Как нас найти

Сентябрь 2015 Печать
Новости - Архив новостей
Автор: Administrator   
01.10.2015 00:00

6 сентября 2015 г.

Утреннее богослужение

Николай Каленик

Николай Каленик Николай Каленик

Бо Він виріс перед Ним, мов галузка, і мов корінь з сухої землі, не мав Він принади й не мав пишноти; і ми Його бачили, та краси не було, щоб Його пожадати! Він погорджений був, Його люди покинули, страдник, знайомий з хоробами, і від Якого обличчя ховали, погорджений, і ми не цінували Його... (Ісая 53:2,3).

Ці вірші говорять про земне життя Господа Ісуса Христа як людини. Бо Він, будучи Богом, взяв тіло людське. Люди не сподівалися, що таким чином прийде Месія. Але Він прийшов так, як писали пророки. Ісус народився в печері не тому, що Йому місця не було, а тому, що Він прийшов як ягня – покірний і смиренний, без виду і величі. «Як паросток із сухої землі», - ніби й живе, але не має якогось виду. Він був у погорді в людей.

Духовними очима треба дивитися знизу доверху через смиріння, через послух. Коли людина так дивиться, вона зможе побачити велич Божу. Люди не пізнали Месію тому, що вони дивилися згори вниз на Ісуса.

Як важливо, дивлячись на Ісуса Христа, знаючи про Його страждання і смерть, пам'ятати, що Він був Сином Божим. Люди невисоку ціну дали Ісусу Христу – 30 срібняків. А після цього Ісус ще більше знецінився в очах людей.

Ісус же став перед намісником. І намісник Його запитав і сказав: Чи Ти Цар Юдейський? Ісус же йому відказав: Ти кажеш. Коли ж первосвященики й старші Його винуватили, Він нічого на те не відказував. Тоді каже до Нього Пилат: Чи не чуєш, як багато на Тебе свідкують? А Він ні на одне слово йому не відказував, так що намісник був дуже здивований. Мав же намісник звичай відпускати на свято народові в'язня одного, котрого хотіли вони. Був тоді в'язень відомий, що звався Варавва. І, як зібрались вони, то сказав їм Пилат: Котрого бажаєте, щоб я вам відпустив: Варавву, чи Ісуса, що зветься Христос? Бо він знав, що Його через заздрощі видали. Коли ж він сидів на суддевім сидінні, його дружина прислала сказати йому: Нічого не май з отим Праведником, бо сьогодні вві сні я багато терпіла з-за Нього... А первосвященики й старші попідмовляли народ, щоб просити за Варавву, а Ісусові смерть заподіяти. Намісник тоді відповів і сказав їм: Котрого ж із двох ви бажаєте, щоб я вам відпустив? Вони ж відказали: Варавву. Пилат каже до них: А що ж маю зробити з Ісусом, що зветься Христос? Усі закричали: Нехай розп'ятий буде!... А намісник спитав: Яке ж зло Він зробив? Вони ж зачали ще сильніше кричати й казати: Нехай розп'ятий буде! І, як побачив Пилат, що нічого не вдіє, а неспокій ще більший стається, набрав він води, та й перед народом умив свої руки й сказав: Я невинний у крові Його! Самі ви побачите... А ввесь народ відповів і сказав: На нас Його кров і на наших дітей!... Тоді відпустив їм Варавву, а Ісуса, збичувавши, він видав, щоб розп'ятий був (Від Матвія 27:11-26).

За злодія і вбивцю, який був справедливо засуджений на смерть, віддали взамін Сина Божого. На цих торгах суду ціна за Ісуса впала зовсім: «Має померти!» - так люди дивилися на Сина Божого, так Його знецінили. Зробили Ісуса гіршим за найбільш окаянного грішника. Це дивно, але саме так мало відбутися. Бо якби Ісуса оцінили трошки краще Варавви, останній ніколи не мав би шансу на спасіння.

