Главная Новости 27 августа 2017 г.
English Українською

Как нас найти

27 августа 2017 г.
Новости - Богослужения
27.08.2017 12:53

Утреннее богослужение

Николай Каленик

Николай Каленик Николай Каленик

«І сталось, коли Він ішов до Єрусалиму, то проходив поміж Самарією та Галілеєю. І, коли входив до одного села, перестріли Його десять мужів, слабих на проказу, що стали здалека. І голос піднесли вони та й казали: Ісусе, Наставнику, змилуйсь над нами! І, побачивши їх, Він промовив до них: Підіть і покажіться священикам! І сталось, коли вони йшли, то очистились… Один же з них, як побачив, що видужав, то вернувся, і почав гучним голосом славити Бога. І припав він обличчям до ніг Його, складаючи дяку Йому. А то самарянин був… Ісус же промовив у відповідь: Чи не десять очистилось, а дев'ять же де? Чому не вернулись вони хвалу Богові віддати, крім цього чужинця? І сказав Він йому: Підведися й іди: твоя віра спасла тебе!» (Від Луки 17:11-19)

Кожний із нас в своєму житті отримував цінні речі. Бог дає для людини спасіння, вічне життя, дари духовні. Що важливіше: той, хто дає дар, чи сам дар? Що мали робити ті прокажені, отримавши зцілення: йти далі показатися священикам чи вертатися назад до Христа? По істині потрібно були йти до священика, щоб він оголосив їх чистими. Проте один подумав повернутися назад й подякувати Тому, Хто його зцілив.

Був момент у житті Давида, коли він послав людей до Навала, щоб той дав трохи хліба. Проте Навал нічого не дав, і Давид розсердився на нього і сказав, що з будинку Навала до ранку нічого не залишиться. Давид ішов зі своїми воїнами знищити його. Але Навалова жінка була мудрою. Вона нав’ючила ослів добром і вислала їх вперед, кланялася перед Давидом і просила прийняти дари: «Не звертай увагу на мого чоловіка, не проливай крові». Давид приймає дари, благословляє цю жінку, вертається назад. Ці всі дари він використав, але не забув про Авігаїл. Коли Навал помер, Давид прийшов і забрав її до себе. Давид оцінив її мудрість, сміливість, коли вона готова була стати на захист свого нечестивого чоловіка. Давид оцінив не лише дар, а й того, хто його дарував.

Був багатий чоловік Йов. Диявол прийшов до Бога і сказав, що Йову легко славити Того, Хто все йому дав. Коли забрати це все, чи буде Йов славити Бога? Йов сказав: «Бог дав, і Бог забрав… Нехай буде Ім’я Господнє благословенне!» Йов не змінив свого відношення до Того, Хто йому все посилав.

Коли люди приходять до церкви, вони чують, що їхні гріхи будуть прощені, що Бог сильний змінити їхнє життя, зцілити. Він сильний дати все необхідне. Люди тоді хочуть від Бога одразу все отримати. А дехто, як проходить деякий час, запитує: «Я прийшов до Господа. Де це все?» В Божому Слові ми читаємо, що Господь обіцяє вічне життя. Бог прощає і звільняє від гріхів. Він обіцяв, що без хліба ти не залишишся і без одягу теж. Бог може все дати. Бог благословляє тих людей, які щиро служать Йому, які Йому вірні, які посвячують своє життя Йому, які не мають корисливих цілей, щоб використати Бога. Господь з лукавим поступає за лукавством його, а з щирим – по-щирому.

Господь може давати не лише матеріальні і фізичні речі. Дуже добре, коли Господь зцілює від хвороби. Прокажені не пропустили моменту. Вони кричали: «Помилуй нас!» Вони надіялися на милість Божу. Ніякі заслуги, ніякі гроші. Милість Божа так велика! Милість Божа прощає грішника даром. Людина має тільки зрозуміти, що є Той, Який це може зробити. Він не зменшився в силі Своїй. Бог дає також дари духовні. Збагатіться ними, отримайте їх на збудування церкви.

Самарянин оцінив те, що сталося, але вище всього він поставив Того, Хто дав йому це. Нехай наш погляд ніколи не буде переведений на другорядні речі, які відбуваються в нашому житті. Можливо, в тебе все гаразд, проте не зверни свою увагу з Того, Хто тобі допоміг і дав це все. Воздай славу Богу! Не захоплюйся чимось іншим! Захоплюйся Господом – і будеш благословенний! Прийдуть щасливі дні в твоє життя – вони тебе не зламають! В твоєму серці пошанований буде Господь. Ти зможеш прославити Його. Ти нічого не присвоїш собі. Коли прийдуть сумні часи в твоє життя, і можливо, нічого не залишиться і смерть буде дивитися в очі, а ти сміливо скажеш: «Моє життя на небесах. Моє життя сховано в руках живого Бога» Все, що дихає, хай славить Господа! Щоб ти не отримав, знай, що є Той, Який може дати більше, ніж ти думаєш або просиш. Тільки не сторонися Його, не роби, щоб Він тебе шукав. Він хоче спасти тебе і дати вічне життя.

Павел Зинченко Павел Зинченко Игорь Бойко Игорь Бойко

Лидия и Ольга Лидия и Ольга

Обрученная пара Иван и Татьяна Обрученная пара Иван и Татьяна

Хор Хор

Богослужение Богослужение

 

Вечернее богослужение

Роман Мельник Роман Мельник Давид Зозуля Давид Зозуля Игорь Кулык Игорь Кулык

Владимир Судыка Владимир Судыка Андрей Мартынюк Андрей Мартынюк

 

Обновлено 01.09.2017 16:39
 

Календарь