Как нас найти

Служение неслышащих
Служения - Служение неслышащих
11.05.2017 00:00

Все в нашому житті буває вперше! Служіння для слабочуючих та нечуючих людей в церкві по вулиці Кар’єрна44 розпочалося 5 квітня 2010 року , з цього дня розпочалися перші курси для навчання сурдоперекладачів ,керівником першої групи була Бальчос Олеся. І саме з цього дня почалась писатися перша сторінка нашого служіння.

В кінці курсу до церкви прийшов наш нечуючий брат Олег Левковець, потім Діма та Інга Височанські, за ними ще і ще приходили нові люди відтак з Божою допомогою служіння почало рости та розвиватися. Зараз в церкві є 20 людей з різними вадами слуху,13 з яких члени помісної церкви.

Кожної неділі ,а також серед тижня є загальноцерковні служіння з сурдоперекладом. Крім того є час для спілкування , коли і нечуючі ,і слабочуючі,і перекладачі мають можливість зібратися разом, щоб прославити нашого Господа ,щоб разом досліджувати Біблію та молитися, більше поспілкуватися один з одним і мати приємно і корисно проведений час.

В неділю служіння на 10:00-12:00, спілкування на 13:00.

Серед тижня (понеділок, середа, п’ятниця ) на 18:00

На даний час Ольга Богайчук навчає чергову групу майбутніх перекладачів і дуже рада за своїх учнів:
Так, вони молодці, я навіть не очікувала від цієї групи таких результатів! Ми вже закінчили програму базову, ще залишилось викласти християнські жести. Ми вивчили молитву "Отче наш" жестами і вчимо пісню, для участі в служінні. Я робила їм контрольні у вигляді екзамену. Вони витягували білети і по них відповідали. Завдання були різними: переклад тексту, діалоги, тощо. Також усне опитування, зворотній переклад, та письмові роботи. Всі стараються, у когось краще виходить, у когось гірше, але все попереду! Радує те, що стабільно приходить до десяти чоловік. Я, чесно кажучи, не хотіла більше викладати, але зараз не жалію, що погодилась! Я вірю, що у Бога є свій план щодо кожного з них, якщо не зараз, то в майбутньому!

 

Обновлено 11.05.2017 20:19
 

Календарь