Как нас найти

Январь 2012 Печать
Новости - Архив новостей
Автор: Administrator   
01.02.2012 00:00

1 января 2012 г.

Поздравляем всех посетителей нашего сайта с Новым годом!

Пусть этот год будет для вас, вопреки всем мирским традициям, годом Иисуса Христа.

Пусть всякая душа найдет в Нем одном утешение, покровительство и защиту!

Духовного вам процветания, плодотворного труда и непрерывного роста!


1 января 2012 г.

Утреннее богослужение

Юрий Юрченко Юрий Юрченко Сергей Тытарь Сергей Тытарь
С. Тытарь

Владимир Судыка Владимир Судыка Сергей Антонец Сергей Антонец Николай Каленик Николай Каленик
"Слава в вышних"          
"Ты - моя Жемчужина"
С. Антонец                     
Н. Каленик                    


Вечернее богослужение

Николай Колдун Николай Колдун Любовь Кравчук Любовь Кравчук

Диана и Тимофей Диана и Тимофей Игорь Бойко Игорь Бойко
И. Бойко

Читать стих Дианы и Тимофея

Настя Поступайло Настя Поступайло Павел Озеруга Павел Озеруга Борис Порфирович Мозговой Борис Порфирович Мозговой

Читать стих Насти
П. Озеруга

Семья Максименко Семья Максименко

Молодежь Молодежь
"Хвала Творцю"                  
"Нас всех рисует время" 

Читать стих Юлии


7 января 2012 г. РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО

Утреннее богослужение
В торжественном рождественском служении ударение в проповедях, песнях и стихах делалось на принесенной Спасителем радости. Пусть и ваши сердца, дорогие посетители, исполнятся радости о рождении в мир Спасителя!

Сергей Антонец Сергей Антонец Александр Целинко Александр Целинко

Выступление детской группы Выступление детской группы Владимир Судыка Владимир Судыка Алексей Алексей
"Ніч покрила землю"             
В. Судыка "Радуйся, земле"

Юля Юля Тамара Тамара Николай Каленик Николай Каленик

Читать стих Юлии

Читать стих Тамары
Н. Каленик

Воскресная школа Воскресная школа

Выступление детской группы Выступление детской группы
"Нині радість стала"

Группа Группа
"Ангелів хори"       
"Стемніло скрізь"

Хор Хор

"Настав день Різдва"
"Слава в вишніх"        
"Що то за предиво"   


Вечернее богослужение

Иван Загребаев Иван Загребаев Вера Розумная Вера Розумная

Читать стих Веры

Антон Петровский Антон Петровский Николай Колдун Николай Колдун Диана и Тимофей Максименко Диана и Тимофей Максименко
А. Петровский "Тихо город спит"
Н. Колдун                                         

Павел Озеруга Павел Озеруга Сергей Тытарь Сергей Тытарь
П. Озеруга

Читать стих Татьяны

Группа Группа

Группа Группа
"В Віфлеємі новина"

Молодежь Молодежь
"У Віфлеємі"            
"Землю Юдейську"


8 января 2012 г.

Утреннее богослужение

Сергей Тытарь Сергей Тытарь

Сергей Тытарь
Всім відомо, що новий 2012-й рік ознаменований символом дракона. Про це говорять газети, журнали, телебачення. І прикро, що навіть перші особи держави вітають з роком дракона і закликають його благословення на народ. Люди сподіваються, що дракон принесе їм успіх в новому році.
Коли читаємо Об'явлення Івана Богослова, 12 розділ, з перших віршів стає абсолютно зрозуміло, хто виступає драконом в біблійному розумінні цього слова. Нижче приведені вірші говорять нам про те, що змій чекав народження Дитини, щоби її погубити.

«І з'явилась на небі велика ознака: Жінка, зодягнена в сонце, а під ногами її місяць, а на її голові вінок із дванадцяти зір. І вона мала в утробі, і кричала від болю, та муки терпіла від породу. І з'явилася інша ознака на небі, ось змій (дракон) червоноогняний, великий, що мав сім голів та десять рогів, а на його головах сім вінців. Його хвіст змів третину зір із Неба та й кинув додолу. І змій стояв перед жінкою, що мала вродити, щоб з'їсти дитину її, коли вродить... І дитину вродила вона чоловічої статі, що всі народи має пасти залізним жезлом. І дитина її була взята до Бога, і до престолу Його» (Об.12:1-5).

