Как нас найти

Ноябрь 2010 Печать
Новости - Архив новостей
Автор: Administrator   
30.11.2010 12:03

7 ноября

Утреннее богослужение

Иван Михайлович Маковик
Прослушать проповедь И. М. Маковика (3,71 МБ)

Сергей АнтонецНиколай КаленикАлександр Целинко
Прослушать проповедь С. Антонца (3,71 МБ)

Представление молодой пары Представление молодой пары

Хор Хор
Прослушать песню хора "Дрімає Гефсиманський сад" (2,83 МБ)
Прослушать песню хора "Хто, хто повірив" (3,99 МБ)

Вечернее богослужение

Иван Загребаев

Иван Загребаев«Многие ищут [благосклонного] лица правителя, но судьба человека - от Господа» (Прит.29:26).

Мы часто можем видеть, как люди толпятся возле дверей какого-либо чиновника. Они хотят прийти к тому, кто может помочь им в решении их вопросов. Во всем Священном  Писании  Бог напоминает о Себе  как об источнике всего сущего. Бог говорил, что Он Царь царей, что Он держит все в Своей руке. «Очи всех уповают на Него, - говорит псалмопевец, - Он дает пищу всякой плоти, Ибо вовек милость Его!» Бог дает всему жизнь и дыхание, в Его руке глубины земли, и вершины гор - Его же. Им мы живем, движемся и существуем. Как чудесно: все Господь сокрыл в Себе! Это не грех - искать благосклонного лица правителя, но Бог хочет, чтобы Его народ никогда не забывал, что жизнь человека - от Господа и в Его руке душа всего живущего.

«В Его руке душа всего живущего и дух всякой человеческой плоти» (Иов.12:10).

Иов убедился в этом. Бог допустил в его жизнь страдания, Он же и восстановил его, когда тот не поколебался в своем уповании. Господь явил Свою силу и славу однажды могущественному царю Навуходоносору. Когда попиралось святое слово Бога, Он показал знамение (об этом мы читаем в книге пророка Даниила), так что " царь изменился в лице своем, мысли его смутили его, связи чресл его ослабели, и колени его стали биться одно о другое"(Дан.5:6). Бог ставит царей. Кого хочет, Он возвышает, кого хочет - унижает. Навуходоносор познал в своей жизни, что над царством человеческим стоит Всевышний Бог. Он владычествует! Он - Царь и все в Его руке! Слава Богу нашему!

Прослушать проповедь И. Загребаева (4,00 МБ)

 

Александр Максименко
Николай Каленик
Прослушать проповедь Н. Каленика (6,20 МБ)


Прослушать песню гостей "Я дякую Тобі" (2,69 МБ)

Молодежный хор Молодежный хор
Прослушать песню молодежного хора "Достоин" (4,17 МБ)


14 ноября

Утреннее богослужение

Сергей Тытарь

Сергей Тытарь

„Щоб досвідчення вашої віри було дорогоцінніше за золото, яке гине, хоч і огнем випробовується, на похвалу, і честь, і славу при з'явленні Ісуса Христа”(1 Пет.1:7).

 

„Знаючи, що досвідчення вашої віри дає терпеливість”(Як.1:3).

 

Протягом всього Свого служіння Господь Ісус звертав увагу на віру людей. Він дивувався їх невірству або, навпаки, підкреслював: „В Ізраїлі Я не знайшов такої віри...”. Згадаймо історію про Хананеянку, якій сказав Ісус: „...О жінко, твоя віра велика, нехай буде тобі, як ти хочеш! І тієї години дочка її видужала” (Матв.15:28). Ця жінка мала велику проблему і з цим прийшла до Ісуса, але Ісус не сказав їй: „О жінко, велика в тебе біда, нехай буде тобі”. Ідучи за учнями, вона кричала так, що їм набридло це, але Христос не сказав, що в неї гучний голос, тому хай буде їй. Ця жінка була наполегливою, але Христос також і не сказав, що велика наполегливість її. Христос говорить: „Велика твоя віра”. Що зробила ця жінка? Звідки Христос дізнався, що її віра велика?

Апостол Павло писав, щоб ми самі дізнавалися,  чи в вірі знаходимося.Також Апостоли Петро та Яків говорять, що Бог випробовує нашу віру  і хоче,щоб вона принесла плід. В історії про Хананеянку учні говорять Христу : „Відпусти її, хай вже йде!” А Христос знає, що робить, Він випробовує віру. Першим випробуванням для жінки було мовчання Ісуса. Згадаймо подію про двох сліпців (Мтв.9:27-29). Ісус бачив їх віру протягом того часу, як вони йшли за Ним. Вони всю дорогу кричали, але Ісус мовчав. Вони не залишили Його, не розвернулися, а дійшли до кінця. Тоді Він зупинився і, випробувавши їхні серця, нарешті заговорив...

