Главная Служения Женское 21 марта 2015 г. - женское служение
English Українською

Как нас найти

21 марта 2015 г. - женское служение
Служения - Женское служение
21.03.2015 00:00

Женская конференция

В суботу, 21 березня, відбулася жіноча конференція на тему: «Ти і твій страх: хто переможе?»
В теплій і дружній атмосфері сестри ділилися свідченнями Божої милості в їхньому житті, насолоджувалися співом гурту «Криниця», слухали декламації віршів, спілкувалися за кружкою гарячого чаю, а також переймали цінний досвід лекторів.
Оксана Василівна Маліщук поділилася з присутніми темою: «Божа любов проганяє страх геть!»
Для кращого розуміння природи страху ми поділили його на такі види:
- Страх попереджувальний (перед червоним світлом світлофора);
- Страх вийти з-під Божого контролю (Божий страх);
- Демонічний страх (після перегляду фільмів жаху).
Страх виникає внаслідок недостатнього розуміння та сприймання Божої любові. Адже коли ми приймаємо досконалу любов Бога до нас – любов агапе, ця любов створює відчуття безпеки, надає мир і спокій в серце, захищеність і задоволення. Любов Божа витісняє всі негативні емоції, які несе в собі відчуття страху. В Божій любові людина відчуває себе повноцінною.
Ознака того, що ми любимо Бога, - це наша довіра Богу. Коли ми починаємо фокусуватися на чомусь крім Бога, ми починаємо тонути в морі своїх емоцій. Але вірте Біблії більше, ніж своїм емоціям та почуттям!

Батьки – це своєрідний прообраз Небесного Батька. Саме земні батьки формують в дитини здатність довіряти, любити, віддавати і жертвувати. Якщо ми навчилися довіряти земному батьку, ми легко довіряємо і Небесному.
Не намагайтеся оправдатися перед Богом своїми справами, дозвольте Божій любові діяти у вашому житті. Дозвольте Богу бути Богом! І не будьте настільки горді, щоб не прощати собі тоді, коли Сам Бог вас уже простив. Не ставайте фарисеями – з ними Христос найбільше й боровся. А саме нерозуміння Божої любові і робить з нас фарисеїв.
Подумаймо: на що ми витрачаємо своє життя – на Божу любов чи на страхи. Кожен з нас – Божа посудина, але чим ми себе наповнюємо, під вплив чого ми потрапляємо?
Досконала Божа любов до нас проганяє з нашого серця і життя всі страхи та дозволяє почуватися в безпеці навіть коли навколо шторм.
Сергій Михайлович Вознюк поділився з присутніми словом про те, які бувають страхи та фобії, причини їх виникнення та як з цим боротися.
Зокрема, пастор наголосив на актуальності теми страху та фобій серед християн. Ми віримо, що біля алтаря Бог простив всі наші гріхи, але чому в декого є душевні незалічені травми? Бо ми не розповідали про них Ісусові.
Страх і фобії мають нав'язливий характер. Це як муха, яку ти проганяєш, а вона все прилітає і прилітає. Інколи потрібен радикальний метод – прибити цю муху.
Пастки, які крадуть Божу радість та мир:
- Жаль про минуле
- Тривога про майбутнє
- Невдячність про сьогоднішнє
Ми перемагаємо, бо стоїмо на Скелі – Ісусі Христі, а це дозволяє нам бути переможцями своїх страхів.
Нам потрібно мати віру в Кров Ісуса Христа і жодні страхи тоді не будуть страшні.

 

Обновлено 31.03.2015 23:04
 

Календарь