Якщо хтось зараз вважає: «Мене Господь не може простити, бо я грішник», - пам'ятай: найбільший гріх – гріх цілого світу був покладений на Нього. Ісус взяв кожен гріх на Себе, щоб всі могли мати шанс на спасіння. Він був як Агнець безголосий, Він смиренно йшов, щоб стати викупленням для нас. Цілеспрямовано Ісус виконував волю Свого Отця.

А що насправді зробив Ісус в духовному світі?

Направду ж Він немочі наші узяв і наші болі поніс, а ми уважали Його за пораненого, ніби Бог Його вдарив поразами й мучив... А Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир, Його ж ранами нас уздоровлено! (Ісая 53:4,5).

Це – гімн перемоги, це тріумф! Наш Господь звершив спасіння для нас!

Ми дивимося на Голгофу як на переможне знамено любові Божої, яка була розіп'ята та віддана за нас, яка сьогодні може бути взірцем для кожного із нас. Наповнившись Божою любов'ю ми, як віруючі люди, можемо жити так само, як жив Христос.

Ісус знав, що Його чекає, але поніс Свій хрест до кінця. Можливо, сьогодні хтось страждає, але знай: якщо переносиш страждання за ім'я Христа, ти блаженний!

Н. Каленик 

Борис Порфирович Мозговой Борис Порфирович Мозговой Гость Гость

Юра Юра Кристина Кристина
Юрий          

Стихи детей Стихи детей

Группа Группа
"Голгофский крест"

Причастие Причастие

Служителя различных детских служений Служителя различных детских служений

Хор Хор

 

Дневное богослужение

Игорь Бойко

Игорь Бойко Игорь Бойко

Когда мы участвуем в хлебоприломлении, мы возвещаем смерть Иисуса, мы возвещаем о нашем спасение. Христос умер для нашего оправдания, и мы достойно должны принимать это. Но в чём наше достоинство?

Сегодня хотелось бы напомнить нам о святости. Само слово «святой» запугивает многих людей, и иногда они спрашивают в ответ: «А ты что святой?» Кто-то вложил в умы людей, что святые люди – это люди, которые уже ушли в вечность. Но мы народ избранный, царственное священство, люди взяты в удел. Апостол Пётр напоминает слова Бога: будьте святы! Ибо Господь сказал: «Будьте святы, ибо Я свят». Наше избрание в том, чтобы быть святыми.

Само слово «святой» намного проще: отделенный или превознесенный человек. Бог избрал нас, отделил и сказал: не сообразуйтесь. В Петра написано, что Господь напоминал, чтобы мы не сообразовались с желаниями этого мира, с теми прошлыми желаниями, которые у нас были. Иногда люди, слыша слово «святой», превозносятся сами или превозносят других людей. Но на самом деле человек превознесён над теми жизненными проблемами, удовольствиями, ведь они его не достают или не касаются. Бог хочет, чтобы мы были отделены или были выше бушующего жизненного моря, чтоб оно не увлекло нас.

Ибо Он одним приношением навсегда сделал совершенными освящаемых (Послание к Евреям 10:14).

Мы освящаемся Богом и Его присутствием. Иисус навсегда сделал нас совершенными, но в чём наше совершенство?

В год смерти Озии видел я Господа.... Горе мне! погиб я!  Ибо я человек с нечыстыми устами.... (Исаи 6:1,5).

Исая видел славу и величье Божье, а еще то, что он с нечистыми устами. Как бы отреагировали мы на такие слова?

Когда мы соприкасаемся со смертью Иисуса Христа, то это открывает нам путь к Богу, и мы можем входить в святую святых, видеть Его величие и славу. Кроме того, в Божьем присутствии  мы можем реально увидеть какие мы есть на самом деле: хромые или слепые. Но когда это открывает Бог и мы это признаём, Он очищает и освящает нас.

Но в чем же совершенство? Наше совершенство в том, что мы возле источника, даже если мы не имеем напёрстка. Но блаженны те, которые понимают, что зависят от Бога Живого. Этот источник жизни открылся нам благодаря тому, что смерть была побеждена жертвой Иисуса – и мы будем возвещать это. Однажды Бог, принеся Себя в  жертву,  сделал нас совершенными и освященными.