По-перше, ми бачимо, що дитина мала народитися чоловічої статі. Друге – хлопчик мав пасти всі народи жезлом, і останнє – він був взятий до Бога. Це виконалося на Ісусі Христі. Це має виконатися також і на тих, хто пішли за Ісусом.

Світ проголошує рік дракона, він виставляє свої символи, гасла. Чи є щось у Церкви Ісуса Христа, що вона може протиставити і сказати: «В нас є те, що ми можемо підняти над своєю головою!»

«І вони його перемогли кров'ю Агнця та словом свого засвідчення, і не полюбили життя свого навіть до смерти!» (Об.12:11).

Дракон не заспокоївся, він продовжує полювати на жінку,  - про це читаємо далі в 12 розділі. Диявол не змінився, його тактика залишилася такою ж, як була дві тисячі років назад. Він чатує над нашими душами, він є вбивця від початку. Тому ми читаємо, що основою перемоги над дияволом є Кров Ісуса Христа. Також  своїм засвідченням про те, що Ісус – це наш Господь, ми наступаємо на всяку силу ворожу. Він є Цар нашого життя. І ті, які наважилися піти за Ним, слухатися Його голосу, - такі люди зможуть перемагати. І останнє, дуже сильне, – «не полюбили свого життя до смерті». Чим може залякати диявол такого християнина? Стіймо на камені, який міцно закладений, і ніякий дракон не зможе нас перемогти!
С. Тытарь

Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло Антон Петровский Антон Петровский Николай (церковь Ковчег, г. Киев) Николай (церковь Ковчег, г. Киев)
А. Петровский "Ты не веришь"

Никита Никита Гости из Коростеня Гости из Коростеня Вера Вера

Воскресная школа Воскресная школа

Воскресная школа Воскресная школа

Воскресная школа Воскресная школа

Детская группа Детская группа
"Спустилась ночь"

Хор Хор

"З неба ангели летять"
"Пусть к пещере"           

 

Вечернее богослужение
Участие принял сводный мужской хор церквей Киева и области.

Павел Зинченко Павел Зинченко Петр Савочка (г. Фастов) Петр Савочка (г. Фастов)
П. Савочка

Александр (с. Червоная Мотовиловка) Александр (с. Червоная Мотовиловка) Андрей Мартынов (с. Червоная Мотовиловка) Андрей Мартынов (с. Червоная Мотовиловка) Александр Озеруга (с. Червоная Мотовиловка) Александр Озеруга (с. Червоная Мотовиловка)
"Я прийшов до Тебе"
"Никто не знает"       
А. Озеруга                   

Сводный мужской хор Сводный мужской хор

"Небо  і земля"               
"О, звеселімся"              
"Слава во вишніх"          
"Святый"                          
"Хваліте ім'я Господнє"
"Превознесу Тебе"        


15 января 2012 г.

Утреннее богослужение

Сергей Антонец

Сергей Антонец Сергей Антонец

Вот уже две тысячи лет на земле люди празднуют Рождество Иисуса. Мы сегодня говорим о Христе не как о Том, который ушел в вечность, а как о Том, который среди нас пребывает. Слава Ему!

Христос живой! И мы празднуем Рождество живого Господа. С момента пришествия Иисуса на землю очень многое изменилось – и в поклонении, и в поисках Бога, и в Божьем промысле. Сегодня упразднены жертвы, жертвоприношения в том виде, в котором они были. Но какая-то невидимая нить связывает жертвенники наших сердец с престолом благодати Божьей в небесах. Может, кто-то ее не видит и не переживал, что это такое, но эта нить связывает твое сердце с твоим Спасителем.

