Как нас найти

Июнь 2017 Печать
Новости - Архив новостей
Автор: Administrator   
01.07.2017 00:00

3 июня 2017 г. Хода на захист сім'ї

3 июня. Хода на захист сім'ї.

Наша церква прийняла участь у Всеукраїнській ході на захист сім'ї.

Хода на захист сім'ї Хода на захист сім'ї

Хода на захист сім'ї Хода на захист сім'ї

Хода на захист сім'ї Хода на захист сім'ї

Хода на захист сім'ї Хода на захист сім'ї

Хода на захист сім'ї Хода на захист сім'ї

Хода на захист сім'ї Хода на захист сім'ї

Хода на захист сім'ї Хода на захист сім'ї

Хода на захист сім'ї Хода на захист сім'ї

 


4 июня 2017 г. - Троица

Пятидесятница

Утреннее богослужение

Игорь Кулык

Игорь Кулик Игорь Кулик

«Коли ж почався день П'ятдесятниці, всі вони однодушно знаходилися вкупі. І нагло зчинився шум із неба, ніби буря раптова зірвалася, і переповнила ввесь той дім, де сиділи вони. І з'явилися їм язики поділені, немов би огненні, та й на кожному з них по одному осів. Усі ж вони сповнились Духом Святим, і почали говорити іншими мовами, як їм Дух промовляти давав» (Дії Апостолів 2:1-4)

«Бо не п'яні вони, як ви думаєте, бо третя година дня, а це те, що пророк Йоіл передрік: І буде останніми днями, говорить Господь: Я виллю від Духа Свого на всяке тіло, і будуть пророкувати сини ваші та ваші доньки, юнаки ж ваші бачити будуть видіння, а старим вашим сни будуть снитися. І на рабів Моїх і на рабинь Моїх за тих днів Я також виллю від Духа Свого, і пророкувати вони будуть!» (Дії Апостолів 2:15-18)

Цей день був настав і ми його святкуємо. Хто такий Дух Святий? Яка Його робота і як Він діє? Святий Дух – це третя Божественна Особа вічного Бога, однаково рівна, однаково вічна і однаково співіснуюча з Отцем і Сином. Його служіння в тому, щоб засудити і навернути людину, а також обявити тому, хто навернеться, Сина і Отця. В Старому Заповіті пророки пророкували про ці останні дні, коли Бог виллє Духа Свого на всяку плоть, тому що в Старому Заповіті подібне відбувалось лише з деякими людьми в Ізраїлі. Це все свідчить, наскільки важливо знати, хто такий Дух Святий, наскільки важливо розвивати з Ним відносини. Особистість Духа Святого підтверджується тим, що Він має волю, розум, почуття. Його можна засмутити, образити, зневажити. Ананій та Сапфіра вирішили були сказати Духу Святому неправду. Йому можна противитися. Духа Святого можна вгасити. Інколи складно до Духа Святого ставитися як до особистості, так як в оригіналі використовується слово «пневма», тобто дух. В Писанні символами Духа Святого є вогонь, олива, голуб.

Ісус Христос – це взірцевий приклад роботи Духа Святого. Він народився від Духа Святого. Після помазання Ісуса Духом Святим, Дух повів Його у пустелю. Ісус був уповноважений Духом, виганяв демонів і зціляв Духом Святим. Ісус зціляв із співчуття, а також, щоб прославити Отця і Сина. Він був принесений в жертву на Голгофі вічним Духом.

«…скільки ж більш кров Христа, що Себе непорочного Богу приніс Святим Духом, очистить наше сумління від мертвих учинків, щоб служити нам Богові Живому!» (До Євреїв 9:14)

І Дух Святий воскресив Христа. Ісус хрестить Духом і сьогодні, дає повноваження і рядить Церквою. Ісус Христос сьогодні той самий, Він незмінний. Все життя Ісуса як досконалої людини залежало від Духа Святого. Наскільки ми сьогодні в нашому житті повинні залежати від Духа Святого? Ісус виливає Свого Духа на всіх тих, хто вірує в Нього для вічного життя. Погоджуючись з тим, що звершилося на хресті, віруючий отримує доступ до цієї обітниці. В Ісусі Христі діяла вся повнота Духа Святого. Ісус сьогодні сидить праворуч Отця, а на землі є Церква Його, яка є Його тілом.