 

А чи ж Бог в оборону не візьме обраних Своїх, що голосять до Нього день і ніч, хоч і бариться Він щодо них? Кажу вам, що Він їм незабаром подасть оборону! Та Син Людський, як прийде, чи Він на землі знайде віру?...” (Лук.18:7,8).

Ісус Христос запитує: „Коли прийду, чи знайду віру?” Люди просять вдень і вночі, а Бог мовчить. Він мовчить, але, коли Він прийде зробити те, про що вони просять, про що молять, чи знайде віру? Дивлячись на жінку Хананеянку, ми бачимо, що вона не почала шукати інший варіант спасіння своєї дочки. Справжня віра безальтернативна. Христос мовчав, але жінка не відступала, ні на кого не покладалася, при всіх обставинах залишалася вірною тільки цьому варіанту. Оце доведення нашої віри : коли небо мовчить, а ми продовжуємо молити й благати! Ця жінка була дуже наполегливою, і Бог любить таких людей.

 

Смиренним Бог дає благодать. Лагідність – це наше ставлення до інших людей, а смирення – це наша реакція на ставлення людей до нас. Христос певним чином висловився щодо тієї жінки, а реакція на слова Христа – смирення: „Нехай буде так, Господи!” Велика віра йде завжди поруч з великим смиренням. Так поступав Авраам, говорячи : „Я прах і попіл, але я буду благати”. Хананеянка смиряється перед Богом, визнає, що право вирішувати  - за Ним. Смиренна людина говорить: „Моя віра в Бога, навіть якщо вона дрібна, як гірчичне зерно, робить великі речі, бо сила не в мені, а в Бозі, на Якого покладаюся”. Ця жінка змирилася перед Богом.І  неважливо їй було, як її назвали, нехай навіть і псом. Неважливо, хто я, коли приходжу до Бога зі своєю потребою, - важливо, Хто Він. Він є Син Давидів, Він є Господь, і я вірю, що Він може вирішити потребу. Жінка отримала відповідь. Її велика віра була випробувана мовчанням, але не ослабла, випробувана приниженням, але жінка залишилася смиренною і наполегливою.

 

Бог випробовує віру людей. Йому важливий результат. Бог прийняв сердечну, справжню участь в долі тієї жінки, і Він дав їй те, чого вона просила. Він так робив з усіма, хто показував і  доводив свою віру. Випробувана віра буде дорогоцінніша від золота. Золото, хоча огнем випробовується, все одно гине, але випробувана віра буде дорогоцінніша від золота на похвалу, і честь, і славу у з’явленні Ісуса Христа. Нехай Божий Дух допоможе нашу віру зберегти, як Павло сказав про себе, щоби дня Господнього отримати і честь, і славу в явлені Його.

Прослушать проповедь С. Тытаря (7,42 МБ)

 

Игорь БойкоТамара

Александр (Днепропетровская обл.)Николай Каленик
Прослушать песню "На світанку, чи пізньої ночі" (1,47 МБ)
Прослушать проповедь Н. Каленика (3,14 МБ)

Хор Хор
Прослушать песню хора "Боже мій" (1,99 МБ)

 

Вечернее богослужение
Проповедью послужил Александр Невинница, который несет служение в Кагарлыцком районе Киевской области.

Денис ОгуляИван Загребаев
ИннаАлександр НевинницаНиколай Савчук (Ковчег, г. Киев)
Прослушать проповедь А. Невинницы (11,07 МБ)

Молодежный хор Молодежный хор
Прослушать песню молодежного хора "Господь - Спаситель" (2,75 МБ)


21 ноября

Утреннее богослужение
В евангелизационном служении приняли участие гости из церкви "Сила воскресения" (г. Буча, Киевская обл.)

Николай КаленикСергей АнтонецВладимир

Гости из церкви Сила ВоскресенияГости из церкви Сила ВоскресенияГости из церкви Сила Воскресения
Прослушать песню гостей "Не мовчи" (5,26 МБ)
Прослушать свидетельство гостя из Бучи (3,07 МБ)
Гости из церкви Сила Воскресения, г. БучаГости из церкви Сила Воскресения, г. Буча
Прослушать песню гостя "Святый Бог" (2,80 МБ)
Прослушать свидетельство гостя из Бучи (4,97 МБ)
Прослушать проповедь гостя из Бучи (4,06 МБ)

Группа Группа

Хор Хор

 

Вечернее богослужение
Становится доброй традицией раз в месяц после евангелизационного служения проводить съездное молодежное собрание. Так было и в этот раз.В собрании приняла участие молодежь из церквей Киева и области.

