Главная Новости 30 июля 2017 г.
English Українською

Как нас найти

30 июля 2017 г.
Новости - Богослужения
30.07.2017 12:53

Утреннее богослужение

Слава Богові за те, що ми маємо. Ісус Христос призвав нас, оправдав і любить нас. Він дає нам прощення. Душа наша має бути готова славити нашого Бога. Коли ми встаємо і все добре, то слава Богу. І навіть коли щось гнітить, тоді теж слава Богу. З Господом ми можемо все. Він допомагає, підкріпляє. Бог посилає Свій дощ на праведних і на злих. Бог любить всіх людей однаково і дбає про всіх однаково.

Душа християнина сьогодні всихає… Немає тієї щирості, яка була раніше, немає тієї любові один до одного. Хіба Бог змінюється? Бог учора, сьогодні і навіки той самий. Чомусь всихає душа християнина… Не вистачає тієї небесної вологи, яку Господь посилає на наші серця. Сьогодні християни часто подібні до тієї парникової рослини. Коли диявол кидає якусь приманку – і християни туди. Немає твердості – і християни ламаються. Господь сильний підкріпити, дарувати силу.

Був такий пророк Неемія, який був виночерпієм у царя і ніби мав усе, що потрібно. Коли прийшли люди із Єрусалиму і сказали, що там відбувається, то Неемія довго постився і довго плакав, виливав жалобу свою. Він говорив: «…і я і дім батька мого грішили!» (Неемія 1:6) …Робили багато невгодного. Прийшло на нашу землю горе, тому що в свій час ми не твердо стояли. В свій час ми допустили щось недобре. Прости народу цей гріх! Там були такі слова

«…і сказав цареві: Якщо це цареві вгодне, і якщо раб твій уподобаний перед обличчям твоїм, то пошли мене до Юдеї, до міста гробів батьків моїх, і я відбудую його!» (Неемія 2:5)

Ми сьогодні усі прийшли предстати перед Царя Царів. Чи ми шукаємо у своїм житті, щоб нам поступати так, як угодно Цареві? Чи ми задаємо питання у своєму серці і стараємося поступати так, як це угодне Цареві?

Усе нам Бог дав. Що Господь нам не дав сьогодні? Маємо одяг, прекрасні будинки. А щирості немає…Ми не повинні забувати про гостинність, бо як каже Писання, дехто так ангелів прийняв. Господь не міняється. Я чув багато свідчень, як на Сході Господь спасає.

«Не обманюйтесь…» (До Галатів 6:7) У нас є сьогодні небезпека бути обманутими. «…Бог осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне! Бо хто сіє для власного тіла свого, той від тіла тління пожне. А хто сіє для духа, той від духа пожне життя вічне» (До Галатів 6:7,8) Думаймо сьогодні, для чого сіємо ми. «А роблячи добре, не знуджуймося, бо часу свого пожнемо, коли не ослабнемо. Тож тому, поки маємо час, усім робімо добро, а найбільш одновірним!» (До Галатів 6:9,10)

«Я дуже зрадів, що між дітьми твоїми знайшов таких, що ходять у правді, як заповідь ми прийняли від Отця» (2 Івана 4)

«Я не маю більшої радості від цієї, щоб чути, що діти мої живуть у правді» (3 Івана 4)

Ми батьки бажаємо, щоб наші діти ходили у істині. Господь хоче від нас сьогодні, щоб ми старалися жити в істині, в правді, так як ми діти Божі. Коли ми зробимо хоч один крок, Господь зробить до нас два. Коли нашому серцю дуже важко і ми йдемо до Бога, то Він нам обов’язково допоможе. Коли стаєш на коліна перед Богом, Господь дає вихід. У Господа немає безвихідного положення. Господь – це є вихід. Господь є надія. Господь – це є спасіння. Тільки в Господі є істини і справжнє благословення для віруючої людини.

 СЛУШАТЬ проповедь Гостя - Почему усыхает душа христианина?

Александр (пастырь из г.Марьинка) Александр (пастырь из г.Марьинка)

 СЛУШАТЬ свидетельство Александра (пастырь из г.Марьинка)

Диана Максименко Диана Максименко Николай Каленик Николай Каленик

Читать стих Дианы Максименко - «Останнє слово завжди каже Бог»

 СЛУШАТЬ стих Дианы Максименко
 СЛУШАТЬ проповедь Николая Каленика - Исполни волю Божью

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь хора "Я предстою перед Тобой"
 СЛУШАТЬ песнь хора "Любий Ісусе"

 

Дневное богослужение

 СЛУШАТЬ проповедь Дмитрия Борисова
 СЛУШАТЬ проповедь Даниила Рижука
 СЛУШАТЬ проповедь Андрея Купчака
 СЛУШАТЬ проповедь Владислава Лапченко

 

Вечернее богослужение

Андрей Озеруга Андрей Озеруга Павел Тоюнда Павел Тоюнда

 СЛУШАТЬ проповедь Андрея Озеруги
 СЛУШАТЬ проповедь Павла Тоюнды

Роман Цыбуля Роман Цыбуля Андрей Дежнюк Андрей Дежнюк Александр Максименко Александр Максименко

 СЛУШАТЬ проповедь Романа Цыбули
 СЛУШАТЬ проповедь Андрея Дежнюка
 СЛУШАТЬ проповедь Александра Максименко

Хор Хор

Богослужение Богослужение

 

Обновлено 07.08.2017 11:14
 

Календарь