свого друга! Та горе одному, як він упаде, й нема другого, щоб підвести його… Також коли вдвох покладуться, то тепло їм буде, а як же зогрітись одному? А коли б хто напав на одного, то вдвох вони стануть на нього, і нитка потрійна не скоро пірветься!» (Екклезіяст 4:7-12)

«Шануй вдів, удів правдивих. А як має вдовиця яка дітей чи внучат, нехай учаться перше побожно шанувати родину свою, і віддячуватися батькам, бо це Богові вгодно. А вдовиця правдива й самотна надію складає на Бога, та перебуває день і ніч у молитвах і благаннях. А котра у розкошах живе, та живою померла. І це наказуй, щоб були непорочні. Коли ж хто про своїх, особливо ж про домашніх не дбає, той вирікся віри, і він гірший від невірного. А вдову вносити до списку не менше, як шістдесятлітню, що була за дружину одному чоловікові, засвідчену в добрих ділах, якщо дітей виховала, якщо подорожніх приймала, якщо ноги святим умивала, якщо помагала обездоленим, якщо всякий добрий учинок виконувала. Але вдів молодих не приймай, бо вони, розпалившися, хочуть, наперекір Христові, заміж виходити, через що мають осуд, бо від першої віри відкинулись. А разом із тим неробітні вони, бо вчаться ходити по домах, і не тільки неробітні, але й лепетливі, і занадто цікаві, і говорять, чого не годиться. Отож бо, я хочу, щоб молодші заміж виходили, родили дітей, домом рядили, не давали противникові ані жадного поводу для лихомовства» (1 Тим.5:3-14)

Апостол Павло давав поради, як треба поводитися в церкві. Дехто, не маючи дітей, чоловіків чи жінок, не є самотніми людьми. Вони проводять повноцінне життя, радіючи і допомагаючи іншим.

В людини з самого початку закладено спілкування. Адамові потрібна була Єва, а Єві потрібен був Адам. Нам теж потрібне спілкування. Чому людина стає самотньою? Людина прагне, щоб хтось їй приділив якусь увагу. Якщо не звертати увагу на людину, то вона може стати самотньою. Анна, яка залишилася вдовою, постійно перебувала в храмі, служила Господеві постом і молитвою. Ця людина не була самотньою. Ця жінка була корисною для інших. Нам зі своєї сторони потрібно прикласти зусилля, щоб позбутися самотності, поміняти своє мислення. Потрібно служити Господеві. Коли людина благословляє, до неї відгукуються інші люди. Питання в тому, в якому положенні моє серце. Чи відкритий я служити іншим людям? Чи готовий я іншим допомагати, благословляти, жертвувати? Господь, коли прийшов в наше життя, дав нам ресурси і можливості. В нас є що дати, коли Господь є в нашому житті. Можливо, ми не маємо матеріального достатку, але в нас є благословення і ми маємо його дати. В людині закладено, щоб віддавати свою любов комусь. Давайте віддавати її в правильному напрямку. Є люди, які потребують уваги. Є сироти, є вдови. Можна усиновити сироту. З Богом людина ніколи не має бути самотньою.

«Співайте Богові, виспівуйте Йменню Його, рівняйте дорогу Тому, Хто їде на хмарах, Господь Йому Ймення, та перед Ним веселіться! Сиротам батько й вдовицям суддя, то Бог у святому мешканні Своїм!» (Псалми 67:5,6)

Ні сироти, ні вдовиці не є самотні, якщо вони в руках Божих. Коли Христос ходив на землі, до Нього прийшли Його родичі. Христос поглянув на людей і сказав: «Ось моя рідня…Ті, хто слухає Мене, хто виконує волю Мою, ті Моя рідня». Якщо ти дитина Божа і ти слухаєш Його, в тебе є Батько і в тебе є дім. Давайте будемо берегти це. Коли сатана скаже, що ти не такий, в тебе проблеми, то ми твердо станемо на Слові Божому, на Божих заповідях. Я не самотній! В мене є Господь, в мене є дім. Самотність тікає, коли приходить Христос. З Христом не має самотності. Бог нас ніколи не залишає! Христос є поряд. Він готовий прийти і тебе підбадьорити, потішити і благословити.

 СЛУШАТЬ проповедь Одиночество – Ярослав Поступайло

Андрей Дежнюк Андрей Дежнюк Марк Марк

 СЛУШАТЬ проповедь Наблюдай за ногою твоею – Андрей Дежнюк

Анатолий Каленик Анатолий Каленик Яна Яна Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ биографию Августин Аврелий – Анатолий Каленик
 СЛУШАТЬ песнь Перемагай - Яна

Детский хор Детский хор

 СЛУШАТЬ песнь Мой Бог, все это Ты – Дети

Детский хор Детский хор

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь Благословінням Твоїм Господь наповнена земля – Хор

Богослужение Богослужение

 

Дневное богослужение

В дневном богослужении приняла участие группа неслышащих.

Марк Марк Глеб Глеб

 СЛУШАТЬ проповедь Что делать, чтобы получить жизнь вечную – Марк

Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

Олег Олег Денис Огуля Денис Огуля

 СЛУШАТЬ проповедь Два основания
 СЛУШАТЬ проповедь Усталость

Декламация Декламация

Декламация Декламация

Песнь неслышащих Песнь неслышащих

Группа Группа

 СЛУШАТЬ песнь Все покрывает – Группа
 СЛУШАТЬ песнь Дивный Спаситель – Группа

Группа Группа

Песнь неслышащих Песнь неслышащих

 

Вечернее богослужение

Сергей Каленик Сергей Каленик Евгений Владыченко Евгений Владыченко

 СЛУШАТЬ проповедь Суета – Сергей Каленик
 СЛУШАТЬ проповедь К чему приводят неправильные решения – Евгений Владыченко

Ольга Паламарчук Ольга Паламарчук Григорий Григорий Татьяна Устинчук Татьяна Устинчук

Читать стих Для нас тепер ця сива давнина - Ольга Паламарчук

 СЛУШАТЬ проповедь Наши планы и воля Божья – Григорий

Читать стих Життя нам дане раз - Татьяна Устинчук

Юрий Лукьянович Юрий Лукьянович Надежда Надежда Андрей Озеруга Андрей Озеруга

 СЛУШАТЬ проповедь Причины неуслышанных молитв – Юрий Лукьянович

Хор Хор

Хор Хор

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь Слава Тобі – Хор
 СЛУШАТЬ песнь Прости им Отец – Хор

 

Обновлено 31.10.2017 12:32
 

Календарь