Главная Новости 1 октября 2017 г.
English Українською

Как нас найти

1 октября 2017 г.
Новости - Богослужения
01.10.2017 12:53

Утреннее богослужение

Андрей Мартынюк

Андрей Мартынюк Андрей Мартынюк

Якби не Господь, де б я був? Як би протікало моє життя? Сьогодні ми згадуємо Господню смерть, коли Він прийшов на цю низьку землю для того, щоб віддати Себе в жертву.

«…якщо ви спробували, що добрий Господь. Приступайте до Нього, до Каменя живого, дорогоцінного, що відкинули люди Його, але вибрав Бог. І самі, немов те каміння живе, будуйтеся в дім духовий, на священство святе, щоб приносити жертви духовні, приємні для Бога через Ісуса Христа» (1 Петра 2:3-5)

Коли поглянути на Святе Письмо, можна найти, наскільки люди сприйняли появу Ісуса Христа в цей світ. Не всі були задоволені. Задоволені були ті, хто очікували. Чи всі зраділи? Не всі. Цар не зрадів, але хотів знищити дитинку, яка з’явилася на світ.

Жертва, яка дві тисячі років тому була звершена на землі, дала нам сьогодні нове життя. «Жертви правди приносьте, і надійтесь на Господа» (Псалом 4:6) Ми є діти Божі. Ми є куплені дорогою ціною. За нас була вчинена жертва. Давид закликає, щоб ми небайдуже ставилися до цього, але щоб в нас була жертва праведності. Авраам повірив Богові, і це було залічено йому в праведність. Ми повірили, що Ісус Христос є Син Бога Живого. Він хоче, щоб жертва нашого життя була приємна Богові, щоб ми прагнули в своєму житті приносити жертви, угодні Богові. «Жертва безбожних огида для Господа…» (Приповісті 15:8)

Коли народ не хотів покорятися Господу, Господь проговорив до них:

«…нащо Мені многота ваших жертов? говорить Господь. Наситився Я цілопаленнями баранів і жиром ситих телят, а крови биків та овець і козлів не жадаю! Як приходите ви, щоб явитися перед обличчям Моїм, хто жадає того з руки вашої, щоб топтали подвір'я Мої? Не приносьте ви більше марнотного дару, ваше кадило огида для Мене воно; новомісяччя та ті суботи і скликання зборів, не можу знести Я марноти цієї!… Новомісяччя ваші й усі ваші свята ненавидить душа Моя їх: вони стали Мені тягарем, Я змучений зносити їх… Коли ж руки свої простягаєте, Я мружу від вас Свої очі! Навіть коли ви молитву примножуєте, Я не слухаю вас, ваші руки наповнені кров'ю…» (Ісаї 1:11-15)

Такі слова є приговором, коли людина відмовилася від Господа, коли народ втікав від того, щоб визнавати Живого Бога, не хотів приносити жертву хвали для Живого Бога, Який оберігав і давав хліб. Ізраїльський народ бачив славу Божу кожний день, але чомусь знову і знов вдавався до гріхів, видумував собі нових богів. Їм хотілося служити комусь іншому, а тільки не Живому Богу.

«Умийтесь, очистьте себе! Відкиньте зло ваших учинків із-перед очей Моїх, перестаньте чинити лихе! Навчіться чинити добро, правосуддя жадайте, карайте грабіжника, дайте суд сироті, за вдову заступайтесь! Прийдіть, і будемо правуватися…» (Ісаї 1:16-18)

Чи ми прагнемо приносити жертву для нашого Господа і в чому заключається наша жертва? Ми сьогодні можемо принести жертву хвали нашому Богові, можемо прийти і прославити Того, Хто подарував нам життя вічне. «Проклятий, хто робить роботу Господню недбало…» (Єремія 48:10) Господь поставив мене на служіння, але як я це вчиняю? Господь хоче, щоб ми до Божого діла, до жертви, яку ми вчиняємо в Ім’я Ісуса Христа, ставилися з чистим серцем. Христос для мене не пожалів нічого. Він Себе не пожалів. Його били, а Він говорив: «Прости їм, Отче, бо вони не знають, що чинять». Коли Пилат поставив Христа, то люди підняли голос «Розіпни Його!» За що розіп’яти Сина Божого? Він віддає Своє життя в жертву, щоб ти мав спасіння. Наскільки люди сьогодні не хочуть повірити Тому, Хто Своє життя віддав в жертву за весь світ!

«І сказав Йому книжник: Добре, Учителю! Ти поправді сказав, що Один Він, і нема іншого, окрім Нього, і що Любити Його всім серцем, і всім розумом, і всією душею, і з цілої сили, і що Любити свого ближнього, як самого себе, це важливіше за всі цілопалення й жертви!» (Марка 12:32,33) Коли намалюєш в своїй уяві Голгофу і подивишся на хрест, скільки там було явлено любові?! Яка там була жертва любові?!

«Тож благаю вас, браття, через Боже милосердя, повіддавайте ваші тіла на жертву живу, святу, приємну Богові, як розумну службу вашу, і не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість» (Римлян 12:1,2)

«Отже, будьте наслідувачами Богові, як улюблені діти, і поводьтеся в любові, як і Христос полюбив вас, і видав за нас Самого Себе, як дар і жертву Богові на приємні пахощі» (Ефесян 5 1,2)

Ми є сьогодні щасливі, тому що ми куплені дорогою ціною. Пізнавши, наскільки добрий до нас Господь, пам’ятаємо, що Він не пожалів Себе, щоб ми мали викуплення гріхів і мали надію на вічне життя.

 СЛУШАТЬ проповедь Приносите жертву праведности – Андрей Мартынюк

Глеб Глеб Игорь Стаднык Игорь Стаднык Тамара Тамара

Татьяна Белоконь Татьяна Белоконь Сергей Сергей Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ песнь Подвиг – Сергей
 СЛУШАТЬ проповедь Взирая на Начальника и Совершителя веры – Николай Каленик

Причастие Причастие

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь хора – Хто нам розкаже про божу любов
 СЛУШАТЬ песнь хора – С тех пор, как я Христа познал

 

Дневное богослужение

 СЛУШАТЬ проповедь Подними свой взор на Иисуса Христа – Александр Максименко
 СЛУШАТЬ проповедь Дорога христианина – Ярослав Поступайло
 СЛУШАТЬ проповедь Свет пришел в мир – Игорь Бойко

 

Вечернее богослужение

Григорий Грыцюк Григорий Грыцюк Евгений Цимура Евгений Цимура Татьяна Красеха Татьяна Красеха

 СЛУШАТЬ проповедь Будьте миротворцами – Евгений Цимура

Читать стих Варавва - Красеха Тетьяна

Василий Мамчич Василий Мамчич Андрей Дежнюк Андрей Дежнюк Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ проповедь Используй благодать сейчас – Василий Мамчич
 СЛУШАТЬ проповедь Разница между младенцем и взрослым – Андрей Дежнюк
 СЛУШАТЬ проповедь Будьте единодушны – Николай Каленик

Хор Хор

Хор Хор

 

Обновлено 10.10.2017 16:13
 

Календарь