Всі християни народжені згори завдяки Духу Святому. Яке то є чудо, коли Дух Святий робить із грішника праведного чоловіка завдяки Крові Ісуса Христа, обновлює розум! Дух наповняє віруючого Собою. Аповтол Павло писав, щоб ми сповнялись Духом Святим. Дух Святий надає впевненості в спасінні. «Сам Цей Дух свідчить разом із духом нашим, що ми діти Божі» (До Римлян 8:16) Дух Святий дає віруючому зрозуміти речі від Господа, а також вчить і веде до цілковитої істини. Людина отримує відкриття від Бога завдяки Духу Святому. Дух Святий нам відкриває Писання, істину. Дух зміцнює внутрішню силу і допомагає віруючому молитися, допомагає умертвити тілесні вчинки і виробляє риси Христа в наших характерах. Дух дає покликання для особливого служіння і веде на служіння. Дух надає віруючому сили свідчити.

«Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі» (Дії Апостолів 1:8) Завдяки Духу Святому ми можемо виконати те призначення в нашому житті і ту місію, на яку нас покликав Господь, і до чого призвав нас Господь. Дух Святий дає духовні дари віруючим, так як Він хоче. «А коли живе в вас Дух Того, Хто воскресив Ісуса з мертвих, то Той, хто підняв Христа з мертвих, оживить і смертельні тіла ваші через Свого Духа, що живе в вас» (До Римлян 8:11)

Дію Духа Святого можна побачити не тільки в житті окремих віруючих, але й в усій Церкві. Святий Дух як виконавчий агент Божества зійшов на землю задля будівництва Церкви. В день Пятидесятниці Святий Дух сформував Церкву. В цей день святкується день народження Церкви. Святий Дух заснував Церкву як новий живий храм Божий. Святий Дух бере кожного із нас як живе каміння і настановляє, хто і де повинен бути. Святий Дух приносить помазання, просвітлення і спрямування Церкві як священному тілу Нового Завіту. Дари Святого Духа в Церкві демонструють Його всемогутність. Дух визначає, спонукує, зміцнює і оснащує служіння всієї Церкви.

Дух Святий діє і в світі.

«А як прийде, Він світові виявить про гріх, і про правду, і про суд: тож про гріх, що не вірують у Мене; а про правду, що Я до Отця Свого йду, і Мене не побачите вже; а про суд, що засуджений князь цього світу» (Від Івана 16:8-11)

Невірство вважається коренем усіх гріхів. Ми знаємо Ісуса завдяки особистим відносинам. Князь цього світу був засуджений на Голгофі. Ця сфера засудження включає суд над сатаною і його анголами, і їх поразку на Голгофі. Праця Святого Духа стосовно ненавернених людей полягає втому, щоб докорити, переконати і навернути.

Отже, праця Святого Духа в Новому Заповіті набагато більша, ніж у Старому Заповіті, тому що Дух Святий в Новому Заповіті обіцяний всім людям. Святий Дух перебуває повік у серцях відкуплених. Це є обітниця Сина віруючим. Святий Дух втілює в життя всі обітниці Бога для громади відкуплених. В останній день свята Ісус, бачачи усіх людей, що вони будуть повертатися до своїх домівок, говорив:

«Хто прагне, іди до Мене і пий. Хто вірує в Мене, як сказано в Писанні, з його нутра потечуть ріки води живої. Це Він сказав про Духа, Котрого мали прийняти віруючі в Нього, бо не було ще Духа Святого на них, бо Ісус ще не був прославлений».

