Главная Новости 28 мая 2017 г.
English Українською

Как нас найти

28 мая 2017 г.
Новости - Богослужения
28.05.2017 13:30

Утреннее богослужение

Николай Каленик

Николай Каленик Николай Каленик

Ми святкували Вознесіння Господа Ісуса Христа. Учні Господа пішли від того, що Христос піднявся на небо, побачивши це все і радіючи. І були разом. Вони очікували обітниці, яку Господь обіцяв для них післати. Він сказав, що Я вас не залишу самих. Я буду з вами. Дух Святий прийде і утішить їхні серця, буде завжди з церквою.

Чи є такі люди, які взагалі нічого не вміють робити? Є люди, які мають дарові від Бога здібності. Люди в церкві мають більше, ніж люди без Бога. Ми маємо милість від Господа, що Він простив нам наші гріхи. В Ісусі Христі ми стали новим творінням. Він зробив наше серце здібним прийняти дари духовні, так як наш дух ожив. Показником духовності людини є її плоди.

«А плід духа: любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра, лагідність, здержливість: Закону нема на таких!» (Галатам 5:22-23)

Коли це все є в одній людині, то її можна вважати блаженною, святою, духовною.

«А щодо духовних дарів, то не хочу я, браття, щоб не відали ви» (1 Коринтянам 12:1)

Як діють дари духовні? Павло розяснював, як мають діяти дари, через кого і для чого вони посилаються в церкву. Дари дає Дух Святий, як Йому угодно. Потрібне також наше бажання. Духовні дари даються для користі, для збудування церкви. Тому потрібно бажати духовних дарів, ревнувати про них.

«І кожному дається виявлення Духа на користь. Одному бо Духом дається слово мудрости, а другому слово знання тим же Духом, а іншому віра тим же Духом, а іншому дари вздоровлення тим же Духом, а іншому роблення чуд, а іншому пророкування, а іншому розпізнавання духів, а тому різні мови, а іншому вияснення мов. А все оце чинить один і той Самий Дух, уділяючи кожному осібно, як Він хоче» (1 до Коринтян 12:7-11)

Я хотів би говорити про дар пророцтва. Павло говорив: «Дбайте про любов, і про духовне пильнуйте, а найбільше щоб пророкувати» (1 до Коринтян 14:1)

Чому він говорив про те, щоб люди хотіли мати цей дар? Цим даром можна підбадьорювати людей, наставляти, утішати, служити один одному.

«І Він, отож, настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пастирів та вчителів…» (До Ефесян 4:11)

Тут говориться, що Христос поставив людей за пророків у церкві, тому що церква є Христовою. «Бо ми знаємо частинно, і пророкуємо частинно…» (1 до Коринтян 13:9) Коли ми молимося, Дух Святий сходить, і ми маємо відкриття від Бога чи через сновидіння, чи через видіння, чи через Своє Слово. Ти розумієш: Бог послав тобі те, що ти не міг видумати, маєш впевненість і віру, що це слово від Бога. Деколи ми боїмося таких речей. Але ніколи не бійтеся говорити, коли це є від Духа Святого. Людина, яку наповняє Дух Святий, є сміливою, бо говорить не від себе, а як Дух дає промовляти.

Дари духовні діють з любовю. Без любові духовні дари не працюють у церкві, а руйнують християн, церкви. Сьогодні в 21-му столітті, коли будуть лжепророки, християни мають відрізняти правдивих пророків від лжепророків, які будуть навіть чудеса і знамена робити. Християни будуть відчувати своїм нутром, що це не від Бога. Духовні дари проявляються під натхненням Духа Святого. Всі ми з вами є посудинами, яких Сам Господь освятив, очистив, зробив Своїм храмом. Для Господа важливе наше чисте серце, і Він буде використовуввати нас, коли захоче.

