Как нас найти

Сентябрь 2010 Печать
Новости - Архив новостей
Автор: Administrator   
01.10.2010 19:53

5 сентября

Утреннее богослужение

Николай Каленик

Николай Каленик

„Що був виданий за наші гріхи, і воскрес для виправдання нашого" (Рим 4:25).

За наше життя була заплачена дорога ціна - смерть Сина Божого. Ісус Христос був виданий за наші гріхи та переступи. Він помер особисто за мене й тебе. Він заплатив ціну за ціле людство. Ніхто не зумів би оправдатися своїм праведним життям, своїми ділами, ніхто не зумів би спасти себе, але Він, Праведний, зумів заплатити і оправдати усіх. В Ісусі Христі ми маємо вічне життя.

 

Сьогодні, нагадуючи смерть Господню через видиму заповідь, ми розуміємо: особисто за мене заплачена висока ціна. Господь оправдав нас, щоб ми могли жити свято, праведно, бути Його Церквою, Його Тілом. В нас є майбутнє, тому ми з вірою і надією дивимося на Господа. Яке б твоє життя гріховне не було, якщо ти прийшов до Господа Ісуса Христа і отримав оправдання, Він ніколи не назве тебе грішником. Отець Небесний дивиться на тебе через Свого улюбленого Сина, Який на хресті був розіп'ятий за тебе, взяв твоє і моє прокляття, беззаконня. Через Ісуса Він бачить тебе праведним і святим.

 

„Хто оскаржувати буде Божих вибранців? Бог Той, що виправдує. Хто ж той, що засуджує? Христос Ісус є Той, що вмер, надто й воскрес, Він праворуч Бога, і Він і заступається за нас" (Рим 8:33,34).

 

Можливо, тебе звинувачують, можливо, судять? Ти не суди нікого, не звинувачуй нікого. Ісус Христос - наш Первосвященик, Заступник, Він піклується про нас. Ми знаємо, що Христос сказав: „...Краще для вас, щоб пішов Я, бо як Я не піду, Утішитель не прийде до вас. А коли Я піду, то пошлю вам Його"(Ів. 16:7). Ми маємо Вчителя, Наставника, Він з нами повік. Він веде, готує нас до зустрічі з Господом. Він оправдує нас. Ми можемо спотикатися, допускати деякі помилки, але можемо і піднятися, очиститися, освятитися в Крові Агнця - в цьому наша сила. „Але Цей, що навіки лишається, безперестанне Священство Він має. Тому може Він завжди й спасати тих, хто через Нього до Бога приходить, бо Він завжди живий, щоб за них заступитись" (Євр. 7:24,25). Ми маємо Вічного Первосвященика, Він є перед Отцем Небесним, Він може спасати сьогодні того, хто приходить до Бога.

 

Коли ізраїльтянин приходив до храму і він знав, що  був грішний, то ніс із собою жертву. Долаючи сором і страх, він ішов, щоб мати спільність з Богом, він хотів залишити всякий гріх. Закон Мойсея збуджував його до святості, до правильних відношень з Богом, тому він йшов до храму, щоб принести жертву. Він  повертався назад радісним і щасливим, мир наповнював його серце, і  він дякував Богу. Цей чоловік оправдався: він заплатив, він приніс жертву, він поніс втрату і пішов вільним. Він вірою прийняв прощення.

Можна принести жертву перед лицем Господнім, але потім іти знову таким самим, думати про те, що ти є в плоті, що ти є грішний. Глянь вірою на Господа Ісуса Христа, який був розіп'ятий за тебе як Агнець Божий, як Первосвященик. Він прийшов для того, щоб освятити всіх, хто буде приходити до Бога.

 

Сьогодні ти прийшов не з жертвою, не із своєю втратою - втрату понесло небо, бо Отець віддав улюбленого Сина. Агнець Божий був принесений у жертву, і Він сильний очистити, освятити, оправдати тебе. Ми маємо радіти : за нас заплачена ціна, за мене помер Син Божий і Він воскрес! Я радію! Я є ізраїльтянин, який іду і славлю Господа. Бо в цьому моя перемога, в цьому моя сила, в цьому моя надія і моя віра. Господь достойний подяки, варто  поклонитися Йому, віддати Йому славу. Він оправдав нас, і ми є оправдані, хто може нас осуджувати? Ми знаходимося в Тілі Ісуса Христа, Він омив нас Своєю Кров'ю. Хай наша віра і надія на Господа укріпиться й зміцниться.

Иван Михайлович МаковикГригорий Федорович ГрищукДана Максименко

Татьяна НижникСергей Антонец

Прослушать проповедь  Сергея Антонца (4,00 МБ)


Прослушать песню "О эти капельки любви" (3,52 МБ)

Хор Хор

 

Вечернее богослужение

Роман РозумныйДаниил Рыжук

Назар ЗозуляИринаИгорь Бойко

12 сентября
Утреннее богослужение

Сергей АнтонецНиколай Каленик
Надежда БойкоИгорь Бойко
Прослушать песню Надежды "Жил на земле человек" (1,52 МБ)
Прослушать проповедь Игоря Бойко (5,07 МБ)

Начало учебного года в воскресной школе Начало учебного года в воскресной школе

Начало учебного года в воскресной школе Начало учебного года в воскресной школе

Молитва о благословении детей Молитва о благословении детей

Хор Хор
Прослушать песню хора "Благослови, душе моя" (1,40 МБ)

 

Вечернее собрание

Василий КватерчукНазар ЗозуляЮля Зозуля

Артур Хиберт (Великобритания) Артур Хиберт (Великобритания)
Прослушать проповедь Артура Хиберта (11,20 МБ)

Декламация Декламация
Прослушать декламацию (8,23 МБ)


19 сентября
Утреннее богослужение

Алексей СафоновДиана Максименко
Николай РезниченкоЛеся ПаламарСергей Тытарь
Прослушать проповедь Н. Резниченко (4,77 МБ)
Прослушать проповедь С. Тытаря (7,04 МБ)


Прослушать песню группы "Все ушло" (4,50 МБ)

Хор Хор

 

Вечернее богослужение
Церковь посетила группа братьев с Западной Украины. В конце богослужения была совершена молитва о духовном крещении и больше 20-ти братьев и сестер исполнились Духом Святым и стали говорить на иных языках.

Владимир БогданецПетр Кибукевич
Александр МельникВасилий ЧижукВасилий Кравчук

Молодежный хор Молодежный хор


26 сентября. ПРАЗДНИК ЖАТВЫ.

Обновлено 26.11.2010 20:29
 

Календарь