Ісус бажає, щоб ми були напоєні Духом, Його живою водою. Сьогодні потрібно прийти до Ісуса і сказати: «Дай мені цієї живої води!»

 СЛУШАТЬ проповедь Игоря Кулыка

Александр Кимлач Александр Кимлач Анна (г. Ровно) Анна (г. Ровно) Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ проповедь Александра Кимлача

Дети Дети

 СЛУШАТЬ песнь детей

Хлебопреломление Хлебопреломление

Сегодня на утреннее богослужение представили ответственных за такие районы (на фото слева на право):

  • Киево-Святошинский район (и все кто за городом) - ответственный Роман Скаржинец, помощники Андрей Озеруга и Юрий;
  • Дарницкий район – ответственный Александр Кимлач, помощники Павел Красенко и Сергей Каленик;
  • Оболонский и Подольский районы - ответственный Даниил Рыжук, помощники Виталий Свитач;
  • Святошинский район - ответственный Вячеслав Захарчук, помощники Игорь Кулык и Николай Грызовский;

alt alt

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь хора "Господа слав ти, мій дух"
 СЛУШАТЬ песнь хора "Дух плоды производящий"

 

Вечернее богослужение

Василий Мамчич Василий Мамчич Павел Билецкий Павел Билецкий

 СЛУШАТЬ проповедь Василия Мамчича
 СЛУШАТЬ проповедь Павла Билецкого

Александр Мельник Александр Мельник Роман Скаржинец Роман Скаржинец Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ проповедь Романа Скаржинца

Молодежный хор Молодежный хор

 СЛУШАТЬ песнь хора "О Слове Господа"
 СЛУШАТЬ песнь хора "Что вера без дел"

alt alt

 


11 июня 2017 г.

Утреннее богослужение

Сегодня утреннее богослужение посетили гости из миссионерской школы (ц.Ковчег).

Игорь

Игорь Игорь

«Но я ни на что не взираю и не дорожу своею жизнью, только бы с радостью совершить поприще моё и служение, которое я принял от Господа Иисуса, проповедать Евангелие благодати Божией» (Деяния св. Апостолов 20:24)

Из этого стиха видно, что у Апостола Павла были определённые приоритеты в жизни. Он даже не дорожил своей жизнью. Приоритеты есть у каждого человека. Есть вещи, которые мы ценим, в которые мы сделали какой-то вклад, но которые приносят нам страдания. Один хирург был хорошим специалистом. Но у него был порок: он любил все делать за большие деньги. У него было много знакомых, связей, чем он сильно дорожил. Однажды один человек попал в аварию. Когда его привезли в больницу, то там находился этот хирург. Его попросили посмотреть пострадавшего. Хирург спросил: «Что мне за это будет? Чей он сын? Есть у него какие-то знакомые?» Медсестры и те, кто там были, уговорили его выйти и сказать, что надо делать. Когда хирург вышел, он был очень удивлён. Пострадавшим был его сын. В тот момент у врача нашлось все, но уже было поздно и сына своего он не спас. Его ценности, к которым он стремился, такие как деньги и связи, причинили ему страдания.

«Да и все почитаю тщетою ради превосходства познания Христа Иисуса, Господа моего: для Него я от всего отказался, и все почитаю за сор, чтобы приобрести Христа и найтись в Нем не со своею праведностью, которая от закона, но с тою, которая через веру во Христа, с праведностью от Бога по вере…» (Послание к Филиппийцам 3:8,9)

Апостол Павел все в жизни почитал за сор. Он был великим, влиятельным человеком, учителем, которого слушали люди. Но когда в его жизнь пришёл Иисус Христос, Павел все это откинул. Для него стало важным то, что ему дал Иисус Христос. Иисус стал для него главным приоритетом.