Каждый человек по-особенному может переживать присутствие Божье. Если спросить: «С чем у нас ассоциируется Дух Святой?» Мы ответим: «Голубь, молитва, мир, святость, утешение, радость, любовь». Дух Святой движет Церковью. Он направляет наши взгляды, Он дает разумение Божьей любви и премудрости. По своему человеческому характеру и знанию мы не можем исполнить воли Божьей. Когда Иоанн Креститель попал в темницу, он посылал учеников своих к Иисусу спросить: «Ты ли Христос?» Тот, который был свидетелем Его на Иордане, который перед всеми людьми сказал: «Вот Агнец Божий, Который берет [на Себя] грех мира» (Ин.1:29), - его вера начинает угасать. Сегодня мы можем смотреть на наши сердца, быть искренними и сказать: «Боже, на моем жертвеннике дров не хватает, огонь тухнет, я становлюсь теплым верующим!» Христос говорит: «Пойдите, скажите Иоанну, что вы видели и слышали: слепые прозревают, хромые ходят, прокаженные очищаются, глухие слышат, мертвые воскресают, нищие благовествуют; и блажен, кто не соблазнится о Мне!» (Лк.7:22-23).

Где вера наша? В какой момент Христос задает нам этот вопрос?  Когда нас начинает штормить, когда ситуация выходит из-под контроля. Мы понимаем, что Он рядом, но Он молчит. Тогда мы видим: все, что мы имеем на этой земле, нас не спасет. Из этого исходит другой вопрос: «Какая моя цель на этой земле?»

Где вера наша? Она невозможна без огня Духа Святого. Каждый из нас по-особому относится к празднику Рождества. Но важно помнить, ради чего Иисус пришел на эту землю. Так бы хотелось гореть для Него, как тот терновый куст, и не сгорать. Пусть Бог поможет нам быть чувствительнными к Духу Святому.
С. Антонец 

Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло Нина Рябенко Нина Рябенко Николай Каленик Николай Каленик
Н. Каленик

Дети Дети

Хор Хор

Хор "Чудову маємо новину"
Хор "Боже великий"             

Вечернее богослужение

Назар Зозуля

Назар Зозуля Назар Зозуля

Часто ми задаємо собі питання: «Як мудро використовувати час? Як жити так, щоб виконати волю Божу?» В цьому суть нашого життя. Давид говорить:

«Хто зійде на гору Господню, і хто буде стояти на місці святому Його?»(Пс.23:3).

Всім відомо, що людині не потрібно прикладати багато зусиль, щоб іти по передгір'ю, низині. Воно не є таким ціленаправленим, адже там є багато різних доріг. Проте  на вершині ми бачимо ціль. Цього не побачиш внизу. Коли ми вирішуємо іти за Ісусом, піднятись на святу гору Його, бачити Божі цінності, перше -  ми зустрінемось з Його святістю. Тому, хто наближується до Нього, Він явить Свою святість.

Ідучи по крутому підйомі, людина розуміє: щоб дістатись до вершини, потрібно залишити деякі речі, які заважають просуватися вгору. Мова іде про наше освячення. Ті  речі, які здавались нам потрібними і цінними внизу, стають тягарем, адже з ними – не досягти вершини. Ісус сказав: «Так ото й кожен із вас, який не зречеться усього, що має, не може бути учнем Моїм» (Лук.14:33). Якщо для нас щось буде ціннішим за Христа, і ми будемо триматися земного, ми не зможемо досягти Царства Небесного. Зважмо, чи дійсно ми хочемо цього?

Христос не обіцяв легкого шляху на цій землі. Будуть зустрічатися різні труднощі. Бог не буде класти на нас хрест, його потрібно взяти самому, зректися самого себе. Варто загубити душу ради Нього, щоб її набути (Матв.10:39). Слідуючи за Ним, ми здобудемо набагато більше тут, на землі ,і в небесах. Слідування за Христом – це найкраще, що можемо ми побажати собі і ближньому в цьому житті. Слідування за Христом – це невимовна радість і блаженство! Шукаймо найперше Царства і правди Його, а все інше додасться нам.
Н. Зозуля