...праведный да творит правду ещё, и святый да освящяется ещё (Откровение 22:11).

Бог нас освятил, мы святы, но жизнь наша на этом не заканчивается, ведь мы освящаемся ещё.

Но твёрдое основание Божие стоит, имея печать сию: «познал Господь своих»(2-е Тимофею 2:19).

То есть мы Его, Он приобрел, искупил нас своею смертью. Твёрдое основание – это то, что мы Господни. И этот источник жизни принадлежит нам и мы можем пить из него. Кто будет пить из источника, у того потекут реки живой воды.

А в большом доме есть сосуды не только золотые и серебренные, но и деревянные и глиняные; и одни в почётном, а другие в низком употреблении. Итак, кто будет чист от сего, тот будет сосудом в чести, освящённым и благопотребным Владыке, годным  на всякое доброе  дело (2-е Тимофею 2:20-21).

Не то, что входит в нас, а то, что выходит, оскверняет наше сердце. Бог, придя в нашу жизнь, подготовил наши сердца для дела Божьего, и человек должен хранить себя, а это возможно только в присутствии Божьем.

Дух Святой будет действовать через нас, когда наш сосуд будет чист и наполнен Божьим Духом. Мы все сосуды, Бог призвал нас и назвал царственным священством, но чистота наших сосудов должна быть идеальна.

Наше превосходство в том, что мы совершенны, и мы имеем этот источник - доступ к самому Богу – в святую святых. Мы можем предстать перед Ним и иметь дерзновение в любое время обращаться к Нему. Но только если очистим наши сердца от всякой нечистоты: обиды, зависти, и вещей, которые оскверняют нас, тогда польются воды из живого источника, и будут проявляться чудеса Божьи, ведь это дано для верующих людей, для назидания церкви. Для этого надо ждать Бога и стремиться к этому. Бог не далеко от каждого из нас!

И. Бойко           

Андрей Андрей Надежда Надежда

Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло Николай Каленик Николай Каленик
Я. Поступайло

Н. Каленик      

Причастие Причастие

Группа Группа
"Плачет мой народ"

Хор Хор

 

Вечернее богослужение

Василий Высоцкий

Василий Василий

Ми усі є учнями Христа. Я останнім часом почав замислюватися над тим, які ми учні для Христа.

Завжди відносини з Богом означають учнівство. Ми не можемо мати рівноправні та партнерські відносини з Богом, бо коли Христос говорить до людини, - Він по Своїй милості навчає. Якщо взяти народ ізраїльський – 40 років Бог водив його по пустелі,  щоб навчити одному уроку: «щоб дати тобі знати, що не хлібом самим живе людина, але кожним словом, що походить із уст Господніх, живе людина» (Повторення закону 8:3).

Уявіть, один урок був впродовж 40 років! Але, на жаль, народ Ізраїлю його так і не зрозумів. В свій час Христос більше трьох років ходив зі Своїми учнями, щоб їх навчити – і це не пройшло дарма. Так і ми, коли ходимо з Христом, коли ми маємо з Ним відносини – ми мусимо знати, що ми навчаємось. У Бога є певний план того, якими Він хоче бачити нас та який результат Він хоче отримати в кінці.

«А Бог має силу всякою благодаттю вас збагатити, щоб ви, мавши завжди в усьому всілякий достаток, збагачувалися всяким добрим учинком» (2-е  Коринтян 9:8)

Яка гарна ціль, який гарний результат ми можемо отримати, навчаючись у Його школі. І найцінніший результат навчань – це  стати професіоналом у своїй справі.

«Спогадуйте наставників ваших, що вам говорили Слово Боже; і, дивлячися на кінець їхнього життя, переймайте їхню віру» (До Євреїв 13:7).

В кінці життя можна подивитись на наставника, якими учнями вони були, бо остаточний результат дуже яскравий.

