Как нас найти

Детский окрестр
Служения - Детский оркестр
15.05.2017 00:00

Дитячий оркестр Церкви на Кар’єрній

На сторінках Святого Письма записані такі слова: «Хваліте Його звуком трубним, хваліте Його на арфі та гуслах! Хваліте Його на струнах та флейті! Хваліте Його на цимбалах дзвінких, хваліте Його на цимбалах гучних! Все, що дихає, – хай Господа хвалить!» (Псалом 150:3-6) І сьогодні ми маємо цю можливість – прославляти Бога, граючи на різноманітних музичних інструментах. Ось вже другий рік наші менші брати та сестри віддають Творцеві славу, виконуючи християнські псалми на тих інструментах, на яких Господь дав їм талант грати. І роблять вони це не просто так, а злагоджено, гармонічно й дружньо всім колективом!

Наш склад поки невеликий, але він включає в себе всі групи музичних інструментів, які є в класичному оркестрі: смичкові, струнні, духові, ударні та клавішні.

Якщо Ваша дитина грає на музичному інструменті й має бажання приєднатися до цього служіння, щоб прославляти нашого Господа й розвиватися у цьому напрямку, то запрошуємо на репетиції, які проходять щонеділі о 13:30 у класі-студії (№5).

 

Обновлено 21.08.2017 16:24
 

Календарь