Главная Новости 6 августа 2017 г.
English Українською

Как нас найти

6 августа 2017 г.
Новости - Богослужения
06.08.2017 12:53

Утреннее богослужение

Николай Каленик

Николай Каленик Николай Каленик

Наше поклоніння Господу виражається в тому, що ми маємо в серці і які відносини у нас із Ним. Якщо ми любимо Бога всім своїм серцем, то нам легко поклонятися Йому, бо знаємо, що Спаситель має певні наміри щодо нас. Христос каже: «Ті, що поклоняються Мені, будуть поклонятися в дусі та в правді». І таких поклонників шукає Господь. Де вони будуть поклонятися? – На всякому місці.

У Бога є свій вибраний народ, але він, живши серед язичників, запозичував їхніх богів і так часто схилявся до поклоніння видимим речам, які потрібно було скрізь носити з собою. При них можна було робити все, що завгодно. Це були ідоли! Відступлення від живого Бога відкривало двері людських сердець для інших кумирів. Настав час, коли ізраїльський народ попав в полон – і це було непросто. Проте він міг роздумувати, чому так сталося.

«А всі цареві раби, що були в царській брамі, падали на коліна та вклонялися Гаманові, бо так про нього наказав цар. А Мордехай не падав на коліна й не вклонявся. І сказали царські раби, що були в царській брамі, до Мордехая: Чого ти переступаєш царевого наказа? І сталося, як вони говорили до нього день-у-день, а він не слухався їх, то вони донесли Гаманові, щоб побачити, чи втримається Мордехай у своїм слові, бо він виявив їм, що він юдеянин» (Естер 3:2-4)

Мордехай поклонявся живому Богу і Йому одному служив, тому він не міг схилятися перед людиною, бо Він визнавав Бога і був вірним Йому.

Коли ми заявляємо про себе, що ми є християни, то в нашому житті завжди будуть люди, які захочуть випробувати нас подібно як у Мордехая. Чи будемо ми до кінця християнами? Ми живемо в середовищі, де стираються границі, щоб не видно було де християнин, а де ні. Та прийде час, коли це потрібно буде виокремити, коли треба буде прийняти рішення не поклонитися дияволу, світській системі, гріху! Настане момент, коли кожен буде випробовуватися від Господа. Коли ти не можеш бути вірним Богу в простих речах, то як стоятимеш, коли буде загроза твоєму життю? В світі буде створена систему, де всі будуть поклонятися одному богові, тільки не живому. Світ іде до відступництва. Буде назва, а за нею ніщо не стоятиме. Коли ти кажеш: «Я християнин!», то мається на увазі, що я поклоняюся Господу й служу Йому, я відокремлений від цього світу! Дияволу це не буде подобатися, як і Гаману. Сьогодні дана свобода для нас і вона продовжується, але знайте: диявол ходить, як рикаючий лев! І він готовий платити велику ціну для того, щоб християнство було зруйноване. На державному рівні приймаються антихристиянські закони про одностатеві шлюби, гендерну рівність і т.д. Хіба це не закони, які запроваджує «нечестивий Гаман»?

«І сказав Гаман до царя Ахашвероша: Є один народ, розпорошений та поділений між народами в усіх округах твого царства, а закони їх різняться від законів усіх народів і законів царських вони не виконують, і цареві не варто позоставляти їх» (Естер 3:8)

Вони інші, вони відрізняються, бо вибрані із цього світу.

«Але ви вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власности Божої, щоб звіщали чесноти Того, Хто покликав вас із темряви до дивного світла Свого…» (1 Петра 2:9)

Бог вибрав тебе! Ти можеш сміливо заявити: «Я християнин!». Це значить, що ти поклоняєшся живому Богу! В тебе немає бажання поклонятися іншому божеству чи людині.

