Как нас найти

Октябрь 2012 Печать
Новости - Архив новостей
Автор: Administrator   
01.11.2012 00:00

7 октября 2012 г.

Утреннее богослужение

Иван Михайлович Маковик Иван Михайлович Маковик Игорь (с сурдопереводом) Игорь (с сурдопереводом)
И. Маковик

Татьяна Нижник Татьяна Нижник Николай Каленик Николай Каленик
Н. Каленик

Хор Хор

 

Дневное богослужение

Александр Целинко Александр Целинко Александр Минич Александр Минич
А. Менич

Тамара Листовничая Тамара Листовничая

Александр Александр Николай Каленик Николай Каленик
Александр

Н. Каленик

Молодежный хор Молодежный хор

 

Вечернее съездное богослужение
Мы имели честь принимать молодежь из разных церквей Киева и области. Посланники церквей служили пением и проповедью.

Николай Каленик Николай Каленик Сергей Тытарь Сергей Тытарь
С. Тытарь

церковь г. Ирпень церковь г. Ирпень Инна Инна Владимир (США) Владимир (США)

Леонид Чеховский (г. Ирпень) Леонид Чеховский (г. Ирпень) церковь Божий мир церковь Божий мир Сергей Антонец Сергей Антонец
Л. Чеховский          

"Рыбацкую лодку"

С. Антонец             

Церковь =Божий мир= Церковь =Божий мир=
"Дом где мы виростаем"

"Когда упал"                        

Церковь =Ковчег= Церковь =Ковчег=

Молодежный хор Молодежный хор


14 октября 2012 г.

Утреннее богослужение

ДЕНЬ БИБЛИИ
В служении приняли участие Григорий Иванович Комендант (Президент Украинского Библейского Общества) и Владимир Броновицкий (директор регионального отделения УБО в г. Киеве).

Григорий Иванович Комендант

Григорий Иванович Комендант Григорий Иванович Комендант

Ми вдячні Богові, що живемо в країні, де дійсно є можливість читати і розповсюджувати Слово Боже. Сьогодні на Україні вільно друкуються Біблії. Більше того, в честь цієї величної Книги зведена пам’ятка архітектури – Український дім Біблії. До цього будинку, побудованого у вигляді книги, приходять діти та вчителі, де можуть збагачуватися духовними цінностями.
Але, нажаль, не всі країни мають такі привілеї. В деяких державах ця Свята Книга визнана як особливо небезпечна. Християнам нелегко боротися з контролюючою силою влади, яка не хоче, щоби Божа благодать змінювала життя людей. Та все ж, як сказав відомий полководець Наполеон, з Біблією не варто боротися, адже вона перемагає тих, хто з нею бореться.
Слава Богу, що ми маємо таку чудову Книгу. Відомий президент Америки якось висловився: «Без Біблії не можна керувати ні країною, ні світом». А інший підтвердив: « Біблія – це абсолютне Боже добро, виявлене для спасіння людей». Можна багато говорити про те, яке велике значення має Біблія. Вона змінила наше життя. Тому ми  розповідаємо про неї людям.

«І буде проповідувана Євангелія на свідоцтво усім народам» – це одна з ознак останнього часу. 95 відсотків людей на планеті Земля сьогодні мають можливість на своїй рідній мові читати або слухати Слово Боже. Прихід Христа наближається. Але Євангеліє потішає: «Нехай серце вам не тривожиться! Віруйте в Бога».  Найголовніше – це знати, в Кого ми віримо, адже життя наше – на небесах, звідки чекаємо Господа нашого Ісуса Христа. В свій час Він прийшов, щоби торкнутися нашого серця, змінити наші цінності. Він прийде вдруге. І як важливо пам’ятати, де наше місце, куди ми йдемо, куди направляємось. Нехай Господь допоможе нам бути готовими до зустрічі з Ним, тому що скоро, дуже скоро Той, Хто має прийти, не забариться.
Г. Комендант

 

Игорь Бойко Игорь Бойко Владимир Броновицкий Владимир Броновицкий Тимофей Максименко Тимофей Максименко
В. Броновицкий

Хор Хор

 

Дневное богослужение
В собрании приняли участие гости с Волыни.