Роман Коростель Роман Коростель Юля Юля

Сергей Каленик Сергей Каленик Яна Яна

Читать стих Яны

Катя Катя Настя Настя Игорь Бойко Игорь Бойко
И. Бойко

Читать стих Кати

Читать стих Насти

Молодежный хор Молодежный хор

"Слухайте всі"             
"В Палестине"            
"Радуйтеся усі люди"
"Колись в містечку"   


19 января 2012 г. - Водное крещение

Праздник Крещения Господа Иисуса Христа церкви Киевского объединения по традиции отметили в совместном торжественном богослужении. В этот день святое водное крещение по вере приняло более 50-ти человек. К нашей церкви присоединилось 13 душ. После крещения святые разделили хлеб и вино по заповеди Иисуса Христа.

Рустам Фатуллаев (церковь Скиния) Рустам Фатуллаев (церковь Скиния) Сергей Вознюк (церковь Силоам) Сергей Вознюк (церковь Силоам)

Свидетельство Свидетельство Николай Каленик Николай Каленик Махаил Степанович Паночко Махаил Степанович Паночко

Крещаемые Крещаемые

Крещаемые Крещаемые

Группа Маханаим (церковь Скиния) Группа Маханаим (церковь Скиния)

Причастие Причастие

Причастие Причастие


21 января 2012 г.

Молодежное богослужение

Денис Огуля Денис Огуля Леся Леся
Д. Огуля

Люда Люда Саша Прит Саша Прит
А. Прит

Валерия Валерия Василий Колдун Василий Колдун Василий Василий
В. Колдун
В. Мамчич

Группа Группа
"Ісусе, Мій Пастир"
"Я хвалу Тебе пою"


22 января 2012 г.

Утреннее богослужение

Каленик Николай Владимирович

Николай Каленик Николай Каленик

В кожного з нас є свій шлях до Господа, шлях Його пізнання, шлях слідування за Ним. В кожного із нас є своя доля. Але в Ісусі Христі нам приготоване щасливе майбуття. Слава Йому!

Вітаючи охрещених братів і сестер, ми пригадуємо народження Ісуса на цій землі. Розпочинаючи Свій місійний шлях, Він прийшов на Йордан хреститися в Івана Хрестителя. В той час було багато людей, які брали на себе відвагу хрестити. Але це покликання мав лише Іван, названий Хрестителем. В нього була особлива місія – приготувати дорогу для Господа. Про це читаємо в першому розділі Євангелії від Івана:

«І не знав я Його; та для того прийшов я, хрестивши водою, щоб Ізраїлеві Він з'явився» (Ів.1:33).

Іван відкрив Ізраїлю Месію і Спасителя, Того, Який буде хрестити Духом Святим і вогнем. І вже в Дії Святих Апостолів ми бачимо, як зростала церква Господа Ісуса Христа. У 8 розділі читаємо історію про Пилипа та євнуха:

«І, як шляхом вони їхали, прибули до якоїсь води. І озвався скопець: Ось вода. Що мені заважає христитись?А Пилип відказав: Якщо віруєш із повного серця свого, то можна. А той відповів і сказав: Я вірую, що Ісус Христос то Син Божий!»  (Дiї.8:36,37).

Ми віруємо в Того, Який прийшов на землю для того, щоб спасти весь світ. Хто увірує й охреститься - спасеться, хто не буде вірувати – той осуджений буде. Тому  необхідно хреститися, щоб виконати волю Божу, адже цим ми поєднуємо своє життя з Христом через Його смерть і воскресіння.

Що значить хрещення для нас, віруючих людей? Це є публічне визнання Ісуса своїм Спасителем і узаконення стосунків з Богом. Ми вступаємо в завіт з Ним, обіцяємо служити Йому в добрій совісті до кінця свого життя. Це не є примус, це наше особисте рішення – покорити свою волю для Господа і Його Слова. Ми це робимо щиро як ті люди, які отримали надто багато від Нього. Він потребує лише нашої волі. Чи покладемо ми її до ніг Того, Хто визволив нас від темряви і ввів в царство улюбленого Свого Сина?

