Главная Новости
English Українською

Как нас найти

Богослужения
19 ноября 2017 г.
Новости - Богослужения
19.11.2017 12:53

Утреннее богослужение

Роман Скаржинец Роман Скаржинец Тамара Тамара

 СЛУШАТЬ проповедь Книга памяти – Роман Скаржинец
 СЛУШАТЬ стих Земле рідна моя – Тамара
Обновлено 21.11.2017 14:13
Подробнее...
 
12 ноября 2017 г.
Новости - Богослужения
12.11.2017 12:53

Утреннее богослужение

Андрей Купчак

Андрей Купчак Андрей Купчак

Мы приходим в Дом молитвы для того, чтобы нам иметь духовное движение в нашей жизни, чтобы более приблизиться к Богу, чтобы больше понять то, что мы раньше не понимали, чтобы получить откровение, обличение. Если мы приходим к Богу с искренним сердцем, то мы не уйдём пустыми.

«…силою Божией через веру соблюдаемых ко спасению, готовому открыться в последнее время. О сем радуйтесь, поскорбев теперь немного, если нужно, от различных искушений, дабы испытанная вера ваша оказалась драгоценнее гибнущего, хотя и огнем испытываемого золота, к похвале и чести и славе в явление Иисуса Христа, Которого, не видев, любите, и Которого доселе не видя, но веруя в Него, радуетесь радостью неизреченною и преславною, достигая наконец верою вашею спасения душ» (1 Петра 1:5-9)

«Бога не видел никто никогда; Единородный Сын, сущий в недре Отчем, Он явил» (Иоанна 1:18)

«Бога никто никогда не видел. Если мы любим друг друга, то Бог в нас пребывает, и любовь Его совершенна есть в нас. Что мы пребываем в Нем и Он в нас, узнаем из того, что Он дал нам от Духа Своего» (1 Иоанна 4:12,13)

К Богу мы можем прийти только через Иисуса Христа! Бога никто никогда не видел. Как мы можем доказать существование Бога? Верующие в Бога люди говорят, что Он живёт у них в сердце. Неверующие люди могут, живя в этом мире, увидеть в своём сердце зло, зависть, грех. Неужели такой Бог? Зло в сердце человека – это результат отсутствия Бога. Мы живём верою! И благодаря тому, что мы, не видя, веруем и имеем надежду на Бога.

Обновлено 21.11.2017 12:46
Подробнее...
 
10 ноября 2017 г. - Встреча проповедников
Новости - Богослужения
10.11.2017 22:30

Василий Николаевич Войтович

Василий Николаевич Войтович Василий Николаевич Войтович

В пятницу состоялась ежемесячная встреча проповедников церкви по улице Карьерная 44. На встречу был приглашен президент Евангельской Теологической Семинарии, миссионер Асамблей Бога Василий Николаевич Войтович.

Василий Николаевич рассмотрел такую тему, как три вещи которые преследуют проповедника:

  • похоть;
  • гордость (тщеславие);
  • любовь к деньгам (сребролюбие).

И три вещи как с этим бороться:

  • чтение Слова Божьего (Библии);
  • молитва;
  • пост.
Обновлено 11.11.2017 09:50
Подробнее...
 
5 ноября 2017 г.
Новости - Богослужения
05.11.2017 12:53

Утреннее богослужение

Николай Каленик

Николай Каленик Николай Каленик

Коли ми роздумуємо про смерть Господа Ісуса Христа, кожен із нас в певній мірі переживає страждання. Хто із вас ні разу не страждав у своєму житті? Страждання поділяються на фізичні та душевні. Душевні – це коли тіло немає ніякої вади, а в середині – біль. Які страждання важчі?

У наших фізичних стражданнях нам допомагає медицина. Для того щоб ці страждання зменшити, працюють цілі індустрії. Щоб вилікуватися, ми використовуємо різні лікарські засоби. Щоб знайти ліки від певного захворювання, потріно дослідити його.

Причиною душевних страждань може бути образа, обман, заподіяне комусь зло. Але наша душа без цих всіх причин вже була хворою. І це лише так звані віруси, які, потрапляючи в нашу душу, спричинюють страждання. Хто може вилікувати нас? При душевних стражданнях ми в молитві звертаємося до Господа. Щоб вилікуватися від цих страждань, ми повинні прощати. Гріх, який прийшов через Адама, приніс смерть. Від нього немає ніяких ліків. Ніякі філософські науки, релігійні обряди не можуть звільнити нас від гріха. Навіть для ізраїльського народу Господь дав заповіді, ритуали, обряди, які вони звершували в храмі для того, щоб покрити те, що людина мала в своєму житті. Але це не звільняло їх від гріха. Потрібно було знайти засіб, щоб зробити людину вільною від гріха.