Сергей Манелюк

Сергей Манелюк (ректор КБИ)

„А Ангол Господній промовив Пилипові, кажучи: Устань та на південь іди, на дорогу, що від Єрусалиму до Гази спускається, порожня вона. І, вставши, пішов він...” (Дії 8:26,27).

В даному розділі йдеться мова про те, як Божий благовісник Пилип проповідує людині аристократичного походження – ефіопському вельможі, який згодом стане першим християнином в Африці. Насамперед, звернімо увагу на те, що Бог каже Пилипові: „Устань, іди на південь, на дорогу, яка порожня”. Який сенс іти на порожню дорогу? Добре проповідувати Євангеліє там, де багато людей, де чують слово Боже, сприймають. Але тут вказівка досить незвична: іди туди, де немає людей. Бог каже: Бо ваші думки не Мої це думки, а дороги Мої то не ваші дороги, говорить Господь. Бо наскільки небо вище за землю, настільки вищі дороги Мої за ваші дороги, а думки Мої за ваші думки” (Іс.55:8,9). Бог діє не завжди так, як ми запланували. Божі дії не завжди є для нас зрозумілі, але важливий результат. Для Бога є дорогоцінна кожна душа. Бог не є Бог натовпу. Ми інколи думаємо, що Бог повинен працювати потужно де є багато, але для Нього нема різниці: чи багато, чи один. Заради одного вельможі з Ефіопії Господь посилає Свого працівника, зупиняє колісницю і починає Свою роботу. Він побуджує Пилипа піти туди, де він може потрудитися заради одного.

 

Бог послав також одного разу Йону, щоб він ішов і проповідував до Ніневії. На той час Йона мав важливе служіння в Ізраїлі. Він був пророком, до нього прислухалися, був в авторитеті та пошані. Чому він змушений іти до чужинського народу, чому? Інколи Господь дає такі вказівки. Він може враз змінити життя людини: сьогодні ти ось тут, в славі, тебе знають, твоє служіння відоме, популярне, але тепер йди туди, де потрібно починати все спочатку, з нуля, де дорога порожня. Пилип не сперечається з Богом. Бог бере його із Самарії і посилає на ту дорогу. В посланні до Римлян написано: „Як люди почують, коли їм не розкажуть? Як вони будуть мати віру, коли їх ніхто до цього не приведе?” Тому мають бути „Пилипи”, які будуть готові піти і сповістити, якщо це  навіть і не вкладається в їхній план і непопулярно в очах інших, але вони є на тому місці, куди їх ставить Бог. У Бога є певний план. Але щоби бути в цьому плані діючими, потрібно бути чутливими до голосу Божого, навіть коли хочеться, щоб було так, як ми уявляємо. Доручення або вказівка Божа не завжди зрозуміла нам з першого разу. Що було важливим для Пилипа в той момент? Просто послухати Бога. Як ми поступаємо в нашому житті? Чи завжди ми готові слухати Бога і робити так, як Він пропонує? Можна сперечатися: „ Боже, ось тут моє місце”. Але Бог каже: „ Іди туди, куди Я тебе посилаю”. Пилип пішов і мав успіх. Здається, одна душа, але для Бога було це важливим. І ця історія лягла на сторінки Святого Письма.

 

Дуже важливо бути чутливими до голосу Божого, бачити своє місце, свою роль в Церкві Божій, бути там, куди посилає Бог. Навіть  якщо потрібно іти в пустинне місце і вам незрозуміло для чого, будьте готові піти туди. І можливо, через ваше служіння на тій порожній дорозі Господь знайде велику людину, яка потім стане першим місіонером в Ефіопії. На фоні ісламського світу Ефіопія – християнська держава. Не малий був труд того вельможі, який почув вістку про Ісуса Христа, який хрестився, і з тією вісткою поїхав додому, і там продовжив працю. Нехай Бог благословить і допоможе нам бути чутливими до того, що Він наказує нам.

Прослушать проповедь С. Манелюка (5,34 МБ)

Андрей Мартынов (Ч. Мотовиловка)Гости из церкви с. ТарасовкаГости из церкви с. Тарасовка

ИннаАнатолий (церковь Божий мир)Виталий Белокурец (с. Петровское)

Прослушать песню Анатолия "Я бачив серце твоє" (2,05 МБ)
Прослушать песню Анатолия "У дитинство" (1,84 МБ)
Прослушать проповедь В. Белокурца (6,09 МБ)
Антон ПетровскийАлександр Максименко
Прослушать песню Антона "В этой буре" (2,70 МБ)

Группа Группа
Прослушать песню группы "Бачу Бога" (4,30 МБ)

Гости из церкви с. Тарасовка Гости из церкви с. Тарасовка
Прослушать песню гостей "В городе тихая осень" (3,05 МБ)
Прослушать песню гостей "Ти мій великий Бог" (3,25 МБ)


28 ноября

Утреннее богослужение

Роман РозумныйСергей Тытарь
Прослушать проповедь С. Тытаря (5,82 МБ)
Николай КаленикАлександр Максименко
Прослушать проповедь Н. Каленика (5,26 МБ)

Хор Хор

 

Вечернее богослужение
Молодежь избрала тему собрания - "Одиночество". На эту тему звучали проповеди и  стихи.