Денис Огуля Денис Огуля Гости с Волыни Гости с Волыни
"Почав жити я"

"Бог мой"            

Гость                 

Гости с Волыни Гости с Волыни Гости с Волыни Гости с Волыни Гости с Волыни Гости с Волыни
Гость

Алексей Сафонов Алексей Сафонов Владимир Судыка Владимир Судыка Игорь Бойко Игорь Бойко
"Страшно вспоминать"

А. Сафонов                        

Гости с Волыни Гости с Волыни

"На землі життя таке коротке"

 

Вечернее богослужение
В собрании приняли участие Гости с Волыни и суденты медицинского колледжа.

Студенты медицинского колледжа Студенты медицинского колледжа

Борис Порфирович Мозговой Борис Порфирович Мозговой Гости с Волыни Гости с Волыни Гости с Волыни Гости с Волыни
Б. П. Мозговой               

"Хочу вклонитись Тобі"

Гости с Волыни Гости с Волыни Студенты медицинского колледжа Студенты медицинского колледжа
П. Кулакевич

Студенты медицинского колледжа Студенты медицинского колледжа
"На троне неба"

"Я один из тех"   

Гости с Волыни Гости с Волыни
"Дивлюсь я в небесну блакить"

"Через піски пустині"                      

Гости с Волыни Гости с Волыни

Студенты медицинского колледжа Студенты медицинского колледжа


21 октября 2012 г.

Утреннее богослужение

Юрий Юрченко Юрий Юрченко Свидетельство Сергея Свидетельство Сергея

Татьяна Татьяна Сергей Антонец Сергей Антонец
"Голгофа" 

С. Антонец

Хор Хор

"Боже Ти Бог мій"

"Уповай на Бога" 

Читать стих Натальи

 

Дневное богослужение

Александр Целинко Александр Целинко Николай Каленик Николай Каленик
Н. Каленик

Александр Минич Александр Минич
А. Минич

Благословение детей Благословение детей

Группа Группа

 

Вечернее богослужение
Словом Божьим делился епископ объединения славянских пятидесятнических церквей Восточного побережья США, а в середине 90-х - член нашей церкви, Виктор Лимонченко.

Лимонченко Виктор

Виктор Лимонченко Виктор Лимонченко

«І ось раз, як у порядку своєї черги він служив перед Богом, за звичаєм священства, жеребком йому випало до Господнього храму ввійти й покадити. Під час же кадіння вся безліч народу молилась знадвору. І з'явивсь йому Ангол Господній, ставши праворуч кадильного жертівника» (Лук.1:8-11).

Під час же кадіння вся безліч народу молилась… Перш, ніж пороздумувати над цими словами, задаймо кожен собі питання: «Чим та як ми можемо в нашому служінні догодити Богові?» Ставши новим творінням, ми повинні жити не для себе, а виконувати волю Господню. Як же нам правильно ходити перед Богом? Що потрібно робити, аби догодити Йому? Євангеліє від Луки повідає нам про життя Захарії та Єлисавети. Написано, що вони вже пройшли відрізок часу, адже були похилого віку. Сам Бог дав характеристику цим людям: «Обоє вони були праведні перед Богом». Багато людей є на землі, які є праведні перед людьми. Ми не знаємо один одного настільки, наскільки нас знає Бог. Оцінка людей може бути помилковою, але, якщо Бог так говорить про людей, Він ніколи не помиляється. Написано, що ця сім”я виконувала заповіді і постанови Господні, і виконувала це бездоганно.
На основі Писання ми можемо визначити чотири основні стовпи, на яких можемо будувати свої відносини з Богом. Перш за все – це страх Божий, що є початком мудрості. Жити святим життям – наступний основоположний принцип. Далі, без любові ми не можемо догодити Богові. І останній стовп – це вірність, яка випробовується часом. Є люди, які певний проміжок часу можуть праведно ходити перед Богом, проте, лише кінець життя показує, наскільки вони були вірними до кінця.
Захарія та Єлисавета – це добрий приклад для нас бути завжди в згоді і ходити перед Богом. Разом з тим, в цій сім”ї була одна проблема, яка була їхнім смутком, біллю – вони не могли мати дітей. Здавалося, чому Бог допустив таке для праведників, якщо вони обоє були бездоганні? Запам’ятаймо одну важливу істину: праведники завжди залишаються вірними Богові, незважаючи ні на які життєві ситуації. Їхня сімейна проблема не стала їм перешкодою, щоби перестати служити Богові.
Ми читаємо, що Захарія кадив у храмі. Це було служіння священиків. В той же час безліч народу молилася. В кожного члена церкви є якесь служіння та відповідальність. Христос – голова Тіла, Він є цим мозком для нас та вказівкою і, якщо ми матимемо зв'язок з Ним, ми будемо знаходитися в гармонії, хоча виконуємо різну роботу в Церкві. Дуже важливо, аби ми були в єдності. Де є згода, там буде проявлення Божої п’ятидесятниці. Захарія і народ якраз демонструють цю єдність: священик виконує своє служіння в храмі, а народ молиться за нього. Де є таке порозуміння, там присутня Божа благодать і благословення. Без злагоди ми нічого не побудуємо. Дуже важливо, щоб ми самі в собі не роздвоювалися. Двоєдушна людина нічого не зможе досягти. Христос з’єднує різних людей Собою. Це є великий і міцний плюс, який притягує нас один до одного. В цьому сила церкви.
Що відбувається в храмі під час такої єдності священика і народу? Ангел Господній з’являється Захарії і звіщає добру вістку про народження сина. Пам’ятаймо, єдність дає добрий результат. Там приходить Божа сила, чудеса, де є однодушність. Нові народження приходять в церкву, яка вміє бути в разом.

