Главная Новости 15 октября 2017 г.
English Українською

Как нас найти

15 октября 2017 г.
Новости - Богослужения
15.10.2017 12:53

Утреннее богослужение

Николай Каленик

Николай Каленик Николай Каленик

«Поправді, поправді кажу вам: Хто слухає слова Мого, і вірує в Того, Хто послав Мене, життя вічне той має, і на суд не приходить, але перейшов він від смерти в життя. Поправді, поправді кажу вам: Наступає година, і тепер уже є, коли голос Божого Сина почують померлі, а ті, що почують, оживуть. Бо як має Отець життя Сам у Собі, так і Синові дав життя мати в Самому Собі. І Він дав Йому силу чинити і суд, бо Він Людський Син. Не дивуйтесь цьому, бо надходить година, коли всі, хто в гробах, Його голос почують, і повиходять ті, що чинили добро, на воскресення життя, а котрі зло чинили, на воскресення Суду. Я нічого не можу робити Сам від Себе. Як Я чую, суджу, і Мій суд справедливий, не шукаю бо волі Своєї, але волі Отця, що послав Мене» (Від Івана 5:24-30)

Важливо мати майбутнє і мріяти про нього. Люди відходять у вічність, а багато з них не вірить у загробне життя і не знають, де вони будуть після смерті. Господь запевняє, що буде саме так, як написано в Біблії. Хтось оживе на вічне осудження, а хтось – для вічного життя.

Божий Син, бувши на землі, проповідував слова життя. Люди жили в своїх гріхах й беззаконнях – і смерть панувала над ними, – та почувши і прийнявши голос Божий, спасалися. Закхей, який був безбожником, коли почув голос Божий, навернувся до Нього від щирого серця, прийняв Ісуса і отримав вічне життя. Коли в темниці Павло і Сила прославляли Господа, то темниця захиталася – і кайдани поспадали з них. Коли начальник темниці побачив, що сталося, він хотів закінчити життя самогубством. Однак Павло завадив йому, бо сказав, що всі в'язні були на місці. Побачивши це, начальник сторожі здивувався і запросив всіх до себе додому. Почувши добру новину, він отримав спасіння.

Можливо, довший час ти розумієш, що можна вкритися від смерті, яка ввійшла і панує через Адама, через гріх. Є можливість звільнитися і ожити, воскреснути. Це можливо лише з Богом!

«Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!» (Від Матвія 11:28)

Ти можеш мати життя вічне. Щасливий той, хто прийняв Господа як свого особистого Спасителя і став дитям Божим. Людське минуле не гарантувало життя ні тепер, ані в майбутньому, проте теперішнє, якщо воно в Ісусі Христі, перекреслює все минуле і дає гарантію на майбутнє. Це надія для людства. Сьогодні важливо, щоб ти ожив в Ісусі Христі. Він може дати тобі життя. Коли людина в своє життя приймає Спасителя, то вона оживає і змінюється. Оживає людська душа і совість.

Ми маємо передати це Живе Слово своїм внукам та правнукам. Бог сильний, і в Ньому може сховатися і змінитися кожен. Проте настане час, коли завершиться людська історія. Почувши голос Божий й отримавши життя, нам потрібно його мати в самому собі і розповсюджувати іншим. Прийде час, коли ми відійдемо у вічність і будемо чекати Божого суду.

Чи бачили ви коли-небудь таких людей, які б робили тільки добро? Ви не знайдете таких, оскільки всі згрішили. Доброго немає нічого в людей. Бог дає здібність чинити добро, та часом наша доброта закінчується. Нехай твій кожен день буде війною, де ти разом із Господом будеш перемагати всіх духів зла, щоб ти міг свідчити і славити Господа в своєму житті!

 СЛУШАТЬ проповедь Мертвые оживут – Николай Каленик

Василий Мамчич Василий Мамчич Андрей Мартынюк Андрей Мартынюк Тамара Тамара

 СЛУШАТЬ проповедь Вчера, сегодня и завтра – Василий Мамчич

Хор Хор

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь Про благодатну долю України – Хор
 СЛУШАТЬ песнь Наша сила и правда и щит – Хор

 

Дневное богослужение

 СЛУШАТЬ песнь Бог мой Ты скала моя – группа
 СЛУШАТЬ проповедь Ревность по Господу – Виктор Кротов
 СЛУШАТЬ проповедь Безразличие – Роман Бойко

 

Вечернее богослужение

Виталий Свитач Виталий Свитач Григорий Грыцюк Григорий Грыцюк

 СЛУШАТЬ проповедь Что посеешь, то и пожнешь – Григорий Грыцюк

Игорь Кулык Игорь Кулык Роман Роман Игорь Бойко Игорь Бойко

 СЛУШАТЬ проповедь Выбор в жизни христианина – Игорь Кулык
 СЛУШАТЬ песнь Хлеб делю – Роман
 СЛУШАТЬ проповедь Что значит идти за Богом – Игорь Бойко

Ольга Ольга Наталья Наталья Александр Александр

 СЛУШАТЬ песнь В гору мої руки здійму – Хор

 

Обновлено 23.10.2017 14:31
 

Календарь