«А хто пророкує, той людям говорить на збудування, і на умовлення, і на розраду» (1 до Коринтян 14:3)

У Старому Завіті пророки мали різну місію. Деякі пророкували тільки до певного народу, для певної ситуації, а деяким було відкрито про прихід Месії. В цьому їхня велич. Вони не тільки бачили Його народження, але й страждання. Дар пророкування – це важливе служіння в церкві. Воно збудовує, втішає людей, щоб люди навернулися до святості, до Господа, рухалися вперед, бо Бог обіцяв ніколи не залишити. Дух Святий нічого крім того, що записано в Божому Слові, не говорить. Коли люди говорять щось інше, не поспішайте вірити цьому. Дослідіть пророче слово, чи воно правдиве, щоб ми не були зведені. Люди будуть маніпулювати і духовними речами в останні часи, щоб захопити за собою людей, щоб бути духовними людьми в очах інших, але наш погляд на Ісуса Христа.

«Коли ж усі пророкують, а ввійде якийсь невіруючий чи сторонній, то всі докоряють йому, усі судять його, і так таємниці серця його виявляються, і так він падає ницьма і вклоняється Богові й каже: Бог справді між вами! То що ж, браття? Коли сходитесь ви, то кожен із вас псалом має, має науку, має мову, об'явлення має, має вияснення, нехай буде все це на збудування!» (1 до Коринтян 14:24-26)

Дух Святий обєднує людей, щоб на інших мовах прославити Господа, коли люди співають духом. Пророче слово має бути чинне, воно не робить безладу. Духи пророчі коряться пророкам. Якщо вам Бог відкриває щось про когось, потрібно прийти особисто і сказати. Апостол Петро в своєму післанні говорив:

«І ми маємо слово пророче певніше. Бо пророцтва ніколи не було з волі людської, а звіщали його святі Божі мужі, проваджені Духом Святим» (2 Петра 1:19, 21)

Іоанн Хреститель був найбільшим пророком. Він відкрив Того, про Якого пророкували, і сказав: «Ось Агнець Божий!» Іоанн від утроби матері був наповнений Духа Святого. Дуже важливо, щоб пророче слово говорили святі люди. Пророцтво може бути неправдиве. Неправдиві пророцтва даються тим, хто шукає своєї волі. В історії теж є такі випадки, як, наприклад, за пророка Михея. Коли ми шукаємо волі Божої, нам не потрібно дивитися на пророка, а на Господа. І важливо починати шукати Бога в собі. «Стану на сторожі і буду думати про те, що скаже в мені Господь». Є певні ситуаціїї, де ми не знаємо, що треба робити, і кажемо: «Боже, відкрий мені!» Коли людина потребує, Бог обовязково дасть відкриття чи через обставини, чи через людину.

Ми маємо бути смиренними людьми, віддавати всю шану для Господа. Дари духовні не дають право маніпулювати людьми, добавляти свого. За всі ці речі Бог спитає. Коли чиста посудина, Бог дає їй дар. І така людина має бути наповнена любовю до Господа, до народу Божого, до грішників. Я хотів би, щоб ми розуміли, як Дух Святий діє в церкві.

 СЛУШАТЬ проповедь Николая Каленика

Игорь Кулык Игорь Кулык Павел Зинченко Павел Зинченко Тамара Тамара

 СЛУШАТЬ проповедь Павла Зинченко

Надежда Надежда Александр Максименко Александр Максименко

Богослужение Богослужение

Мужской хор Мужской хор

 СЛУШАТЬ песнь хора "О візьмись Ти Милий Боже"

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь хора "Господь дает надежду"

Благословение воскресной школы Благословение воскресной школы

 

Вечернее богослужение

Вечернее богослужение посетили гости из миссионерской школы.

Назар Зозуля Назар Зозуля Павел Тоюнда Павел Тоюнда

 СЛУШАТЬ проповедь Назара Зозули

Гостья Гостья Гость Гость

 СЛУШАТЬ стих гостьи
 СЛУШАТЬ песнь гостя "Коли ходжу я стежкою правди"

Игорь Игорь Вера Мовчан Вера Мовчан Вячеслав Захарчу Вячеслав Захарчу

Читать стих Веры Мовчан - «Когда покажется тебе твоя судьба»

 СЛУШАТЬ проповедь Вячеслава Захарчука

Группа Группа

 СЛУШАТЬ песнь группы "Я хочу успеть сказать"

Гости из миссионерской школы Гости из миссионерской школы

Группа Группа

 СЛУШАТЬ песнь группы "Я іду до мети"

 

Обновлено 14.06.2017 14:07
 

Календарь