В. Лимонченко

Роман Коростель Роман Коростель Надежда Надежда

Читать стих Надежды

Сергей Каленик Сергей Каленик
С. Каленик       

Читать стих сестры


27 октября 2012 г. Детский лагерь


27 октября 2012 г.

Молодежное богослужение

В эту субботу, не взирая на проблемы с транспортом, молодежь Карьерной опять собралась, чтобы в едином духе прославить Бога и порассуждать на тему "Выбор". Поднимались такие вопросы, как основа верного выбора, рассматривались примеры из  Библии и из личной жизни.
Своим опытом по этому вопросу делился служитель церкви Игорь Бойко.

Александр Прит Александр Прит Игорь Бойко Игорь Бойко

Роман Коростель Роман Коростель

Группа Группа


28 октября 2012 г.

Утреннее богослужение
В гостях у нас был известный певец-христианин Игорь Мельничук с семьей. Он исполнил несколько христианских песен, а также рассказал о своем служении среди незрячих.

Сергей Тытарь

Сергей Тытарь Сергей Тытарь

«І хвалимось надією слави Божої. І не тільки нею, але й хвалимося в утисках, знаючи, що утиски приносять терпеливість, а терпеливість досвід, а досвід надію» (Римл.5:2-4).

Досить часто нам доводиться чути про похвалу Богом, про надію, говорити про утиски, страждання, терпеливість. Всі ці чесноти мають своє місце. Але, зупинімося на одній із найважливіших серед них – досвід. Апостол каже, що якісь події в житті християнина призводять до того, що він набуває досвід або не набуває його. Коли людина народжується, в її життя вільно чи невільно приходить досвід. І що цікаво: розплачуємося за нього цим самим життям, точніше – часом. Досвід не можна отримати одразу. Ми мусимо набувати його з часом. Цього не обійти ніяк. Є такі сфери діяльності, де досвід не потрібен. А є сфери, де за досвід готові платити чималі гроші. Куди б ми не глянули, всюди зустрінемося з цим питанням. Сьогодні знання є дуже легкодоступні. За допомогою інформаційних технологій ми можемо отримати знання з будь-якої сфери. З досвідом не так. За тисячі років нічого не змінилося – ми мусимо його набувати.

«З цієї причини й терплю я оце, але не соромлюсь, бо знаю, в Кого я ввірував та впевнився, що має Він силу заховати на той день заставу мою» (2Тим.1:12).