Наше життя можна порівняти з  марафоном: коли на змаганнях перемагає спортсмен,  для когось може здатись, що це  випадковість, але для нього самого та для його тренера – це результат великої та важкої праці. Так і в духовному житті – без особистих стосунків з Богом, без потаємної кімнати нам неможливо стати ближче до Христа. ­­Щоб досягти чогось важливого, завжди потрібні час та зусилля.

Ми не можемо знати свій остаточний результат, але в нас є можливість його спрогнозувати. Але яким чином? - аналізуючи свої поточні плоди. Саме поточна оцінка коригує, спрямовує на те, щоб досягти найкращого остаточного результату.

В чому полягає наша учнівська школа? Я виділив чотири аспекти в житті християнина:

1. Вивчення Божого Слова:

«Дослідіть но Писання, бо ви думаєте, що в них маєте вічне життя, вони ж свідчать про Мене!» (Від Івана 5:39)

Зверніть увагу – не просто треба читати Слово Боже, але Його треба досліджувати, і це є невід'ємною частиною нашого учнівства.

2.Поведінка у повсякденному житті.

Який результат мого багаторічного учнівства у Христа, чи відбулися зміни в моєму характері та в поведінці? Ступінь учнівства відображається в рівні наших спокус: якщо через 10 років  християнства я так само ображаюсь на оточуючих, треба замислитись, чи уважний я учень.

«Хто мудрий і розумний між вами? Нехай він покаже діла свої в лагідній мудрості добрим поводженням!» (Якова 3:13)

3. Служіння

«Не занедбуй благодатного дару в собі, що був даний тобі за пророцтвом із покладенням рук пресвітерів.» (1-е Тимофія 4:14)

«Але те, що для мене було за надбання, те ради Христа я за втрату вважав. Тож усе я вважаю за втрату ради переважного пізнання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа» ( До Филип'ян 3:7-8).

Саме бажання пізнати Христа  - це є найбільш важливою метою. Це ті уроки, які ніколи не забуваються. Учнівство не має замикатися на нас самих: є певний рівень, якого ми досягаємо, ми маємо ділитися з іншими.

«... а хто виконає та й навчить, той стане великим у Царстві Небеснім» (Від Матфія 5:19).

Це не обов'язково проповідь з кафедри, можливо, лише  достатньо  з любов'ю підтримати людину.

«Через це подобає нам більше вважати на почуте, щоб ми не відпали коли» (До Євреїв 2:1).

Хай кожному Бог допоможе бути старанними та уважними учнями,  благословить навчатися в Нього, досліджувати Його слова, рости в пізнанні Бога.

Амінь!

В. Высоцкий 

Николай Николай Кристина Кристина

Вадим Вадим Давид Давид

В. Корнийчук  

"Нелегкі часи"

Юля Юля Александр Александр

Хор Хор
"Богові хвалу віддайте"

"Мы у берега земного" 

 


13 сентября 2015 г.

Утреннее богослужение

Павел Озеруга

Павел Озеруга Павел Озеруга

Інколи ми чекаємо чогось, молимося про це, віримо, що отримаємо, але це не приходить.
Все сии умерли в вере, не получив обетований, а только издали видели оные, и радовались, и говорили о себе, что они странники и пришельцы на земле... (Послание к Евреям 11:13).
Ці люди розуміли одну важливу річ: ми на землі тимчасово. Вони були людьми віри, про них написано на сторінках Біблії, але вони не отримали від Бога того, що чекали, проте вони раділи. А який в нас стан духовний, коли ми не отримуємо того, що чекали від Господа?
Часто виникає питання в людей: чи дійсно Божі дії справедливі, адже Він Якова полюбив ще до народження, а Ісава зненавидів теж ще до народження...
... как и написано: Иакова Я возлюбил, а Исава возненавидел. Что же скажем? Неужели неправда у Бога? Никак (Послание к Римлянам 9:13, 14).
По своїй природі Бог Справедливий та Праведний. Люди ж всі згрішили та позбавлені слави Божої. Але інколи ми прагнемо урівняти свої думки з Божими. Інколи ми претендуємо на те, що Бог повинен робити так, як я собі вирішив, як я це бачу, як я собі думаю, як показує мої логіка та досвід, моє розуміння справедливості. Але Бог говорить: «Мої думки – не ваші думки!» Ми повинні розуміти, що Бог не повинен погоджувати Свої дії з нами. Ми повинні визнати суверенність Бога.