«…только бы с радостью совершить поприще моё и служение, которое я принял от Господа Иисуса…»

Есть вещи, которые мы приняли от Иисуса Христа. Об этом пишет Павел. То, что он принял, для него оказалось важным. Все остальное стало для него второстепенным. В нашей жизни мы многое приняли. У нас есть Иисус Христос. Некогда Он не был нашим Богом, нашим Спасителем. А сейчас есть. Сейчас Он для нас Спаситель, Помощник. Насколько мы ценим то, что мы приняли от Бога? В обычной жизни мы ценим отношениями. Примерно такие отношения у нас бывают и с Богом. Сейчас Бог, отношения с Ним и то, что Он нам явился, для нас должны быть ценностью. Мы должны бояться причинить Богу какую-то боль, так как Он – наш Отец. Ему неприятно, когда мы делаем что-то плохое. Очень важно думать, знать об этом. Каждый раз, когда у нас есть какой-то выбор, и мы можем сделать грех или пойти на какой-то поступок, мы должны помнить, что дал нам Бог. И не только в воскресенье, но всегда. Мы должны думать, что стоит за нашими поступками, насколько это ценно перед Богом. Ценим ли мы этими отношениями или нет? Пусть вопрос о том, какие в нас ценности и приоритеты, всегда будет звучать в нашем разуме. Тогда мы окажемся там, куда мы стремимся. Если ценностью стала какая-то другая вещь, то есть возможность это поправить и покаяться перед Богом в любой момент.

 СЛУШАТЬ проповедь Игоря

Павел Зинченко Павел Зинченко Гость Гость

 СЛУШАТЬ проповедь гостя

Гостья Гостья Гостья Гостья

 СЛУШАТЬ стих гостьи

Гость Гость Гостья Гостья Андрей Мартынюк Андрей Мартынюк

 СЛУШАТЬ проповедь гостя

Гости из миссионерской школы Гости из миссионерской школы

 СЛУШАТЬ песнь группы "Зачем мой Господь"
 СЛУШАТЬ песнь группы "Люблю я землю"

Гости из миссионерской школы Гости из миссионерской школы

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь хора "Богу співайте"
 СЛУШАТЬ песнь хора "Боже Всемогутній"

Богослужение Богослужение

 

Вечернее богослужение

Роман Цыбуля Роман Цыбуля Гость Гость

 СЛУШАТЬ проповедь гостя

Александр Боруль Александр Боруль Василий Высоцкий Василий Высоцкий Андрей Дежнюк Андрей Дежнюк

 СЛУШАТЬ проповедь Василия Высоцкого
 СЛУШАТЬ проповедь Андрея Дежнюка

Группа Группа

 СЛУШАТЬ песнь группы "Воду пийте живу"

 


18 июня 2017 г.

Утреннее богослужение

Николай Каленик

Николай Каленик Николай Каленик

Ми нагадували про Духа Святого, Його дію та про дари духовні, як Господь говорить до людини, про відкриття, про пророків та пророче слово. Як часто ви чуєте Господа? Як часто Він до вас говорить? Як часто ви з Ним говорите?

Деколи буває в житті, що я живу з Господом і я ніби глухонімий: і не чую, що Господь говорить, і я Йому говорю – і Він не чує. Як часто потрібно віруючій людині, щоб Господь промовляв до неї? Як часто ви спілкуєтеся зі своїми дітьми? Як вам потрібно спілкування з Господом? Чи ми самі по собі живемо і задовольняємось тим, що навколо нас? Усе виходить, нібито нам і Господь не потрібен. А коли щось іде не так? Він нам потрібен. Ми так збудовані. Коли наш дух відроджений, то він завжди має потребу в Бозі, у спілкуванні.

«Христос же, як Син, у Його домі. А дім Його ми, коли тільки відвагу й похвалу надії додержимо певними аж до кінця. Тому то, як каже Дух Святий…» (До Євреїв 3:6,7)

Це звернення до новозавітної церкви, до християн, які хрещені Духом Святим, керовані і наповнені Духом Святим.