Н. Каленик

Иван Загребаев Иван Загребаев
"Возвожу очи к горам"
"Я пришёл"                    

Владимир Судыка Владимир Судыка Наташа Наташа Сергей Антонец Сергей Антонец

Читать стих Наташи
С. Антонец

Воскресная школа Воскресная школа

Хор Хор

"Лиш Богові буде слава"
"На ласку Господню"      
"Я искал Тебя"                 


Вечернее богослужение
Нас посетила молодежь из церкви "Краеугольный камень" (Бортничи, г. Киев) и Бог обильно благословил собрание словом проповеди, песнями и поэзией.

Даниил Рыжук Даниил Рыжук Гости из Бортнич Гости из Бортнич
Проповедь

Гости из Бортнич Гости из Бортнич Гости из Бортнич Гости из Бортнич Гости из Бортнич Гости из Бортнич
Проповедь

Гости из Бортнич Гости из Бортнич Гости из Бортнич Гости из Бортнич Гости из Бортнич Гости из Бортнич
Проповедь

Гости из Бортнич Гости из Бортнич

Гости из Бортнич Гости из Бортнич

Гости из Бортнич Гости из Бортнич

"Во имя Твоё"            
"Имени Иисуса"        
"Душа без Бога"        
"Всё пройдёт"           
"День после ночи"   
"К горам"                    

Читать стих Оксаны

Читать стихотворения Людмилы


28 января 2012 г.

Молодежное служение прошло на тему "Непобедимая церковь".

Денис Огуля Денис Огуля Александр Максименко Александр Максименко
Д. Огуля

Назар Зозуля Назар Зозуля Александр Боруль Александр Боруль
Н. Зозуля

Группа Группа


29 января 2012 г.

Утреннее богослужение
Нас посетил с проповедью слова Божьего старший пресвитер по Черниговской области Михаил Кукса.

Михаил Кукса

Михаил Кукса Михаил Кукса

Однажды Бог через пророка сказал: «Я веду тебя по тому пути, по которому тебе должно идти, научая тебя полезному». Есть пути, по которым нам должно идти. И Бог знает их. Он знает времена и сроки нашего обитания, Он знает, где и как нам предстоит пройти, и Он уже пришел Альфой, проложил дорогу, взял за руку и сказал: «Здесь тебе должно идти, но мы пойдем вместе». Тогда понимаем, что иго Его благо и бремя Его легко. Господь указывает верный путь, который никогда не заведет в тупик. Слава Ему!

Евангелие от Матфея заканчивается такими словами: «Се, Я с вами во все дни до скончания века». Господь дал нам Свое Слово, и это Слово стало плотью. Где Оно обитает? В неприступном свете?.. «Се, Я с Вами...» К  познанию этого Слова мы должны прилагать все старание свое и проверять, в вере ли мы. Если перед нами станет выбор: друг или Христос... Это даже не выбор!  Но многие сегодня выбирают друзей, к сожалению, поэтому  их нет среди нас. Апостол Павел ради Христа все почитал за сор. И, когда он совершил свой " бег", он сказал: «Подвигом добрым я подвизался, течение совершил, веру сохранил».

Ангелы готовят венцы не только для Павла, но и для тех, кто полюбил явление Его, которые, как овцы паствы Его, слыша Его голос, идут за Ним. Пусть даже на трудные подъемы, пусть в черные пропасти, но чтобы приобрести Христа, чтобы стать теми блаженными, счастливыми, чистыми, нищими, но обогащенными Его полнотой. И с нашей стороны всегда будет звучать вопрос: «Что ты избираешь, что ты ценишь?» К чему мы стремимся, того и достигнем. Пусть Бог нас обильно благословит, чтобы в каждом из нас отобразился Христос во всей Своей полноте во славу Божью.
М. Кукса

Сергей Антонец Сергей Антонец Надежда Бойко Надежда Бойко

Читать стих Надежды

Алексей Сафонов Алексей Сафонов Тамара Тамара
А. Сафонов

Читать стих Тамары

Хор Хор

Хор "Благослови, душе моя"
Хор "О Творче мій"                 

Дневное богослужение

Василий Мамчич Василий Мамчич

Читать стих Маши

Назар Зозуля Назар Зозуля Игорь Бойко Игорь Бойко Николай Каленик Николай Каленик
И. Бойко    
Н. Каленик 

Группа Группа
"Помолюсь Ему"
"Отлетели к югу"

 

Вечернее богослужение
У нас в гостях был мужской хор из г. Кузнецовска (Ровенская обл.)