Ибо Он говорит Моисею: кого миловать, помилую; кого жалеть, пожалею. Итак помилование зависит не от желающего и не от подвизающегося, но от Бога милующего (Послание к Римлянам 9:15,16).
И что еще скажу? Недостанет мне времени, чтобы повествовать о Гедеоне, о Вараке, о Самсоне и Иеффае, о Давиде, Самуиле и (других) пророках, которые верою побеждали царства, творили правду, получали обетования, заграждали уста львов, угашали силу огня, избегали острия меча, укреплялись от немощи, были крепки на войне, прогоняли полки чужих; жены получали умерших своих воскресшими; иные же замучены были, не приняв освобождения, дабы получить лучшее воскресение; другие испытали поругания и побои, а также узы и темницу, были побиваемы камнями, перепиливаемы, подвергаемы пытке, умирали от меча, скитались в милотях и козьих кожах, терпя недостатки, скорби, озлобления; те, которых весь мир не был достоин, скитались по пустыням и горам, по пещерам и ущельям земли. И все сии, свидетельствованные в вере, не получили обещанного... (Послание к Евреям 11:32-39).
Виникає питання: яка ж різниця між цими людьми, чому одна категорія їх пройшла через життя добре, а інша страждала та переносила скорботи.
Ты скажешь мне: «за что же еще обвиняет? Ибо кто противостанет воле Его?» А ты кто, человек, что споришь с Богом? Изделие скажет ли сделавшему его: «зачем ты меня так сделал?» Не властен ли горшечник над глиною, чтобы из той же смеси сделать один сосуд для почетного употребления, а другой для низкого? Что же, если Бог, желая показать гнев и явить могущество Свое, с великим долготерпением щадил сосуды гнева, готовые к погибели, дабы вместе явить богатство славы Своей над сосудами милосердия, которые Он приготовил к славе... (Послание к Римлянам 9:19-23).
Ми не повинні в своїх думках нарікати на Бога. Бо ж чи тільки добре ми повинні приймати від Бога, а погане ні?
Люди розуміють, що нічого без причини не буває. Якщо хтось народився сліпим, значить, на це була причина. І який же подив мали всі, хто чув від Ісуса слова про сліпця: «Не згрішив ні він, ні батьки його, але це для того, щоб явилася слава Божа!»
О, бездна богатства и премудрости и ведения Божия! Как непостижимы судьбы Его и неисследимы пути Его! (Послание к Римлянам 11:33)
Все, що Бог робить, Він робить на краще. Яскравим свідченням цього є приклад Йова.
... потому что Бог предусмотрел о нас нечто лучшее, дабы они не без нас достигли совершенства (Послание к Евреям 11:40).
Бог бачить набагато наперед. Ми дивимося вузько на речі, але Бог знає кінець. Тому нам варто покорити під Його руку і не завжди ставити питання: «Чому ти, Боже, так робиш?»
П. Озеруга

Виктор Виктор Тамара Листовныча Тамара Листовныча

Татьяна Нижник Татьяна Нижник Сергей Антонец Сергей Антонец
"Господь, какое небо синее"

С. Антонец                                

Хор Хор
"В служенье вечному ученью"

"Пастир Святий"                         

 

Дневное богослужение

Назар Зозуля

Назар Зозуля Назар Зозуля

Цар Навуходоносор зробив був боввана, - заввишки йому шістдесят ліктів, завширшки йому шість ліктів. Він поставив його в долині Дура в вавилонській окрузі. І цар Навуходоносор послав зібрати сатрапів, заступників, під-сатрапів, радників, суддів, вищих урядників та всіх округових володарів, щоб прийшли на посвячення боввана, якого поставив цар Навуходоносор. А оповісник закликав лунким голосом: «До вас говориться, народи, люди та язики! Того часу, коли ви почуєте голос рога, сопілки, гітари, гусел, псалтиря, флейти та всілякого роду музику, падайте й поклоніться золотому бовванові, якого поставив цар Навуходоносор. А той, хто не впаде й не поклониться, тієї хвилі буде вкинений до середини палах котючої огненної печі (Даниїла 3:1-2, 3:4-6) .