«…Сьогодні, як голос Його ви почуєте, не робіть затверділими ваших сердець, як під час нарікань, за дня випробовування на пустині…» (До Євреїв 3:7,8)

Це було звернення до ізраїльського народу. Вони розуміли, що Бог не раз говорив до Свого народу різними способами. Бог не змінився. Він сьогодні говорить різними способами до Церкви. Господу непотрібно нам пояснювати, як Він це буде робити. Він сказав – і Він зробить. Це Його справа. Буває так, що ми хочемо зробити план для Господа. Господь сказав, що Він введе ізраїльський народ в землю, але вони зробили серце своє твердим, щоб не прийняти.

Бог сьогодні діє в Церкві Своїй Духом Святим. Господь звертався до людей неодноразово в Старому Завіті. Було, коли люди і приймали, і коли робили твердими свої серця. Чоловік, який не зробив своє серце покірним, це пророк Йона. Наглядний приклад для нас, коли людина може почути голос Божий і може противитися Богу. Коли Господь сказав йому іти в Ніневію, він пішов в Таршіш. Чи ми завжди йдемо в тому напрямку, що Господь нас направляє? Не завжди буває так. Але Господь милосердний і направляє цього чоловіка. Стільки роботи з Йоною в Господа! Господь розумів, що Йона знав, що Бог милостивий, довготерпеливий. Йона знав характер Божий. Він собі дозволив не послухати Його. Господь мусив проявити Свій характер до нього, терпів його, явив милосердя, навіть у рибі зберіг його. Це милість Божа. Потім він мусив іти виконати Боже слово. Йона зробив своє серце запеклим, але Бог вчив його, щоб досягнути Своєї цілі.

В Старому Заповіті не сказано, як Господь говорив до Авраама. Коли він підняв ножа над сином, там було явне втручання Господнє. «Зупинись!» Коли йшов у Содом, то Авраам запросив трьох мужів, які проходили повз нього. Через гостинність свою він прийняв ангелів і получив слово від Господа. Було два відкриття для Авраама: Сарра народить сина в сто років. Це було слово, від якого засміялася ця жінка. Але Бог сказав – і Авраам повірив Богу. Він не робив твердим своє серце. Інше відкриття було про Содом. Авраам розумів, що якщо Господь сказав слово, Він буде його виконувати. Коли ти чуєш Боже слово, не роби твердим або жорстоким своє серце, бо деколи Господь говорить не так, як ми хочемо почути. Добре, коли Господь тобі каже, що буде все добре. А коли насупроти того, що ти думаєш і набудував? Коли Бог посилає туди, куди ти не хочеш? Коли треба робити проти логіки і всіх своїх планів? Тоді людина здатна сперечатися з Богом. Буває, нам не подобається те, що Бог робить в нашому житті. Але наскільки ти довіряєш Господу?

Самуїл був маленькою дитиною і не розумів, як Господь говорить, не чув, тому що відкриття не були часті. Коли Господь промовив до нього, він двічі біжить до священика. Священик зрозумів: Бог говорить до цього хлопчика. Якщо Той, Хто говорить до тебе, покличе, скажи: «Ось я!» Священик навчив Самуїла слухати і чути Господа. Протягом всього життя Самуїл був одним із пророків, який був від Господа керований і чув Його.

В Новому Завіті є приклади, як Господь говорив просто до самарянки, до Закхея. Закхей був готовий почути те, що Господь говорить. Але хто не готовий був почути? Фарисеї і книжники не чули Христа. Христос говорив до них: «Ви вожді сліпих! Ви маєте вуха і не чуєте!» Дух Святий промовляв. Як важливо почути, що Господь говорить сьогодні, відкривати своє серце, щоб Господь говорив, і бути керованим Духом Святим, тому що Він направляє людину. Він не направить, щоб людині чи комусь було зле. Він не буде говорити через обставини, щоб ми були налякані до безтями. Бог, якщо робить, то робить красиво, на збудування, щоб людина вийшла із лабіринтів, в яких вона знаходиться. Нам потрібно працювати над нашим серцем. Наш дух має бути чутливим до Духа Божого, щоб в останні часи, коли буде багато зла і навіюватиметься страх, підіймати свій взір до Господа і чекати від Нього милості. Лот, отримавши слово від Бога, залишив усе, і йому допомагають вийти. Він не зробив твердим своє серце, а послухався Господа.