Назар Зозуля

Назар Зозуля

„А Ісус, повний Духа Святого, вернувсь з-над Йордану, і Дух на пустиню Його попровадив. Сорок день там диявол Його спокушав, і за тих днів Він нічого не їв, а коли закінчились вони, то вкінці зголоднів... І диявол, скінчивши все цеє спокушування, відійшов від Нього до часу. А Ісус у силі Духа вернувся до Галілеї, і чутка про Нього рознеслась по всій тій країні. І Він їх навчав по їхніх синагогах, і всі Його славили” (Лук.4:1-2,13-15).

В Біблії ми знаходимо багато місць, в яких розповідається про те, як Ісус Христос іноді залишав всіх, щоб усамітнитися. З прочитаного вище ми можемо взяти для себе приклад шляху до духовного росту :будучи в пустелі, Ісус мав єднання з Богом і  це дало йому перемогу над спокусами диявола. Христос повернувся сповнений Духа. Він отримав силу для того, щоб звершувати Своє служіння далі. Слава про Нього рознеслася по всій околиці, весь Ізраїль чув про те, що Ісус прийшов і діє в силі: люди зцілялися, Євангеліє проповідувалося.

 

Апостол Павло також переживав свого часу усамітнення, яке дало значний поштовх у його служінні (про це ми читаємо в Дії 9:22-30). Учора він гнав Церкву Божу, а сьогодні він палає ревністю і хоче розказати людям, що Ісус – то Месія. Але вони цього не розуміють, навіть брати відвертаються, і Павло усамітнюється. Він повертається в місцевість, звідки родом – подалі від Єрусалиму. Чому Бог хоче, щоб ми усамітнювались? В книзі Царів читаємо:

„Так сказав Господь: Накопайте на цій долині яму за ямою! Бо так сказав Господь: Не побачите вітру, і не побачите дощу, а потік цей буде наповнений водою. І будете пити ви, та череди ваші, та ваша худоба. Та буде цього мало в Господніх очах, і Він видасть і Моава в вашу руку” (2 Цар.3:16-18).

Не потрібно емоцій –" вітру і дощу". Господь бажає, щоб ти зустрівся з Ним в таємній кімнаті. Добре розповісти про свою  печаль другу, заявити в церкві, але Бог говорить: „Шукай Мене і знайдеш!” В пустелі воду знайти неможливо. Але Він наказує: „Копай, і Я дам тобі”. Копай! Можливо, знайдеш те, чого довгий час шукав, до чого так прагнув. Бог хоче, щоб ми навчилися відкривати джерела живої води в усамітнені, в пустелі. Там ми знайдемо силу, там побачимо волю Божу в своєму житті, там почуємо голос Божий, який підкріпить нас.

 

Як часто ми ставимо  умови: Боже, якщо так і так – це Ти, а, якщо ні, то це – не Ти. Ми обманюємося, керуючись якимись зовнішніми підтвердженнями. Бог говорить в Слові Своєму, що Утішитель Дух Святий, Якого пошле Отець, наставить, навчить і виявить гріх. Він скаже все, що необхідно для нашого життя. Коли ми приходимо до Бога сам на сам, залишаючи свій клопіт, Він допомагає вирішити будь-які проблеми, посилає більше, ніж ми очікуємо. Варто усамітнюватись, щоб начерпати води, отримати сили, іти і перемагати!

„Блаженна людина, що в Тобі має силу свою, блаженні, що в їхньому серці дороги до Тебе, ті, що через долину Плачу переходять, чинять її джерелом, і дощ ранній дає благословення! Вони ходять від сили до сили, і показуються перед Богом у Сіоні”(Пс.83:6-8).

 

Прослушать проповедь Н. Зозули (3,03 МБ)

Денис ОгуляНаташа

ИннаАнатолий КаленикАлександр

Прослушать проповедь А. Каленика (3,79 МБ)

Молодежный хор Молодежный хор
Прослушать песню молодежного хора "В дизайне Божьем" (3,04 МБ)


Обновлено 18.03.2011 12:09
 

Календарь