Главная Новости 20 августа 2017 г.
English Українською

Как нас найти

20 августа 2017 г.
Новости - Богослужения
20.08.2017 12:53

Утреннее богослужение

Игорь Кулык

Игорь Кулык Игорь Кулык

«Правдиво ж кажу вам, що деякі з тут-о приявних не скуштують смерти, аж поки не побачать Царства Божого. І сталось після оцих слів днів за вісім, узяв Він Петра, і Івана, і Якова, та й пішов помолитись на гору. І коли Він молився, то вигляд лиця Його переобразився, а одежа Його стала біла й блискуча. І ось два мужі з Ним розмовляли, були то Мойсей та Ілля, що з'явилися в славі, і говорили про кінець Його, який в Єрусалимі Він мав докінчити. А Петро та приявні з ним були зморені сном, але, пробудившись, бачили славу Його й обох мужів, що стояли при Ньому. І сталось, як із Ним розлучались вони, то промовив Петро до Ісуса: Учителю, добре нам бути отут! Поставмо ж отут три шатрі: задля Тебе одне, і Мойсею одне, і одне для Іллі! Він не знав, що говорить… А як він говорив це, насунула хмара та їх заслонила. І вони полякались, як стали ті входити в хмару. І почувся ось голос із хмари, який промовляв: Це Син Мій Улюблений, Його слухайтеся! А коли оцей голос лунав, Ісус Сам позостався. А вони промовчали, і нікому нічого тих днів не казали, що бачили» (Від Луки 9:27-36)

В останній рік життя і служіння Ісуса Христа відбуваються переломні події: учні визнають Ісуса Христом, Месією та Сином Божим. Преображення стало свідоцтвом та підбадьоренням для учнів. З півночі на південь розпочинається великий шлях Христа до Єрусалиму, де його чекає завершення Його місії, страждання, смерть та воскресіння.

Що побачили учні на горі? – Царство Боже. Яка його природа і в чому вона полягає? Коли в серці людини стає царем прославлений Христос, тоді приходять зміни у її життя, і це є доказом факту спасіння.

«Тоді праведники, немов сонце, засяють у Царстві свого Отця. Хто має вуха, нехай слухає!» (Від Матвія 13:43)

«Потому я глянув, і ось натовп великий, що його зрахувати не може ніхто, з усякого люду, і племен, і народів, і язиків, стояв перед престолом і перед Агнцем, зодягнені в білу одежу, а в їхніх руках було пальмове віття» (Об'явлення 7:9)

Тільки завдяки стражданням, смерті та воскресінню Ісуса відбувається зміна статусу з грішника на праведника. Вихід, звершений Ісусом Христом, кращий за старозавітній – коли Мойсей вивів ізраїльський народ з Єгипту, – бо Він виводить з рабства гріха всіх, хто готовий за ним іти, і приводить в Царство Боже.

«Бо з'явилася Божа благодать, що спасає всіх людей, і навчає нас, щоб ми, відцуравшись безбожности та світських пожадливостей, жили помірковано та праведно, і побожно в теперішнім віці, і чекали блаженної надії та з'явлення слави великого Бога й Спаса нашого Христа Ісуса, що Самого Себе дав за нас, щоб нас визволити від усякого беззаконства та очистити Собі людей вибраних, у добрих ділах запопадливих» (До Тита 2:11-14)

Сьогодні двері в Царство Боже відкриті всім, хто визнає Ісуса Христа, Його воскресіння та Його царство. Скільки людей гине в рабстві беззаконня? Але Христос виводить із цього. Може, ти сьогодні в Єгипті? Ще є день, де Господь готовий визволити тебе від гріха.

«Бо Царство Боже не пожива й питво, але праведність, і мир, і радість у Дусі Святім» (До Римлян 14:17)

Коли Господь виводив ізраїльський народ із Єгипту, то Він був завжди поряд з ним: в стовпі хмари вдень та стовпом вогняним вночі.

«І вблагаю Отця Я, і Втішителя іншого дасть вам, щоб із вами повік перебував, Духа правди, що Його світ прийняти не може, бо не бачить Його та не знає Його. Його знаєте ви, бо при вас перебуває, і в вас буде Він. Я не кину вас сиротами, Я прибуду до вас!» (Від Івана 14:16-18)

Коли Ісус виводить з рабства гріха, Він не лишає нас напризволяще. Христос дав нам Духа Святого, який веде нас до обіцяної небесної країни. Під час твого покаяння Дух Святий приймає тебе, бере під свою опіку й вказує тобі, коли ти щось робиш не так. Бог охороняє нас і працює над тим, щоб ворог не повернув нас до гріха.

Як добре, коли в серці мир і радість! Ти розумієш, що ти в правильних відносинах із Богом та людьми. Однак, часом буває, коли Дух Божий нас докоряє, але ми не звертаємо на це увагу. А з часом вже й не чуємо Його. Сьогодні є день перемін, можливість максимально зблизитись з Богом і повністю довіритися Йому!

Люди схильні вірити більше природі, ніж тому, що Бог говорить до людини. Коли беззаконник стає громадянином неба, він починає чути голос Божий.

Що ми можемо дати Господу? – Свою любов і велике бажання спілкування з Ним. Це найдоступніше спілкування, бо Бог є всюдисущий, Він є скрізь і Він бажає мати спілкування з нами. Для Нього немає перешкод, бо перешкодою може бути лише життя в гріху. Сьогодні є можливість преобразити своє спілкування з Богом. Лише Він визволяє від беззаконня, і внаслідок цього природа Царства Божого виявляється в нашому житті.

Павел Зинченко Павел Зинченко Тамара Тамара

 СЛУШАТЬ стих Тамары - О, як важливо людям розуміти

Виктор Кротов Виктор Кротов Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло Лидия и Ольга Лидия и Ольга

 СЛУШАТЬ проповедь Виктора Кротова - Кто для тебя Господь
 СЛУШАТЬ проповедь Ярослава Поступайло - Церковь Христова

Хор Хор

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь хора - Мир, мир без войны
 СЛУШАТЬ песнь хора - Святий Боже, Всемогутній

 

Дневное богослужение

 СЛУШАТЬ проповедь Сергея Дружинина - Благодарите Бога за все
 СЛУШАТЬ проповедь Владимира Рыжука - Ищите Господа
 СЛУШАТЬ проповедь Анатолия Каленика - Обратите внимание на Иисуса Христа
 СЛУШАТЬ стих Надежды - Я поняла
 СЛУШАТЬ проповедь Романа Скаржинца - Думайте о хорошем

Читать стих Надежды Бойко - Любишь ли Меня?

 

Вечернее богослужение

Григорий Грыцюк Григорий Грыцюк Надежда Чупилка Надежда Чупилка

 СЛУШАТЬ проповедь Григория Грыцюка - Будь всюду старательным
 СЛУШАТЬ песнь Надежды Чупилки - Милость Твоя

Андрей Озеруга Андрей Озеруга Вера Мовчан Вера Мовчан

Читать стих Веры Мовчан - Їх мільйони

 СЛУШАТЬ проповедь Андрея Озеруги - Слава Господня преображает
 СЛУШАТЬ стих Веры Мовчан - Їх мільйони

Григорий Григорий Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ проповедь Григория - Не забирайте славы Божьей
 СЛУШАТЬ проповедь Ярослава Поступайло - Дружба с миром, вражда против Бога
 СЛУШАТЬ проповедь Николая Каленика - Будьте подобны Иисусу Христу

Хор Хор

Хор Хор

 

Обновлено 29.08.2017 16:11
 

Календарь