Буде момент в житті віруючих людей, коли буде Божа сурма, коли Дух Святий буде підіймати Церкву. Хто підійметься? – Хто почує, хто буде чутливим до поклику Божого, а поклик Його чує Церква. Невіста Його чує голос свого Жениха. Є моменти, коли ми можемо чути голос Божий, коли ми з Ним спілкуємося, коли ми любимо Його, коли ми залежні від Нього і нам добре з Ним, коли ми розуміємо, що ми вічність будемо проводити із Ним. Навіть коли нам не подобається, як Бог говорить до нас. Він нас докоряє, наставляє через Дух Святий. Ми маємо коритися Господу, бо все діє на добро люблячим Бога, покликаним. Подякуймо, що Господь говорить до нас, до Церкви Своєї, до нашого серця. Він говорить з любовю, щоб побачити нас в небі, щоб ми не сумували тут на землі, коли нам тяжко, щоб ми взір свій підіймали до неба, бо звідти наше визволення. Він забрав кам’яне серце і дав нам чутливе серце. Давайте будемо дозволяти Духу Святому, щоб Він постійно перебував там, бо ми не свої – ми Божі. Ми – Його дім. Він – Господар цього дому, і ми маємо знати, довіряти, служити Йому. Хай прославиться наш Господь!

 СЛУШАТЬ проповедь Николая Каленика

Андрей Дежнюк Андрей Дежнюк Тамара Тамара

 СЛУШАТЬ проповедь Андрея Дежнюка

Игорь Бойко Игорь Бойко Любовь Любовь Александр Гольонко Александр Гольонко

 СЛУШАТЬ проповедь Игоря Бойко

Хор Хор

 СЛУШАТЬ СЛУШАТЬ песнь хора "Вечный Бог"

 

Вечернее богослужение

Роман Мельник Роман Мельник Павел Павел

 СЛУШАТЬ проповедь Павла - награда в благоговении

Григорий Грыцюк Григорий Грыцюк Павел Билецкий Павел Билецкий Елена Суббота Елена Суббота

 СЛУШАТЬ проповедь Григория Грыцюка - надежда

Евгений Цимура Евгений Цимура Павел Тоюнда Павел Тоюнда Александр Максименко Александр Максименко

 СЛУШАТЬ проповедь Евгения Цимуры - бодрствуй пред Богом
 СЛУШАТЬ проповедь Павла Тоюнды - ты должен господствовать над грехом

Хор Хор

 


25 июня 2017 г.

Утреннее богослужение

Юрий Цимура (пастырь г. Новояворовск)

Юрий Цимура (пастырь г. Новояворовск) Юрий Цимура (пастырь г. Новояворовск)

«І зібрали филистимляни свої війська на війну. І зібралися вони до Сохо, що Юдине, і таборували між Сохо та між Азекою в Ефес-Даммімі. І зібралися Саул та ізраїльтяни, і таборували в долині Елі, і ставилися до бою проти филистимлян. І стояли филистимляни на горі з того боку, а Ізраїль стояв на горі з цього боку, а поміж ними долина» (1 Самуїлова 17:1-3)

Складний час для Ізраїля, адже країна переживала вторгнення чужинців на свою територію. Однак, за часів царювання Саула це був ще не найгірший стан для цієї країни. Це був період, коли закінчилася велика епоха Суддів, яка тривала сотні років, і розпочалася епоха царів. Люди поводилися так, як кожен вважав за правильне. І коли Саула обрали царем, багато людей його просто не сприймали та насміхалися з нього.