Терпеливість породжує досвід, а досвід – надію. Це чудодійна справа, яка може відбуватися в душі людини. Ми витрачаємо здоров’я, час, силу на те, щоби набувати досвід. Страждання, не перенесене до кінця, не приносить досвіду. Довготерпіння приносить досвід. Можна страждати все життя, а досвіду так і не набути. Павло докоряв коринтян, які мали би набути досвід, щоби навчати інших, а вони залишалися ще дітьми. Досвід – це складова мудрості. Людина може мати знання, але не мати досвіду. Досвід набувається на практиці, коли ми постійно в цьому перебуваємо. Приймаючи хрещення і відвідуючи церкву, ми набуваємо стаж, а інколи думаємо, що досвід. Насправді, досвід – це практичне знання стосунків з Богом.

Наш християнський досвід – це набуте знання. Він завжди спирається на минуле, на факти, які відбулися між нами особисто і Богом. Це щось подібне до ґрунту, в якому виростає дерево побожного християнського життя. Чим людина світська відрізняється від християнина? Вона, немов в’юнка рослина, якій потрібно за щось постійно чіплятися. Християнин же стоїть в вірі, надії навіть тоді, коли раціональних підстав для цього немає. Навіть, коли вітри-сумніви будуть гнути людину, вона продовжуватиме стояти, тому що в неї є досвід стосунків з Богом.

Є досвід справ, а є досвід стосунків. Свого часу Ізраїлю Бог показав діла Свої, а Мойсею – шляхи Свої. Ізраїль мав досвід справ, який в критичні моменти не допомагав йому. Мойсей же мав досвід стосунків, досвід характеру. Господь є Бог суверенний. Коли в нас є досвід справ, ми можемо покластися на нього і програти. Сім разів Господь може підняти праведника, а в восьмий раз попустити йому впасти. І коли праведник впаде, маючи лише досвід справ Божих, він може зневіритися і сказати: «Де Бог?» Але той, хто має досвід стосунків, вкорінення, впевненість, переживання Божого характеру, він знає, що в Богові є щось незмінне: вірність, любов. Якщо ми пізнали ці характеристики, ми стаємо непохитними. Ми стаємо як Єремія, який каже: «В мене є надія, тому що милосердя Господнє не закінчується». Він по природі Своїй є милосердним, Він не може перестати бути таким. Це досвід пізнання характеру Божого.

Павло терпів все, що йому доводилося переживати. В свої листах він перераховував, що саме: зради, побої, утиски. Він терпів від своїх братів по тілу і терпів від поган. Він все це терпів, бо знав, у Кого ввірував. Це – не просто знати правильне ім’я Боже, певні доктрини, це - мати досвід ходження з Ним. Тому ми впевнені: Він сильний наш завдаток втримати до кінця. Що би не сталося, що б не було, ми можемо падати і підніматися, засмучуватися і гіркоту мати в серці, але наш досвід в ці важкі і темні хвилини підкаже: Він силу має заховати на той день заставу нашу.
С. Тытарь

Юрий Юрченко Юрий Юрченко Игорь Мельничук Игорь Мельничук

Семья Мельничуков Семья Мельничуков
"Когда Иисус мой лучший друг"       

"Отрекаюсь Господи от зла"           

"Щиро вдячний Тобі мій Господь"

"В небесах дом святой"                   

Хор Хор

 

 

Дневное богослужение

 

Александр Минич Александр Минич Сергей Антонец Сергей Антонец
Гость           

А. Минич     

С. Антонец

Группа Группа

"Завжди я це бачу"

 

Вечернее богослужение

Служение было посвящено вопросу выбора в жизни человека.
Наша жизнь состоит из самых разнообразых решений: одни - простые, примитивные, другие - важные, от них зависит не только минута жизни, но вся вечность. Выбор - это актуальная тема, это важный вопрос, который вставал перед многими библейскими героями. Именно их правильные решения и по сегодня являются для нас яркими примерами, которые и использовались братьями в сегодняшних проповедях.
На самом главном выборе в жизни человека акцентировала внимание сестра Леся в своем стихотворении, подчеркивавшем важность этой темы в жизни современного христианина, в нашей с вами жизни. Бог считается с волей человека. Будем внимательны в принятии решений. Выбор за вами...

Василий Мамчич Василий Мамчич Роман Коростель Роман Коростель
Р. Коростель

Назар Зозуля Назар Зозуля Игорь Бойко Игорь Бойко

Читать стих Леси
Н. Зозуля

И. Бойко

Хор Хор

 

Обновлено 07.05.2013 12:00
 

Календарь