Як для моєї душі було знайдено ліки? Там, на вечері, Сам Ісус Христос розповів нам про Свої страждання, про те, що він помре. Це все для учнів було незрозуміло, але Ісус Христос розумів, що це було приготування ліків для спасіння людства. Сьогодні в світі пропонують різні дороги, які ведуть нас до зцілення. На основі Слова Божого ми знаходимо, що немає інших ліків, як тільки в Ісусі Христі.

Ісус Христос перед Його смертю розповідав Своїм учням, як все це станеться, що Його залишать всі. Він буде зарахований до розбійників.

Обновлено 21.11.2017 12:45
Подробнее...
 
29 октября 2017 г.
Новости - Богослужения
29.10.2017 12:53

Утреннее богослужение

Игорь Кулык

Игорь Кулык Игорь Кулык

Христос, будучи на землі, проповідував Євангеліє. Потім Він дав учням Своїм доручення йти і проповідувати Євангеліє. Навіть переживаючи біль, утрату, ми знаємо, що Він живий.

«Тільки від Бога чекай у мовчанні, о душе моя, від Нього спасіння моє! Тільки Він моя скеля й спасіння моє, Він твердиня моя, тому не захитаюся дуже! Доки будете ви нападати на людину? Усі хочете ви розтрощити її, немов мур той похилений, мов би паркан той валющий! Вони тільки й думають, як би зіпхнути її з висоти, вони полюбили неправду: благословляють своїми устами, в своєму ж нутрі проклинають!… Тільки від Бога чекай у мовчанні, о душе моя, бо від Нього надія моя! Тільки Він моя скеля й спасіння моє, Він твердиня моя, тому не захитаюсь! У Бозі спасіння моє й моя слава, скеля сили моєї, моє пристановище в Бозі! Мій народе, кожного часу надійтесь на Нього, серце своє перед Ним виливайте, Бог для нас пристановище!» (Псалми 61:2-9)

Буває, що мільйони християн читають книгу Псалмів зі сльозами на очах. В цій книзі Бог відкривається не тільки богословськими термінами. Він відкривається близькими нам поняттями до нашої душі. Господь нам відкрився в Сині Своєму.

«Тільки від Бога чекай у мовчанні, о душе моя, від Нього спасіння моє!» Подивімось на сьогоднішній світ: скільки болю, скільки війн, печалі, розрухи… А скільки сьогодні людей гине в гріхах!? Вони, можливо, шукають і не можуть знайти.

«…нехай буде відомо всім вам, і всім людям Ізраїлевим, що Ім'ям Ісуса Христа Назарянина, що Його розп'яли ви, то Його воскресив Бог із мертвих, Ним поставлений він перед вами здоровий! Він камінь, що ви, будівничі, відкинули, але каменем став Він наріжним! І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали» (Дії Апостолів 4:10-12)

Обновлено 03.11.2017 14:57
Подробнее...
 
22 октября 2017 г.
Новости - Богослужения
22.10.2017 12:53

Утреннее богослужение

Ярослав Поступайло

Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

«І сказав Господь Бог: Не добре, щоб бути чоловіку самотнім. Створю йому поміч, подібну до нього» (Буття 2:18)

«І назвав Адам імена всій худобі, і птаству небесному, і всій польовій звірині. Але Адамові помочі Він не знайшов, щоб подібна до нього була» (Буття 2:20)

Недобре людині бути самій. На жаль, є багато самотніх людей. Давид виріс в багатодітній сім’ї. Потім він став воїном. Коли Саул його переслідував, то не одна сотня людей ходила за Давидом. «Обернися до мене й помилуй мене, я ж бо самітний та бідний!» (Псалом 24:16) Давид, який ти самітний? В тебе так багато помічників! Але він мав таке переживання. Інколи в нашому житті бувають різні обставини, коли приходить самотність, коли вважаємо, що нас обділили увагою, чи, можливо, щось сталось в нашому житті. В Господа є вихід з цієї ситуації. В християнина завжди є вихід. Правильне положення християнина, коли він переходить в стан несамотності.

«І знову я бачив марноту під сонцем: Буває самотній, і не має нікого він іншого, сина чи брата у нього нема, та немає кінця всьому зусиллю його, і не насититься око багатством його, і він не повість: Та для кого дбаю і позбавляю добра свою душу? Марнота й оце, і даремна робота воно… Краще двом, як одному, бо мають хорошу заплату за труд свій, і якби вони впали, підійме одне свого друга! Та горе одному, як він упаде, й нема другого, щоб підвести його… Також коли вдвох покладуться, то тепло їм буде, а як же зогрітись одному? А коли б хто напав на одного, то вдвох вони стануть на нього, і нитка потрійна не скоро пірветься!» (Екклезіяст 4:7-12)

Обновлено 31.10.2017 12:32
Подробнее...
 