Коли держава ослаблена, тоді вороги намагаються вхопити собі якийсь шмат від неї. Так зробили і филистимляни, напавши на Ізраїль. Саул спромігся зібрати на війну три тисячі воїнів, але що це є для війни? Ніщо! Він не мав ні полководців, ні начальників. Двома тисячами він сам керував, а тисячею керував його син, не маючи особливої підготовки. З усього, що змогли забезпечити, була лише зброя для Саула та його сина.

«І здобув Саул царювання над Ізраїлем, і воював навколо зо всіма своїми ворогами: з Моавом, і з синами Аммона, і з Едомом, і з царями Цови, і з филистимлянами. І скрізь, проти кого він обертався, мав успіх. І склав він військо, та й побив Амалика, і врятував Ізраїля з руки грабіжника. І була сильна війна на филистимлян за всіх Саулових днів. І коли Саул бачив якого чоловіка хороброго та якого сильного, то брав його до себе» (1 Самуїлова 14:47-48, 52)

Перш ніж утвердитися між іншими державами, Саулу прийшлося завоювати авторитет в своїй державі. Йому довелося по крихті, по одному воїну відновлювати армію, державу та становище країни. І Бог допомагав йому. Коли филистимляни вторглися в Ізраїль, ізраїльтяни вже навчилися воювати в різних умовах та тримати оборону. Вони були готові протистояти, однак щось пішло не так! Із филистимського війська виходить одноборець Голіаф, висотою у три метри, і запитує: «Хто стане проти мене і ми будемо боротися? Якщо я переможу, ви станете нам за рабів, якщо ж ви переможете, то ми станемо вам за рабів». Змінилися правила. Кожен оцінював себе: «Чи зможу я?» Внаслідок напруженої ситуації страх напав на Ізраїля – і він став тікати, не дочекавшись початку бою. Здавалось, на наступний день все могло змінитися, однак історія повторилася. Це все тривало довгих сорок днів. За цей час їхній моральний і бойовий дух падав. Ізраїльтяни розуміли, що в них немає відповідного бійця. Відчай, страх і безвихідь панували в їхніх думках.

В цих образах ми можемо побачити своє слідування за Ісусом Христом. Не один із нас відчував подібні ситуації в своєму житті, не один із нас прийшов до Господа з розбитим життям. Хтось втратив дружину, чоловіка, у когось погані відносини з батьками чи дітьми, в когось немає здоров'я, достатку - і все через гріх. А хтось втратив все, що тільки можна було втратити. І коли ми прийшли до Бога, то нам прийшлося по крупинці збирати все втрачене: вчитися бути справжнім батьком, гарно розмовляти, правильно поводитися з дружиною... Все будувати заново. Ми вчилися молитися і все віддавати Богу в дитячій простоті. Пройшов час. Господь нас збудовував. Ми вже перестали в своїх молитвах тільки просити Бога, а стали помічати чужі потреби, бути сильними воїнами. Господь давав нам перемоги. І можливо, в тебе за плечима уже тисячі молитов, сотні днів посту, нічні молитви. Проте приходить час – і правила змінюються.

Одна справа, коли ти чуєш чиюсь потребу, і зовсім інша справа, коли ти береш в руки аркуш паперу і не знаєш, з чого розпочати свою записку. Це вже не просто записка. Це твоя біль, твоя битва. Ти залишаєшся в тому самому бойовому строю, в церкві, ліворуч і праворуч твої брати та сестри, які готові проходити з тобою твої дороги і молитися з тобою. Однак ти розумієш, що вони не зроблять того, що маєш зробити ти. Це твоє життя, твій виклик, і ти повинен з тим справитись!

Коли ти молишся за хворих – це одне, а коли ти прийшов від лікаря і почув страшний діагноз – це зовсім інше. Здається, що земля під ногами захиталася і зупинилося життя. Правила змінилися! Це твоя війна! Думаєш, що завтра все зміниться, однак на наступний день дива не сталося. І люди часом не бачать виходу. Проте все бачить Бог! У Нього вже є вирішення твоєї проблеми!

