Главная Новости 10 сентября 2017 г.
English Українською

Как нас найти

10 сентября 2017 г.
Новости - Богослужения
10.09.2017 12:53

Утреннее богослужение

Сегодня наша поместная церковь благословляла все группы и учителей воскресной школы на новый учебный год.

Ярослав Поступайло

Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

«І куди тільки Він прибував до сіл, чи до міст, чи до осель, клали недужих на майданах, і благали Його, щоб могли доторкнутись хоч краю одежі Його. І хто тільки до Нього доторкувався, той був уздоровлений!» (Марка 6:56)

Тут говориться про людей, для яких було важливо доторкнутися до Христа. Також Христос звершував чудеса, не доторкуючись до людей, а просто говорив слово. Деколи Він сам брав за руку, а деколи люди шукали, щоб доторкнутися до Нього.

«І приходять вони в Капернаум. І негайно в суботу ввійшов Він у синагогу, і навчати зачав» «Ісус же йому заказав: Замовчи, і вийди з нього! І затряс дух нечистий того, і, скрикнувши голосом гучним, вийшов із нього» (Марка 1:21, 25, 26)

Коли четверо принесли розслабленого до Христа, то Ісус, бачачи віру цих людей, уздоровив розслабленого. «Тобі Я наказую: Уставай, візьми ложе своє, та й іди у свій дім! І той устав, і негайно взяв ложе, і вийшов перед усіма, так що всі дивувались і славили Бога, й казали: Ніколи такого не бачили ми!» (Марка 2:11,12)

В іншому випадку Левій Алфієв сидів на митниці. Христос, проходячи коло нього, сказав йому: «Іди за мною». І ця людина відгукнулася на слово Христа. Левій Алфієв мав віру у своєму серці. Духам нечистим Христос просто говорив слово. Достатньо було присутності Ісусової, Його слова, щоби люди отримували уздоровлення. Христос не змінився. Достатньо одного слова Ісуса щоби одержима людина була здорова.

«А Він їй сказав: Дай, щоб перше наїлися діти, не годиться бо хліб забирати в дітей, і кинути щенятам! А вона Йому в відповідь каже: Так, Господи! Але навіть щенята їдять під столом від дитячих кришок… І Він їй сказав: За слово оце йди собі, демон вийшов із твоєї дочки! А коли вона в дім свій вернулась, то знайшла, що дочка на постелі лежала, а демон вийшов із неї» (Марка 7:27-30)

Тут говориться про жінку, яка знала, хто такий Христос. Христос ніби випробовував її віру. Інша людина після таких слів певно пішла би. Але велика віра цієї жінки. Вона не відступилася. Вона продовжувала йти за Христом і благала Його.

«І запитався Він їх: Про що сперечаєтесь з ними? І Йому відповів один із натовпу: Учителю, привів я до Тебе ось сина свого, що духа німого він має. А як він де схопить його, то об землю кидає ним, і він піну пускає й зубами скрегоче та сохне. Я казав Твоїм учням, щоб прогнали його, та вони не змогли. А Він їм у відповідь каже: О, роде невірний, доки буду Я з вами? Доки вас Я терпітиму? Приведіть до Мене його!» (Марка 9:16-19)

«А Ісус, як побачив, що натовп збігається, то нечистому духові заказав, і сказав йому: Душе німий і глухий, тобі Я наказую: вийди з нього, і більше у нього не входь! І, закричавши та міцно затрясши, той вийшов. І він став, немов мертвий, аж багато-хто стали казати, що помер він… А Ісус узяв за руку його та й підвів його, і той устав. Коли ж Він до дому прийшов, то учні питали Його самотою: Чому ми не могли його вигнати? А Він їм сказав: Цей рід не виходить інакше, як тільки від молитви та посту» (Марка 9:25-29)

Учні Христа розумілися на багатьох справах, але коли до них привели сновиду, вони не могли нічого зробити. Христос говорив Своє слово – і нечисті духи виходили.

Коли сліпий Вартимей почув, що проходить Христос, він став кричати, не зважаючи на заборони. Христос покликав його до Себе і уздоровив його словом. Коли Христос бачив віру, Він давав божественне уздоровлення. Коли людина має віру Божу та довіряється Господеві, Христос має особисті стосунки з такою людиною.