«Коли вас світ ненавидить, знайте, що Мене він зненавидів перше, як вас» (Від Івана 15:18)

Диявол ніколи не буде любити церкву! Її любить Господь, а диявол ненавидить, і ми повинні це знати. Церква – як світильник, який поставлений в темряві та світить. Подібно Христос прийшов в цей світ і робив багато добрих справ – та Його не любили. З народження Христа і впродовж всього Його життя ворог шукав, як знищити Спасителя. І кінцем ненависті диявола було розп’яття. Бувши випробуваним через суди, Гефсиманію, Голгофу, Христос зумів перемогти смерть! Слава Йому! Він залишив славу неба і переміг пекло, диявола, смерть, щоб ми мали життя. Нам дана можливість через Ісуса Христа мати життя вічне!

Ізраїльський народ не вижив би за часів Артаксеркса, якби не був певний час даний для них, щоб побути в молитві та пості, пошукати рішення від Господа. Був кинений жереб і назначена дата знищення євреїв. І ось був доданий до царського наказу ще один: кожен єврей стає на захист свого життя і вбиває своїх ворогів. Вони вже не безпомічні, не раби, а стають на рівні. Більше того, вони вже перемогли, оскільки Гаман повішений. Ця історія аналогічна до історії церкви. Диявол та смерть переможена, бо влада у того, хто царює. А царює Господь! У Нього вся влада, яка немає кінця. Сьогодні для тебе є царський указ: встати на захист свого життя, не нагинатися під чуже ярмо, не поклонятися ідолу! З того часу ізраїльський народ не є ідолопоклонником аж по сьогодні.

«Колись ненарод, а тепер народ Божий, колись непомилувані, а тепер ви помилувані!» (1 Петра 2:10)

Хто сьогодні зазіхає на твоє життя? Таких ворогів є багато. Серед них твоя плоть, твоє я, обставини, проти яких потрібно боротися. Але хто проти нас, якщо з нами Господь?! Він сказав, що не залишить нас ніколи! Еммануїл – з нами Бог! Нам дана можливість бути Його дітьми, царственим священством, людьми покликаними. Будуть випробування, але Господь дає час, щоб ми підготовилися. Він ніколи не запізнюється! У Нього все зважено. Підготуймося до великої перемоги, коли ми будемо підняті на хмарах для зустрічі з Ним!

 СЛУШАТЬ проповедь Николая Каленика - Будь победителем с Иисусом Христом

Роман Скаржинец Роман Скаржинец Игорь Бойко Игорь Бойко

 СЛУШАТЬ проповедь Игоря Бойко - Вы призванные

Татьяна Белоконь Татьяна Белоконь Ольга Ольга

Читать стих Татьяны Белоконь - «Голгофский крест»

 СЛУШАТЬ стих Татьяны Белоконь "Голгофский крест"
 СЛУШАТЬ песнь Ольги "Святая кровь"

Причастие Причастие

Хор Хор

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

 

Дневное богослужение

Александр Максименко Александр Максименко Вячеслав Захарчук Вячеслав Захарчук Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

 СЛУШАТЬ проповедь Александра Максименко - Сделай обновление
 СЛУШАТЬ проповедь Вячеслав Захарчук - Тайна причастия
 СЛУШАТЬ проповедь Ярослав Поступайло - Иисус Христос понес наши немощи

Причастие Причастие

 СЛУШАТЬ песнь Хора "Измени меня"
 СЛУШАТЬ песнь Хора "Ты познал ли силу крови"

 

Вечернее богослужение

Николай Грызовский Николай Грызовский Евгений Цимура Евгений Цимура

 СЛУШАТЬ проповедь Николая Грызовского - Не обманывайте себя
 СЛУШАТЬ проповедь Евгения Цимуры - Чего ты хочешь?

Юрий Юрий Андрей Дежнюк Андрей Дежнюк Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ проповедь Юрия - Не сомневайся в Господе
 СЛУШАТЬ проповедь Андрея Дежнюка - Иисус Христос оставил пример

 

Обновлено 08.08.2017 17:36
 

Календарь