Гость из Кузнецовска

Валерий Валерий

«І взяв він кия свого в свою руку, і вибрав собі п'ять вигладжених камінців із потоку, і поклав їх у пастушу торбу, яку мав, та в торбину, а його праща у руці його. І він пішов до филистимлянина» (1Сам.17:40).

Ми добре знаємо і можемо розпізнати навіть з одного вірша про кого йдеться мова. Один із перших царів Саул сформував військо, вибрав сильних і Бог завжди давав йому перемогу. Та чому ось цього разу, коли виступав Голіаф із Гафи, всіх охопив страх, люди, які чули його голос, тремтіли? Це могло б вирішити подальшу долю Ізраїля, але серед них не було того, хто міг би виступити проти велетня. Ніхто не брав на себе такої відповідальності, адже одна необережність – і ізраїльтяни раби.

Коли ми читаємо про Давида, бачимо, що він був добрим пастухом. Він нападав на лютих звірів і, відбираючи в них вівцю, роздирав їх. Давид розповів це Саулу і той побачив, що з юнаком був Бог. Він доручив йому свою найкращу зброю та обладунки. Але Давид так не звик. В нього була праща і пастуша торба – з цим він пішов у двобій. Юнак ні на хвилю не сумнівався, що Бог дарує йому перемогу і віддасть велетня в його руки. В тому двобої було багато паніки. Але цього не було у Давида.

Сьогодні ми часто чуємо слово «депресія», «впадати в депресію». Люди звикли сприймати такий стан за нормальний, лікуватися у психолога. Таке положення проявляється порушенням внутрішнього спокою людини. Воно настільки глибоко проникає в серця, чому? Тому що люди відвертаються від Бога, не знають, що без Ісуса не зможуть боротися самостійно проти духів темряви.

В Дії Святих Апостолів, 12 розділі читаємо про ув'язнення Петра. Цікавим було його положення. Можна було б плакати та нарікати, бити себе в груди і запитувати: «Чому саме я опинився тут?» Можна було б впасти в депресію. Не в теплому ліжку, а в залізних кайданах Петро спав, не турбуючись, адже він знав, що його доля – в руках Божих. Далі читаємо про Апостола Павла та Варнаву, які також сиділи у в'язниці. Написано, що опівночі вони славили Бога піснею. Бог не пройшов мимо них і, диво, двері відкрилися, кайдани спали! Також ми згадуємо Ісуса Христа як Того, з Кого беремо приклад. Будучи святим Богом, Він взяв наш гріх на Себе. Висячи на голгофському хресті, Він молився: «Отче, прости їм, бо не знають, що чинять». Складне положення Бога як людини на хресті. І цей важкий стан Він переміг ще в Гефсиманії, коли молився до Отця.

В нашому житті відбувається щось подібне. Ми не знаємо що буде завтра. Але нехай в нас не буде бунту та бурі. Хай Господь допоможе нам пильнувати і не впасти в депресію. Не опускаймо своїх рук, підіймаймо зір до неба, звідки приходить поміч наша.
Валерий

Иван Загребаев Иван Загребаев Богдан Богдан Юрий Юрий

 

Владимир Владимир Александр Александр

Александр и Михаил Александр и Михаил Михаил Михаил Петр Каленик Петр Каленик
П. Каленик     
"И вся жизнь"

Гости из Кузнецовска Гости из Кузнецовска

Мужской хор Мужской хор

"Господи"               
"Отче наш"             
"Слава і честь"     
"Хваліте Господа"
"Куди від Духа"      
"Різдвяна ніч"       
"Гласом моим"     

Читать стихи гостей из Кузнецовска

Обновлено 01.02.2013 22:46
 

Календарь