Главная Новости 13 августа 2017 г.
English Українською

Как нас найти

13 августа 2017 г.
Новости - Богослужения
13.08.2017 12:53

Утреннее богослужение

Василий Мамчич

Василий Мамчич Василий Мамчич

«Бо яйця свої він на землю кладе та в поросі їх вигріває, і забува, що нога може їх розчавити, а звір польовий може їх розтоптати. Він жорстокий відносно дітей своїх, ніби вони не його, а що праця його може бути надаремна, того не боїться, бо Бог учинив, щоб забув він про мудрість, і не наділив його розумом» (Йов 39:14-17)

Тут говориться про страуса. Ця тварина не цінує тим, що вона зробила. Але ми, християни, ми є люди, і Бог наділив нас розумом, тому нам має бути не байдуже надаремна наша праця чи не надаремна. Ми маємо оцінювати, робити який-то аналіз. Цінувати – це значить дорожити, давати оцінку, поважати, ставити що-небудь високо, вважати вартим уваги. Духовна праця – це та праця, яка робиться для збудування церкви, прославлення Бога і Імені Ісуса Христа. Ця праця може бути оцінена, а може бути знецінена. Це залежить від нас. Буває, що саме така праця підпадає найбільше під критику.

Ісус Христос,будучи зі Своїми учнями, підготовлював їх до праці. «Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі» (Дії 1:8)

Якщо прочитувати Біблію, можна багато знайти духовної праці. В Діях написано, як учні це робили. Проповідь Петрова мала силу, коли він сповнився Духа Святого, то дуже багато людей покаялося і отримало спасіння. Коли Петро й Іван йшли до церкви, то там був чоловік, народжений кривим. Петро дав йому те, що він мав. Була зроблена певна духовна праця. Одразу ж з’являються ті, хто незадоволені такою працею або починають її знецінювати.

«Як сьогодні беруть нас на допит про те добродійство недужій людині, як вона вздоровлена… А бачивши сміливість Петра та Івана, і спостерігши, що то люди обидва невчені та прості, дивувалися, і пізнали їх, що вони з Ісусом були. Та бачивши, що вздоровлений чоловік стоїть з ними, нічого навпроти сказати не могли» (Дії 4:9,13-14)

Синедріон не надав правильну оцінку тій праці, яку робив Петро, Іван і взагалі всі учні. Але Петро говорить, в чиє Ім’я вони це робили. Це якраз визначає духовну працю. Якщо я сьогодні роблю якусь справу в Ім’я Бога, це є духовна праця. Завжди знайдуться навкруги ті люди, які будуть зневажати. Світ не оцінює праці Церкви, для чого Церква намагається сповіщати про спасіння. Диявол завжди є противником того, щоб ця духовна праця робилася. Але є Той, Хто її шанує. В такому разі проти тебе стояти вже ніхто не може, бо за тобою стоїть Господь.

Ісус Христос, ходячи по землі, теж робив певні справи, зцілював людей. В Євангелії від Марка у 3-му розділі описано, як Ісус зцілив чоловіка, який мав суху руку. Проте люди не цінували працею, яку робив Ісус Христос. Чому ці люди не цінували праці Божої?

«Юдеї тоді обступили Його та й казали Йому: Доки будеш тримати в непевності нас? Якщо Ти Христос, то відкрито скажи нам! Відповів їм Ісус: Я вам був сказав, та не вірите ви. Ті діла,що чиню їх у Ймення Свого Отця, вони свідчать про Мене. Та не вірите ви, не з Моїх бо овець ви» (Іоанна 10:24-26)

Якщо ми знецінюємо чиюсь працю, особливо коли вона робиться в Ім’я Ісуса Христа, то запитаймо себе, чи є ми з Його загону. Бувають випадки, коли ми можемо знецінити або зневажати якусь працю, тому що вона для нас незрозуміла. Проте не спішімо давати оцінку цій праці. Якщо справа від Бога, то воно залишиться, то Господь благословить. Час покаже.

Апостол Павло думав, що гонячи християн, він служить Богові. Коли ж Павло зустрівся з Ісусом Христом, лише тоді він міг зрозуміти працю духовну. Тому потрібна особиста зустріч з Ісусом Христом. Ми будемо розуміти Його волю і будемо розуміти працю наших братів і сестер.

