Как нас найти

1 марта
Новости - Богослужения
01.03.2009 14:05

Утреннее богослужение

Маковик Иван МихайловичНижник Татьяна

Титар СергійТытарь Сергей

«Так само ж і первосвященики з книжниками та старшими, насміхаючися, говорили: Він інших спасав, а Самого Себе не може спасти! Коли Цар Він Ізраїлів, нехай зійде тепер із хреста, і ми повіримо Йому!» (Мтв.27:41,42).

 

«Теж і первосвященики з книжниками глузували й один до одного казали: Він інших спасав, а Самого Себе не може спасти!» (Мк.15:31).

 

«А люди стояли й дивились... Насміхалися з ними й старшини, говорячи: Він інших спасав, нехай Сам Себе визволить, коли Він Христос, Божий Обранець!» (Лк.23:35).

 

Хто говорить ці слова? Чи перемовляються між собою учні, прихильники Христа? Це говорять Його найгірші вороги, ті, хто жадав Його смерті. Тепер вони досягли своєї мети, тепер вони насміхаються з Ісуса, говорячи один одному ці слова. Часом, вороги є найкращими свідками. Друзі можуть щось прикрасити, байдужі - не помітити. Але коли слово проривається із уст ненависника, то на суді це буде дуже сильне слово. Книжники, первосвященики та старшина не хотіли говорити доброго про Ісуса, але вони це сказали...

 

Уста найгірших ворогів говорили: «Він інших спасав...» Ці люди свідчили тим самим, що вони стояли біля ніг Того, Хто спасав людей, що вони стали учасниками розп'яття Спасителя. «Ми розіп'яли Спасителя», - яке ще сильніше свідчення могли дати ці люди? Був час, коли первосвященик, книжники та старшина шукали свідків проти Ісуса, щоби знайти Його провину. А тепер вони визнають те, що Христос спасав.

 

Що мали на увазі книжники і первосвященики, коли говорили: «Він інших спасав?» Можливо, перед їхніми очима були натовпи хворих, яких зцілив Ісус? Можливо, вони бачили митників, в доми котрих приходив Ісус? Можливо, вони згадали самарян, які пересвідчилися, що Христос - то Спаситель світу? Справді, як багато було тих, які завдячували своїм спасінням Ісусу з Назарету...

 

Ісус прийшов в цей світ з визначеною метою - спасти людей Своїх від їхніх гріхів. Це було Його призначення. Він народився для того. Його ім'я означало "Господь є Спаситель". В Ньому втілилося спасіння. Він був Спасителем. І книжники, начальники, первосвященики були свідками (навіть не усвідомлюючи цього) спасіння, яке звершувалося на їхніх очах. Вони були свідками, як гріхи всього світу були покладені на Розіп'ятого.

 

Як прикро, що ці люди говорять: «Він інших спасав...». Як сьогодні говоримо ми? Скажемо: «Він інших спасав?» Чи скажемо: «Він нас спас?» Чи навіть наважимося промовити: «Він мене спас!?» Йому не потрібно було Себе спасати. Христос звершує спасіння не дочасних тіл. Він звершує спасіння вічних душ. Він прийшов на той час, щоби одного дня зійти на Голгофу і померти як розбійник.

 

Наше спасіння - у відпущенні, прощенні, знятті наших гріхів. Гріх - це єдине, за що Бог буде судити людей і ангелів. Сьогодні ще є час нагадувати про Спасителя світу, Спасителя від гріха. Приймаючи хліб і вино, ми це проголошуємо: в Ісусі Христі найбільший грішник знайде найбільшого Спасителя!»
Прослушать проповедь С. Тытаря (3,99 МБ)

Прослушать песню хора "Прославте Господа" (1,34 МБ)
Прослушать песню "На горі святій" (1,66 МБ)
Прослушать песню "Когда устанут руки" (1,97 МБ)
Прослушать песню хора "Чоло в вінку" (1,37 МБ)

 

Дневное богослужение
Церковь благословила в молитве троих братьев на миссионерское служение в г. Бориславе Львовской области. Они будут помагать в открытии реабилитационного центра.

Антонец СергейЗаика ВикторФатуллаев Рустам
Прослушать проповедь Р. Фатуллаева (3,25 МБ)
Света Житник и Оксана Сиродан Света Житник и Оксана Сиродан
Прослушать песню "Ты идешь на Голгофу" (1,45 МБ)
Молодежный хор Молодежный хор
Прослушать песню "Ісус, на цій землі" (2,14 МБ)
Благословение миссионеров Благословение миссионеров

Вечернее богослужение

Розумный РоманКонстантин
Кононов ДмитрийАнтонец Сергей
Прослушать проповедь С. Антонца (4,64 МБ)
Озеруга Сергей
Прослушать песню "Небеса" (1,28 МБ)
Света и Костя Кукса Света и Костя Кукса
Прослушать песню "Боже, вдячний я Тобі"
(1,05 МБ)
Прослушать песню хора "Як мені любі оселі Твої" (2,10 МБ)

Молодежь приняла участие в съездном молодежном молитвенном богослужении, проходящем на Оболони.

Молодежь Молодежь

Обновлено 18.03.2009 20:51
 

Календарь