«А теща Симонова лежала в гарячці; і зараз сказали про неї Йому. І Він підійшов і підвів її, узявши за руку, і гарячка покинула ту, і вона зачала прислуговувати їм» (Марка 1:30,31) Тут Христос доторкнувся до людини. В цьому ж розділі говориться про прокаженого, до яких не можна було доторкуватися. Ось що робить Христос: «І змилосердився Він, простяг руку Свою, і доторкнувся до нього, та й каже йому: Хочу, будь чистий! І проказа зійшла з нього хвилі тієї, і чистим він став» (Марка 1:41,42) Для прокажених людей це вже було щось незвичайне, коли Учитель, за Яким слідувало багато людей, доторкувався до них.

Також в Євангелії від Марка говориться про сухорукого, якого Христос закликав до дії. Христос сказав: «Простягни свою руку! І той простяг…» Ця людина повірила. Чоловік простяг руку – і рука послухалася. Багато чудес перераховано в Євангеліях, коли Христос доторкувався до людей.

Одна жінка, яка хворіла на кровотечу, мала віру. Вона думала у своєму серці: «Якщо я тільки бодай доторкнуся до краю одягу Христового, то я буду здорова». «І висохло хвилі тієї джерело кровотечі її, і тілом відчула вона, що видужала від недуги!» (Марка 5:29) Ця жінка приклала все зусилля. Її ціллю було доторкнутися до Ісуса, і Христос звернув увагу на неї. В цьому ж розділі говориться про Яіра, який хотів, щоб Христос уздоровив його дитину. «Як Він ще говорив, приходять ось від старшини синагоги та й кажуть: Дочка твоя вмерла; чого ще турбуєш Учителя?» (Марка 5:35) Але Христос говорить: «Не лякайся, тільки віруй!» Христос ніколи не запізнюється.

«І вони насміхалися з Нього. А Він усіх випровадив, узяв батька дівчати та матір, та тих, хто був із Ним, і ввійшов, де лежало дівча. І взяв Він за руку дівча та й промовив до нього: Таліта, кумі що значить: Дівчатко, кажу тобі встань! І в ту мить підвелося й ходило дівча; а років мало з дванадцять. І всі зараз жахнулися з дива великого!…» (Марка 5:40-42)

Христос не змінився. Христос може підняти навіть вмерлих. Кого похоронило суспільство, то для них є життя в Ісусі Христі. Один дотик Сина Божого Ісуса Христа – і приходить воскресіння.

Христос цінував те маленьке, що мали люди. Як важливо мати хоча би трішечки, хоча б невеличку віру. Віра розміром з гірчичне зерно робить дуже велике. Христос робить велике, коли люди вірять, що Бог може це зробити. Важливо берегти віру, яку Христос дав нам, до кінця. Якщо віра маленька або її зовсім немає, потрібно шукати дотик Христа, який несе уздоровлення. Христос завжди готовий доторкнутися до тебе, до твого тіла, до твого духа і душі, до твого серця. Христос готовий обійняти тебе і створити оселю в тобі, і перебувати там завжди. Ми маємо набагато більше, ніж хворі люди, які шукали і ходили за Христом. Ми маємо Христа, Який живе зі Своїм народом в Церкві Своїй.

 СЛУШАТЬ проповедь Ярослава Поступайло - Различные исцеления Иисуса Христа

Андрей Мартынюк Андрей Мартынюк Валентина Мудрая Валентина Мудрая Павел Коба Павел Коба

 СЛУШАТЬ проповедь Андрея Мартынюка - Что есть человек?
 СЛУШАТЬ стих Валентины Мудрой - Яблука дозрілі
 СЛУШАТЬ стих Валентины Мудрой - Слава Богу за ранок

Богослужение Богослужение

Благословение воскресной школы Благословение воскресной школы

Хор Хор

 

Дневное богослужение

Юрий Бабич Юрий Бабич Андрей Купчак Андрей Купчак

Наталья Коба Наталья Коба

Юрий Юрий Игорь Бойко Игорь Бойко Павел Коба Павел Коба

Группа Группа

 

Вечернее богослужение

Вечернее богослужение посетила сестра Элис Шевкенек, которая с юности несет миссионерское служение во многих странах мира.

Денис Огуля Денис Огуля Элис Элис

 СЛУШАТЬ проповедь Дениса Огули - Для нас открыт вход в Святое Святых
 СЛУШАТЬ проповедь сестры Элис Шевкенек - Благодать Господа нашего Иисуса Христа

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь - О, благодать! Спасен Тобой

 

Обновлено 18.09.2017 12:08
 

Календарь