«Тож віддайте належне усім: кому податок податок, кому мито мито, кому страх страх, кому честь честь» (Римлян 13:7) Виявляти честь – це виявляти повагу, пошану, визнавати кого-небудь чи що-небудь, приділяти увагу. «Любіть один одного братньою любов'ю; випереджайте один одного пошаною!» (Римлян 12:10)

«Благаємо ж, браття, ми вас, шануйте тих, що працюють між вами, і в вас старшинують у Господі, і навчають вас вони, і в великій любові їх майте за їхню працю» (1 Солунян 5:12,13)

«А пресвітери, які добре пильнують діла, нехай будуть наділені подвійною честю, а надто ті, хто працює у слові й науці. Бо каже Писання: Не в'яжи рота волові, що молотить, та: Вартий працівник своєї нагороди. Не приймай скарги проти пресвітера, хіба що при двох чи трьох свідках» (1 Тимофію 5:17-19)»

«А в Йоппії була одна учениця, на ймення Тавіта, що в перекладі Сарною зветься. Вона повна була добрих вчинків та милостині, що чинила. І трапилося тими днями, що вона занедужала й умерла. Обмили ж її й поклали в горниці. А що Лідда лежить недалеко Йоппії, то учні, прочувши, що в ній пробуває Петро, послали до нього двох мужів, що благали: Не гайся прибути до нас! І, вставши Петро, пішов із ними. А коли він прибув, то ввели його в горницю. І обступили його всі вдовиці, плачучи та показуючи йому сукні й плащі, що їх Сарна робила, як із ними була. Петро ж із кімнати всіх випровадив, і, ставши навколішки, помолився, і, звернувшись до тіла, промовив: Тавіто, вставай! А вона свої очі розплющила, і сіла, уздрівши Петра… А це стало відоме по цілій Йоппії, і багато-хто в Господа ввірували» (Дії Апостолів 9:36-40,42)

В цій історії зображена і духовна праця Петра, і висвітлена ще праця однієї жінки, яка вмерла. Для тих людей було цінним те, що Тавіта робила. Вони цінували тією працею. Можливо, саме це нахилило серце Петра кликати до Бога, щоб ця жінка воскресла. Коли ми цінуємо працю, то це може нахилити серце і Бога, і інших людей до якоїсь справи. Якби Бог, бачачи наше бажання або правильну оцінку тих служінь, які проходять, то розвиток церкви міг би бути набагато більшим. Коли Бог бачить, що праця Духа Святого цінується, тоді Бог і подає щось більше. Коли ми більше часу проводимо в Слові чи молитві, то є результат і є сила радіти, сказати комусь про Христа.

У Псалмах є написано, що жертва подяки – це пошана Його Ім’я. Це цінування того, що Бог робить для тебе. Якщо ми навчимось цінувати працею духовною – не лише проповідями чи якимись явними справами, але і тими, яких ми можемо не бачити – то Бог дасть розвиток набагато більший. Праця, яку робить Бог в першу чергу над нашим серцем, є набагато ціннішою. Цінуйте те, що робить Бог. Якщо Господь посилає випробування, то в цьому є якийсь сенс: Бог до чогось готує чи хоче від чогось вберегти. Але це все не прирівнюється з тією працею, яку зробив Бог, коли Він Свого Сина віддав за нас на хрест. Сам Син, бувши на цій землі, зробив не мало справ для того, щоб ми з вами мали надію на вічне життя. Цю працю потрібно цінувати найбільше. Кров, яку Він пролив на хресті, є набагато ціннішою. Коли людина приходить щиро до Бога, коли вона визначає ціну тієї Крові, то завжди є результат.

 СЛУШАТЬ проповедь Василия Мамчича - Совершай свой труд с ответственностью

Андрей Озеруга Андрей Озеруга Виктория Виктория Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ проповедь Андрея Мартынюка - Какой огонь я несу пред Богом
 СЛУШАТЬ стих Виктории - Слава Тобі Боже

Хор Хор

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь хора "Благословінням Твоїм Господь"
 СЛУШАТЬ песнь хора "Ты приди ко Мнеє"

Богослужение Богослужение

 

Дневное богослужение

Александр Максименко Александр Максименко Николай Каленик Николай Каленик Алексей Сафонов Алексей Сафонов

 СЛУШАТЬ Александра Максименко - Чем наполнено мое сердце
 СЛУШАТЬ проповедь Николая Каленика - Дети благословение от Господа
 СЛУШАТЬ проповедь Алексея Сафонова - Встреча с Богом неизбежна

Андрей Дежнюк Андрей Дежнюк Игорь Бойко Игорь Бойко Благословение детей Благословение детей

 СЛУШАТЬ проповедь Андрея Дежнюка - Слово Божье очень важно
 СЛУШАТЬ проповедь Игоря Бойко - Верою достигайте спасения душ

Группа Группа

 

Вечернее богослужение

Мельник Роман Мельник Роман Григорий Грыцюк Григорий Грыцюк Григорий Григорий

 СЛУШАТЬ проповедь Григория Грыцюка - Духовная жажда
 СЛУШАТЬ проповедь Григория - Духовное падение

Дмитрий Дмитрий Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло Александр Максименко Александр Максименко

 СЛУШАТЬ проповедь Дмитрия - Сила Духа Святого
 СЛУШАТЬ проповедь Ярослава Поступайло - Благословляйте врагов ваших

Хор Хор

 

Обновлено 19.08.2017 14:11
 

Календарь