Главная Новости 25 июня 2017 г.
English Українською

Как нас найти

25 июня 2017 г.
Новости - Богослужения
25.06.2017 13:18

Утреннее богослужение

Юрий Цимура (пастырь г. Новояворовск)

Юрий Цимура (пастырь г. Новояворовск) Юрий Цимура (пастырь г. Новояворовск)

«І зібрали филистимляни свої війська на війну. І зібралися вони до Сохо, що Юдине, і таборували між Сохо та між Азекою в Ефес-Даммімі. І зібралися Саул та ізраїльтяни, і таборували в долині Елі, і ставилися до бою проти филистимлян. І стояли филистимляни на горі з того боку, а Ізраїль стояв на горі з цього боку, а поміж ними долина» (1 Самуїлова 17:1-3)

Складний час для Ізраїля, адже країна переживала вторгнення чужинців на свою територію. Однак, за часів царювання Саула це був ще не найгірший стан для цієї країни. Це був період, коли закінчилася велика епоха Суддів, яка тривала сотні років, і розпочалася епоха царів. Люди поводилися так, як кожен вважав за правильне. І коли Саула обрали царем, багато людей його просто не сприймали та насміхалися з нього.

Коли держава ослаблена, тоді вороги намагаються вхопити собі якийсь шмат від неї. Так зробили і филистимляни, напавши на Ізраїль. Саул спромігся зібрати на війну три тисячі воїнів, але що це є для війни? Ніщо! Він не мав ні полководців, ні начальників. Двома тисячами він сам керував, а тисячею керував його син, не маючи особливої підготовки. З усього, що змогли забезпечити, була лише зброя для Саула та його сина.

«І здобув Саул царювання над Ізраїлем, і воював навколо зо всіма своїми ворогами: з Моавом, і з синами Аммона, і з Едомом, і з царями Цови, і з филистимлянами. І скрізь, проти кого він обертався, мав успіх. І склав він військо, та й побив Амалика, і врятував Ізраїля з руки грабіжника. І була сильна війна на филистимлян за всіх Саулових днів. І коли Саул бачив якого чоловіка хороброго та якого сильного, то брав його до себе» (1 Самуїлова 14:47-48, 52)

Перш ніж утвердитися між іншими державами, Саулу прийшлося завоювати авторитет в своїй державі. Йому довелося по крихті, по одному воїну відновлювати армію, державу та становище країни. І Бог допомагав йому. Коли филистимляни вторглися в Ізраїль, ізраїльтяни вже навчилися воювати в різних умовах та тримати оборону. Вони були готові протистояти, однак щось пішло не так! Із филистимського війська виходить одноборець Голіаф, висотою у три метри, і запитує: «Хто стане проти мене і ми будемо боротися? Якщо я переможу, ви станете нам за рабів, якщо ж ви переможете, то ми станемо вам за рабів». Змінилися правила. Кожен оцінював себе: «Чи зможу я?» Внаслідок напруженої ситуації страх напав на Ізраїля – і він став тікати, не дочекавшись початку бою. Здавалось, на наступний день все могло змінитися, однак історія повторилася. Це все тривало довгих сорок днів. За цей час їхній моральний і бойовий дух падав. Ізраїльтяни розуміли, що в них немає відповідного бійця. Відчай, страх і безвихідь панували в їхніх думках.

В цих образах ми можемо побачити своє слідування за Ісусом Христом. Не один із нас відчував подібні ситуації в своєму житті, не один із нас прийшов до Господа з розбитим життям. Хтось втратив дружину, чоловіка, у когось погані відносини з батьками чи дітьми, в когось немає здоров'я, достатку - і все через гріх. А хтось втратив все, що тільки можна було втратити. І коли ми прийшли до Бога, то нам прийшлося по крупинці збирати все втрачене: вчитися бути справжнім батьком, гарно розмовляти, правильно поводитися з дружиною... Все будувати заново. Ми вчилися молитися і все віддавати Богу в дитячій простоті. Пройшов час. Господь нас збудовував. Ми вже перестали в своїх молитвах тільки просити Бога, а стали помічати чужі потреби, бути сильними воїнами. Господь давав нам перемоги. І можливо, в тебе за плечима уже тисячі молитов, сотні днів посту, нічні молитви. Проте приходить час – і правила змінюються.