В цій історії є багато повчальних принципів для нашого життя. Що це могло дати царю Навуходоносору? Мабуть, він хотів об'єднати цим народ в одній ідеї. Щось подібне відбувається в цьому світі в наш час. Є світ, його ідея та ідол, через який він намагається об'єднати всіх людей. Цією ідеєю можуть бути гроші, адже ними можна вирішити все. Тоді виникає розуміння: коли людина має гроші, то у неї все гаразд – життя склалося, і навпаки.

Однак, церква завжди мала свою позицію, своє бачення – і так має бути постійно, незалежно від того, що пропонує нам світ. В цій біблійній історії є троє людей, які говорили і думали по-іншому. Вони були не останніми людьми в цій імперії, оскільки вони були втілені в життя цієї країни.

Якщо наш Бог, Якому ми служимо, може врятувати нас з палахкотючої огненної печі, то Він урятує з твоєї руки, о царю! (Даниїла 3:17)

Світ, його цінності та система завжди прагнутимуть схилити нас під своє бачення. Біблія нам говорить, щоб ми не боялися цього світу і його системи, яка бажає зламати наш дух, який відрізняється від більшості людей. Світ досить ревно відстоює свою позицію, погрожуючи тим, хто йде проти неї. Яскравий приклад цьому є цар Навуходоносор, який твердо відстоював своє поверхневе, нерозумне рішення.

Світ ніколи не покаже нам суті гріха та його наслідків, не скаже, що коли людина марно тратить годинами свій час у мережі, то прийде пустота в життя цієї людини і вона втратить ціль буття. Світ ніколи не скаже, що якщо ти будеш вживати наркотики, алкоголь, то твоє життя не складеться, ти станеш нещасним і втратиш надію. Гріх ніколи не показує своє справжнє обличчя.

Поклоніння боввану було показано досить гарно та феєрично, об'єднавши весь народ для втілення ідеї царя. В свою чергу світ також завжди буде диктувати свою систему цінностей і говоритиме, як нам жити та приховуватиме наслідки такого життя. Потрапивши у цю систему, людина починає розуміти наслідки, та вже надто пізно, оскільки вона не може вирватися від її залежностей. Ми живемо в період, коли світ все більше забирає в нас часу у спілкуванні з Богом, сім'єю та церквою, для того, щоб ми залишилися один на один з гріхом, і поклонилися системі, так як це роблять інші.

Проте, Біблія закликає нас розуміти Кому ми служимо, адже ми не покликані робити так, як роблять інші, ми не покликані навіть захищати себе. У нас є Бог, Який стоїть над системою, Який здатний врятувати тоді, коли безсилі люди, Який створив світ, і знає його початок і кінець. Тому наша цінність в тому, щоб бачити Бога! В цей останній час нам потрібен Господь, і близькі  стосунки з Ним, тому що тільки в Нього сила, щоб стати проти гріха і системи, яка проривається в наше життя. Нам потрібно мати чітку позицію і твердо сказати: «Я не буду цього робити, бо це робить світ!» Це є основа нашого життя, наших дій та вчинків.

Таким чином, гроші, зв'язки та матеріальне забезпечення – це є засіб для життя, а не його ціль. Якщо засіб стає ціллю, то людина перетворюється в тварину, яка проміняла своє благо на щось безглузде. Розмінявши все добре, людина перестає бути образом Божим.

