Главная Новости 14 мая 2017 г.
English Українською

Как нас найти

14 мая 2017 г.
Новости - Богослужения
14.05.2017 13:30

Утреннее богослужение

Николай Каленик

Николай Каленик Николай Каленик

Господь живе серед хвали. Жертва, яку ми можемо приносити, - це є плід уст наших. Коли люди приходять до церкви і вони як мертві, то потрібно, щоб Божий Дух повіяв на них. Мертві кості можуть ожить, коли Дух Божий торкнеться їх. Ми належим до церкви Пятидесятниці, де Дух Божий може торкатися людей. Як важливо не чекати якихось неприємних обставин, а просто славити Бога. Бог кожного із нас спас. Видимі речі нас більше захоплюють, ніж духовні. Тоді не виходить славити Бога. Починаєш думати, що я такий грішник, що, можливо, Бог залишив мене. Якщо ти не залишив Бога, то Бог тебе ніколи не залишить. Якщо залишив, то вертайся.

«Хваліте Господа з небес, хваліте Його в висоті! Хваліте Його, всі Його Анголи, хваліте Його, усі війська Його: Хваліте Його, сонце й місяцю, хваліте Його, усі зорі ясні! Хваліте Його, небеса із небес, та води, що над небесами! Нехай Господа хвалять вони, бо Він наказав, і створились вони…» (Псалом 148)

За що вони мають хвалити Бога? За те, що Він прекрасно їх створив. Через них показана Божа премудрість. Людина, яка не читала Біблію, може подивитися на це все і сказати, що є Творець.

«…Він їх поставив на вічні віки, дав наказа, і не переступлять його! Хваліть Господа також з землі: риби великі й безодні усі, огонь та град, сніг та туман, вітер бурхливий, що виконує слово Його, гори та пагірки всі, плідне дерево та всі кедрини, звірина й вся худоба, все плазуюче та птаство крилате, земні царі й всі народи, князі та всі судді землі, юнаки та дівиці, старі разом із дітьми, нехай усі хвалять Господнє Ім'я, бо Його тільки Ймення звеличилось, величність Його на землі й небесах!»

Хвалити Господа можна по-різному. Як правильно поклонитися Богу? Добре, коли ти стоїш на колінах і підіймеш руки до неба. Це показує, що твоє серце відкрите перед Богом. Давид танцював і славив Бога. Так написано! Коли людина приходить в присутність Божу, вона має відчувати. Поклонятися й славити Господа дуже важливо. Робити це може тільки та людина, яка розуміє Бога, яка зустрілася з Ним, яка розуміє, що Бог є живий і Йому потрібно поклонятися. Люди сьогодні поклоняються ідолам, різним божкам, творінню. Кому ти сьогодні воздаєш славу? Ми воздаєм славу нашому Богу. Він достойний слави. Ми маємо це ісповідувати і робити відкрито, з благоговінням і повагою до Того, перед Ким ми стоїмо.

В книзі Вихід написано, що ізраїльський народ згрішив і сказав: «Зробимо собі бога і будемо поклонятися йому!» Вони зробили теля і почали казати, що то бог, який вивів їх із рабства. Ось тут сходить Мойсей із гори. Він приходить від Того, з Ким мав зустріч. Ці всі люди були в страху. Господь сказав: «Відступися і Я їх знищу за те, що вони не проявили терпеливість, що вони віддали славу не тому, хто вивів їх із Єгипту».

«А Мойсей узяв намета, та й нап'яв його поза табором, далеко від табору, і назвав його: скинія заповіту. І бувало, кожен, хто шукав Господа, входив до скинії заповіту, що поза табором. І бувало, коли виходив Мойсей до скинії, то підводився ввесь народ, і ставали кожен при вході свого намету, і дивилися за Мойсеєм, аж поки він не входив до скинії. І бувало, коли входив Мойсей до скинії, то сходив стовп хмари, і ставав при вході скинії, та й говорив Бог із Мойсеєм. (Вихід 33:7-9)

В такий непростий момент в ізраїльському народі Мойсей ставить намет і шукає Бога. Він виходить за стан для того, щоб мати зустріч з Богом. І Господь приходить, щоб лицем до лиця говорити із Мойсеєм. Що передувало цьому? Біля гори Хорив народ Божий смирився, познімав із себе всі прикраси і з благоговінням дивився, що робив Мойсей. Мойсей заступився за них. Якщо хмара опускалася, вони всі поклонялися, бо знали: присутність Бога серед них. Вони воздали славу Богу, шукали Бога. І Господь був милосердний до них. Коли ми розуміємо, що слава належить Богу, а не чомусь іншому, її потрібно воздати. Не так багато Господь хоче від нас. Що ми можемо Йому дати? Все, що ми маємо, це Його. Прослав Господа. Не лінуйся воздати Йому славу. Який Він прекрасний, сильний, могутній, який добрий, який милосердний, який довготерпеливий! Прослав Його!

«Хваліть Бога в святині Його, хваліте Його на могутнім Його небозводі! Хваліте Його за чини могутні Його, хваліте Його за могутню величність Його! Хваліте Його звуком трубним, хваліте Його на арфі та гуслах! Хваліте Його на бубні та танцем, хваліте Його на струнах та флейті! Хваліте Його на цимбалах дзвінких, хваліте Його на цимбалах гучних! Все, що дихає, хай Господа хвалить! Алілуя!» (Псалом 150)

 СЛУШАТЬ проповедь Николая Каленика

Павел Зинченко Павел Зинченко Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

 СЛУШАТЬ проповедь Ярослава Поступайло

Сергей Сергей Александр Максименко Александр Максименко

 СЛУШАТЬ песнь Сергея "Від порогів дитинства"

Многодетные мамы Многодетные мамы

Богослужение Богослужение

Воскресная школа Воскресная школа

Сегодня на утреннее богослужение представили ответственных за такие районы (на фото слева на право):

  • Деснянский район - ответственный Андрей Мартынюк, помощники Андрей Бельчев и Александр Гольонко;
  • Шевченковский и Печерский районы – ответственный Павел Зинченко, помощники Андрей Купчак и Евгений Цимура;
  • Днипровский район - ответственный Ярослав Поступайло, помощники Дмитрий Борисов и Александр Продувалов

Ответственные за Деснянский, Шевченковский, Печерский и Днипровский районы. Ответственные за Деснянский, Шевченковский, Печерский и Днипровский районы.

Богослужение Богослужение

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь хора "Слався Вічний Бог"

 

Дневное богослужение

Виталий Свитач Виталий Свитач Сергей Каленик Сергей Каленик Кристина Кимлач Кристина Кимлач

Читать стих Кристины Кимлач - «Ім’я Ісуса»

Даниил Рыжук Даниил Рыжук Александр Кимлач Александр Кимлач Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

 СЛУШАТЬ проповедь Даниила Рыжука
 СЛУШАТЬ проповедь Александра Кимлача

Группа Группа

 СЛУШАТЬ песнь группы "К нам с небес любовь сошла"

Благословение детей Благословение детей

Благословение детей Благословение детей

 

Вечернее богослужение

Николай Грызовский Николай Грызовский Василий Высоцкий Василий Высоцкий Виталий Свитач Виталий Свитач

 СЛУШАТЬ проповедь Василия Высоцкого

Роман Цыбуля Роман Цыбуля Павел Тоюнда Павел Тоюнда

 СЛУШАТЬ проповедь Романа Цыбули

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь хора "Слово Твое для меня закон"
 СЛУШАТЬ песнь хора "Блаженны нищие духом"

 

 

Обновлено 22.06.2017 14:33
 

Календарь