Одна справа, коли ти чуєш чиюсь потребу, і зовсім інша справа, коли ти береш в руки аркуш паперу і не знаєш, з чого розпочати свою записку. Це вже не просто записка. Це твоя біль, твоя битва. Ти залишаєшся в тому самому бойовому строю, в церкві, ліворуч і праворуч твої брати та сестри, які готові проходити з тобою твої дороги і молитися з тобою. Однак ти розумієш, що вони не зроблять того, що маєш зробити ти. Це твоє життя, твій виклик, і ти повинен з тим справитись!

Коли ти молишся за хворих – це одне, а коли ти прийшов від лікаря і почув страшний діагноз – це зовсім інше. Здається, що земля під ногами захиталася і зупинилося життя. Правила змінилися! Це твоя війна! Думаєш, що завтра все зміниться, однак на наступний день дива не сталося. І люди часом не бачать виходу. Проте все бачить Бог! У Нього вже є вирішення твоєї проблеми!

Ізраїль був у безвиході: він не знав, що в Господа є рішення. Бог мав Давида, який зробив те, що не могли зробити ізраїльтяни. Давид прийшов і одержав перемогу, тим самим вирішив дану проблему. У Бога є Той, Хто може зробити за нас набагато більше. Його ім'я – Ісус. Багато із нас може сказати, що те чи інше було в моєму житті, однак Христос взяв мою нужду на Себе.

Можливо, в твоєму житті ще стоїть Голіаф, який ослаблює тебе? Можливо, твоє серце обливається кров'ю, і ти не знаєш, як пережити завтрашній день? У Нього є вирішення твоєї проблеми! І коли Бог вирішує наші питання, нам ще довго не віриться, що це може бути правдою, адже це настільки неймовірно! Проте наш Бог є живий, і Він вчора, сьогодні і навіки той самий! Пам'ятай, що визволення в дорозі!

 СЛУШАТЬ проповедь Юрия Цимуры (пастырь в г.Новояворовск) - когда правила меняются

Александр Кимлач Александр Кимлач Инна (г. Луцк) Инна (г. Луцк)

 СЛУШАТЬ песнь Инны "Благодарение"

Павел Зинченко Павел Зинченко Диана Максименко Диана Максименко Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

 СЛУШАТЬ песнь Дианы Максименко "Когда мне холодно"
 СЛУШАТЬ проповедь Ярослава Поступайло - принятие

Хор Хор

 

Дневное богослужение

Назар Зозуля Назар Зозуля Гость Гость

 СЛУШАТЬ проповедь гостя

Дмитрий Васильевич Дмитрий Васильевич Александр Минич Александр Минич

 СЛУШАТЬ проповедь Дмитрия Васильевича
 СЛУШАТЬ проповедь Александра Минича

Благословение детей Благословение детей

Группа Группа

 

Вечернее богослужение

Вечернее богослужение посетили гости из миссионерской школы. В группу входят студенты из Украины, Белоруссии, России, Молдавии, Киргизстана.

Светлана Светлана Сергей Сергей Гостья Гостья

 СЛУШАТЬ проповедь Сергея - не заботьтесь ни о чем
 СЛУШАТЬ стих гостьи

Настя (Россия) Настя (Россия) Денис Денис Роман Роман

 СЛУШАТЬ песнь Дениса "Стою в присутствии Твоем"

Гость (г. Малин) Гость (г. Малин) Гостья Гостья Александр (г. Херсон) Александр (г. Херсон)

 СЛУШАТЬ песнь гостя из Малина "Дух Святой"
 СЛУШАТЬ свидетельство Александра из Херсонщины

Гость (Молдавия) Гость (Молдавия) Сергей Каленик Сергей Каленик Благословение Ярослава Благословение Ярослава

 СЛУШАТЬ свидетельство гостя из Молдавии

Миссионерская школа Миссионерская школа

Хор Хор

 

Обновлено 30.06.2017 16:59
 

Календарь