15 октября 2017 г.
Новости - Богослужения
15.10.2017 12:53

Утреннее богослужение

Николай Каленик

Николай Каленик Николай Каленик

«Поправді, поправді кажу вам: Хто слухає слова Мого, і вірує в Того, Хто послав Мене, життя вічне той має, і на суд не приходить, але перейшов він від смерти в життя. Поправді, поправді кажу вам: Наступає година, і тепер уже є, коли голос Божого Сина почують померлі, а ті, що почують, оживуть. Бо як має Отець життя Сам у Собі, так і Синові дав життя мати в Самому Собі. І Він дав Йому силу чинити і суд, бо Він Людський Син. Не дивуйтесь цьому, бо надходить година, коли всі, хто в гробах, Його голос почують, і повиходять ті, що чинили добро, на воскресення життя, а котрі зло чинили, на воскресення Суду. Я нічого не можу робити Сам від Себе. Як Я чую, суджу, і Мій суд справедливий, не шукаю бо волі Своєї, але волі Отця, що послав Мене» (Від Івана 5:24-30)

Важливо мати майбутнє і мріяти про нього. Люди відходять у вічність, а багато з них не вірить у загробне життя і не знають, де вони будуть після смерті. Господь запевняє, що буде саме так, як написано в Біблії. Хтось оживе на вічне осудження, а хтось – для вічного життя.

Божий Син, бувши на землі, проповідував слова життя. Люди жили в своїх гріхах й беззаконнях – і смерть панувала над ними, – та почувши і прийнявши голос Божий, спасалися. Закхей, який був безбожником, коли почув голос Божий, навернувся до Нього від щирого серця, прийняв Ісуса і отримав вічне життя. Коли в темниці Павло і Сила прославляли Господа, то темниця захиталася – і кайдани поспадали з них. Коли начальник темниці побачив, що сталося, він хотів закінчити життя самогубством. Однак Павло завадив йому, бо сказав, що всі в'язні були на місці. Побачивши це, начальник сторожі здивувався і запросив всіх до себе додому. Почувши добру новину, він отримав спасіння.

Можливо, довший час ти розумієш, що можна вкритися від смерті, яка ввійшла і панує через Адама, через гріх. Є можливість звільнитися і ожити, воскреснути. Це можливо лише з Богом!

«Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!» (Від Матвія 11:28)

Обновлено 23.10.2017 14:31
Подробнее...
 
8 октября 2017 г.
Новости - Богослужения
08.10.2017 12:53

Утреннее богослужение

Утреннее богослужение посетили представители служения Альянс Украина без сирот

Павел Зинченко Павел Зинченко Андрей Дежнюк Андрей Дежнюк

Обновлено 19.10.2017 16:42
Подробнее...
 
1 октября 2017 г.
Новости - Богослужения
01.10.2017 12:53

Утреннее богослужение

Андрей Мартынюк

Андрей Мартынюк Андрей Мартынюк

Якби не Господь, де б я був? Як би протікало моє життя? Сьогодні ми згадуємо Господню смерть, коли Він прийшов на цю низьку землю для того, щоб віддати Себе в жертву.

«…якщо ви спробували, що добрий Господь. Приступайте до Нього, до Каменя живого, дорогоцінного, що відкинули люди Його, але вибрав Бог. І самі, немов те каміння живе, будуйтеся в дім духовий, на священство святе, щоб приносити жертви духовні, приємні для Бога через Ісуса Христа» (1 Петра 2:3-5)

Коли поглянути на Святе Письмо, можна найти, наскільки люди сприйняли появу Ісуса Христа в цей світ. Не всі були задоволені. Задоволені були ті, хто очікували. Чи всі зраділи? Не всі. Цар не зрадів, але хотів знищити дитинку, яка з’явилася на світ.

Жертва, яка дві тисячі років тому була звершена на землі, дала нам сьогодні нове життя. «Жертви правди приносьте, і надійтесь на Господа» (Псалом 4:6) Ми є діти Божі. Ми є куплені дорогою ціною. За нас була вчинена жертва. Давид закликає, щоб ми небайдуже ставилися до цього, але щоб в нас була жертва праведності. Авраам повірив Богові, і це було залічено йому в праведність. Ми повірили, що Ісус Христос є Син Бога Живого. Він хоче, щоб жертва нашого життя була приємна Богові, щоб ми прагнули в своєму житті приносити жертви, угодні Богові. «Жертва безбожних огида для Господа…» (Приповісті 15:8)

Обновлено 10.10.2017 16:13
Подробнее...
 
« ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя »

Страница 1 из 79

Календарь

Объявления