Ізраїль був у безвиході: він не знав, що в Господа є рішення. Бог мав Давида, який зробив те, що не могли зробити ізраїльтяни. Давид прийшов і одержав перемогу, тим самим вирішив дану проблему. У Бога є Той, Хто може зробити за нас набагато більше. Його ім'я – Ісус. Багато із нас може сказати, що те чи інше було в моєму житті, однак Христос взяв мою нужду на Себе.

Можливо, в твоєму житті ще стоїть Голіаф, який ослаблює тебе? Можливо, твоє серце обливається кров'ю, і ти не знаєш, як пережити завтрашній день? У Нього є вирішення твоєї проблеми! І коли Бог вирішує наші питання, нам ще довго не віриться, що це може бути правдою, адже це настільки неймовірно! Проте наш Бог є живий, і Він вчора, сьогодні і навіки той самий! Пам'ятай, що визволення в дорозі!

 СЛУШАТЬ проповедь Юрия Цимуры (пастырь в г.Новояворовск) - когда правила меняются

Александр Кимлач Александр Кимлач Инна (г. Луцк) Инна (г. Луцк)

 СЛУШАТЬ песнь Инны "Благодарение"

Павел Зинченко Павел Зинченко Диана Максименко Диана Максименко Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

 СЛУШАТЬ песнь Дианы Максименко "Когда мне холодно"
 СЛУШАТЬ проповедь Ярослава Поступайло - принятие

Хор Хор

 

Дневное богослужение

Назар Зозуля Назар Зозуля Гость Гость

 СЛУШАТЬ проповедь гостя

Дмитрий Васильевич Дмитрий Васильевич Александр Минич Александр Минич

 СЛУШАТЬ проповедь Дмитрия Васильевича
 СЛУШАТЬ проповедь Александра Минича

Благословение детей Благословение детей

Группа Группа

 

Вечернее богослужение

Вечернее богослужение посетили гости из миссионерской школы. В группу входят студенты из Украины, Белоруссии, России, Молдавии, Киргизстана.

Светлана Светлана Сергей Сергей Гостья Гостья

 СЛУШАТЬ проповедь Сергея - не заботьтесь ни о чем
 СЛУШАТЬ стих гостьи

Настя (Россия) Настя (Россия) Денис Денис Роман Роман

 СЛУШАТЬ песнь Дениса "Стою в присутствии Твоем"

Гость (г. Малин) Гость (г. Малин) Гостья Гостья Александр (г. Херсон) Александр (г. Херсон)

 СЛУШАТЬ песнь гостя из Малина "Дух Святой"
 СЛУШАТЬ свидетельство Александра из Херсонщины

Гость (Молдавия) Гость (Молдавия) Сергей Каленик Сергей Каленик Благословение Ярослава Благословение Ярослава

 СЛУШАТЬ свидетельство гостя из Молдавии

Миссионерская школа Миссионерская школа

Хор Хор

 


25 июня 2017 г. - Поездка в г. Тернополь

Утреннее богослужение

25 июля старший хор вместе с пастырем посетили церкви в городе Тернополе. Утреннее богослужение провели в церкви ХВЕ г. Тернополь по улице Довженко, 4. Вечернее богослужение проходило в церкви “Дружба” города Тернополь.

Андрей Мартынюк Андрей Мартынюк Кристина Путвинскайте Кристина Путвинскайте Ольга Ольга

Татьяна Белоконь Татьяна Белоконь Роман Скаржинец Роман Скаржинец

Петр Петр Игорь Стаднык Игорь Стаднык Надежда Надежда

Павел Павел Сергей Сергей Николай Каленик Николай Каленик

Мужской хор Мужской хор

Хор Хор

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

 

Вечернее богослужение

Ольга Ольга

Андрей Мартынюк Андрей Мартынюк Татьяна Белоконь Татьяна Белоконь

Николай Каленик Николай Каленик Сергей Сергей

Группа Группа

Хор Хор

Богослужение Богослужение

 

Обновлено 01.08.2017 10:54
 

Календарь