Главная Новости 9 октября 2016 г.
English Українською

Как нас найти

9 октября 2016 г.
Новости - Богослужения
09.10.2016 13:15

Утреннее богослужение

Нас посетил молодежный хор из г. Ковель (Волынская обл.)

Гости из Ковеля Гости из Ковеля Гости из Ковеля Гости из Ковеля

Гости из Ковеля Гости из Ковеля Гости из Ковеля Гости из Ковеля
"Прийди ко Мне"

Гости из Ковеля Гости из Ковеля Гости из Ковеля Гости из Ковеля Гости из Ковеля Гости из Ковеля

В. Сич

Гости из Ковеля Гости из Ковеля

Гости из Ковеля Гости из Ковеля

Гости из Ковеля Гости из Ковеля
"Отче наш"

Гости из Ковеля Гости из Ковеля

Гости из Ковеля Гости из Ковеля
"Богові хвалу віддайте"                

"Единому Богу слава"                  

"Его любовь"                                   

"Коли в житті"                                 

"О, Ісус, Ти для нас радість дав"

"О, вечный Сын"                            

"Тебя люблю мой Бог"                  

Гости из Ковеля Гости из Ковеля

Загрузить фото большого размера (3328х2218)

 

Вечернее богослужение

Андрей Дежнюк 

Андрей Дежнюк Андрей Дежнюк

Коли людина приходить у цей світ, вона нічого не вміє, а всьому вчиться. Коли нам необхідно зробити те, чого ми самі не вміємо, звертаємося до людей, які навчені певній справі. Немало зараз у наш час людей, які вчать не лише якимсь традиційним знанням, але й вчать, як задовольняти наші душевні потреби. В кожної людини є потреба вдосконалюватися, і дуже важливо обрати джерело, звідки будуть черпатися знання.
"Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово. Воно в Бога було споконвіку. Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього." (Від Івана 1:1-3)
Усе, що тільки існує чи існувало, пішло від Слова. Ісус Христос і Слово Боже є джерелом всіх потреб, які виникають в людини. Бог є джерелом цих потреб.
"І послав Господь на той народ зміїв сарафів, і вони кусали народ. І померло багато народу з Ізраїля. І прийшов народ до Мойсея та й сказав: Згрішили ми, бо говорили проти Господа та проти тебе. Молися до Господа, і нехай Він забере від нас цих зміїв. І молився Мойсей за народ. І сказав Господь до Мойсея: Зроби собі сарафа, і вистав його на жердині. І станеться, кожен покусаний, як погляне на нього, то буде жити. І зробив Мойсей мідяного змія, і виставив його на жердині. І сталося, якщо змій покусав кого, то той дивився на мідяного змія і жив!" (Числа 21:6-9)
"Як побачили ж учні, що йде Він по морю, то настрашилися та й казали: Мара! І від страху вони закричали... А Ісус до них зараз озвався й сказав: Заспокойтесь, це Я, не лякайтесь! Петро ж відповів і сказав: Коли, Господи, Ти це, то звели, щоб прийшов я до Тебе по воді. А Він відказав йому: Іди. І, вилізши з човна, Петро став іти по воді, і пішов до Ісуса." (Від Матвія 14:26-29)
Незважаючи на те, що місця видаються дуже різними, вони дещо схожі. В людей є потреба, бажання. Ізраїльський народ жалять змії, вони бачать потребу у звільненні. Петро ж мав бажання вийти з човна, щоб щось змінити - пережити нове. Петро і народ Ізраїлю побачили, в якому становищі вони знаходяться. В житті стаються випадки, коли людина починає покладатися лише на свій набутий досвід, говорячи новим можливостям "досить". Приклад цього - десять дів, п'ять з котрих сказали, що їм досить оливи і не запаслися нею.
В нашому духовному житті потрібно постійно розвиватися, з кожною хвилиною наближатися до Бога. Іноді, сидячи в служінні, ми можемо закривати свої серця, вважаючи, що вже всього навчились і задовольнили свої потреби. Ізраїльтяни мали потребу, саме тому вони звернулися до Мойсея. Коли людина приходить в служіння з бажанням отримати слово від Бога, вона отримує це слово.
Народ Ізраїлю та Петро обрали вірний шлях задоволення своєї потреби. Народ попросив Мойсея помолитися за них, Петро ж звернувся до Ісуса: "звели, щоб прийшов я до Тебе". Дуже важливо мати правильний орієнтир. У наш час у світі дуже багато різноманітних авторитетів, до яких можна прислухатися, але важливо обрати вірний орієнтир. І ми знаємо, що це Ісус Христос. І добре було б, звертатися до Бога не тільки в останній час, коли ми розуміємо, що наші власні сили вже вичерпані, але робити це ще до того, як самі почнемо діяти.
Якщо ми будемо шукати поради в Бога, жити словом від Нього, то коли мине певний проміжок часу, ми не будемо шкодувати, що дарма витратили свій час.
І останнє, що зробили Петро і народ Ізраїлю, це послухалися того, що було сказано. Вони не прислухалися до власного розуму і досвіду, а довірилися тому, що було сказано. Петро пішов по воді, хоча й знав, що люди по воді не ходять. Часто ми покладаємося на досвід і цим залишаємо менше місця для Бога. Часто ми припускаємо, що біблійні поради іноді не входять в рамки нашого розуміння, і краще ми зробимо так, як самі вважаємо за потрібне. Бог вчить нас довіряти Йому не тоді, коли наш досвід це підказує, а тоді, коли Бог цього бажає.
Необхідно наше життя будувати на Божій Істині, бо Боже Слово завжди виконується. Давайте налаштовувати свої серця, аби слухати те, що говорить нам Господь. Щоб Його слова підкріпляли нас у різних життєвих ситуаціях. Шукаймо поради в Бога і стіймо на Божій Істині.
А. Дежнюк

Сергей Каленик Сергей Каленик alt alt Василий Высоцкий Василий Высоцкий
"Как сильна любовь Твоя"

В. Высоцкий                        

Оля Попович Оля Попович Роман Роман Сергей Антонец Сергей Антонец
С. Антонец

 

Обновлено 14.10.2016 21:32
 

Календарь