Якщо людина не має правильних цілей в своєму житті, тоді вона стає безпечною, не відаючи куди іде. Ми не повинні дивитися на те, як чинить більшість. У нас має бути своя чітка позиція, яка написана в Біблії. В очах інших ми будемо диваками, та Сам Бог буде змінювати нашу історію, бо життя наше залежить лише від Нього. Адже ми знаємо Бога, Того, Який Всемогутній, Який  рятує тоді, коли ніхто не здатен врятувати і дає надію там, де вже вона давно пропала. Господь прославляється в житті відданих Йому людей.

Навуходоносор заговорив та й сказав: «Благословенний Бог Шадраха, Мешаха та Авед-Него, що послав Свого Ангола, і врятував Своїх рабів, які надіялися на Нього. І вони не послухалися царського слова, і дали свої тіла на огонь, аби не служити й не кланятися іншому богові, крім Бога свого. А тепер від мене видається наказ, що кожен з народу, люду та язика, який скаже, що згірдливе нв Бога Шадраха, Мешаха та Авед-него, буде почетвертований, а дім його обернений буде на сміття, бо нема іншого Бога, що міг би так урятувати, як оце». Того часу цар зробив, щоб добре велося Шадраху, Мешахові та Авед-Негові в вавилонській окрузі (Даниїла 3:28-30).

Ці юнаки не впали, бо мали стержень – спільність з Богом. Тому укріпляймося в Господі! Линьмо до Нього, будьмо залежні від Нього, посвятімо Йому все своє життя, бо в цьому наша сила! Маймо чітку позицію, основою якої є надія на Бога!

Н. Зозуля 

Владимир Рыжук Владимир Рыжук alt alt alt alt
Дмитрий

Группа Группа
"Я иду простирая руки"

 

Вечернее богослужение

Сергей Тытарь

Сергей Тытарь Сергей Тытарь

Є такий афоризм: «Хочеш бути щасливим – будь ним». Але це не так просто – щасливими хочуть бути всі, але стають ними лише деякі.

Люди шукають щастя не там, де воно має бути або де вони його загубили, але шукають там,  де «зручніше». Cвіт має своє власне бачення «щастя», яке нав'язується людям через рекламу: придбання непотрібних речей, зріст кар'єри і т.п.

Проте Біблія має достовірну добірку рецептів, як бути щасливим:

Блаженні, хто мешкає в домі Твоїм, вони будуть повіки хвалити Тебе! Блаженна людина, що в Тобі має силу свою, блаженні, що в їхньому серці дороги до Тебе, ті, що через долину Плачу переходять, чинять її джерелом, і дощ ранній дає благословення! (Псалтир 83:5-7)

Тобто, щаслива людина та, яка:

1.       мешкає в домі Божому: хто налаштував своє серце, щоб хвалити Бога, для того мешкання в домі Божому буде найщасливішим часом в житті.

2.       що в Господі має силу свою – мається на увазі, що усякий має навчитися покладати свою силу на Бога. І щасливими стають ті, хто йде до Бога не тільки у безвиході, але хто живе тим, що повністю довіряє Богові.

3.       що в їхньому серці дороги до Господа – тобто спосіб думок людей спрямований до Бога. Вони служать Богу не на показ - це стиль життя.

4.       ті, що через долину Плачу переходять, чинять її джерелом, і дощ ранній дає благословення!

Коли все це в сукупності відбувається в житті людини, то вона стає щасливою.

Але чому саме «долина Плачу»? Напевно тому, що там плачуть. Тоді виникає питання: Що там роблять щасливі люди? Виявляється, що щаслива людина інколи опиняється в долині Плачу і там вона плаче. Але від тих обставин вона не перестане бути щасливою, бо вона робить щось таке в тій долині, що робить її щасливою.

Добрий Бог бачить дитину Свою в долині Плачу, Він посилає дощ і не залишає в сухості. Сама долина не закінчується, просто цей дощ дає благословення та дає час на відпочинок. Але як чинити таку долину Плачу джерелом? Тут можна виділити три способи:

Перший: Викопувати. Для цього потрібні «вміння та знаряддя».

Піднесися, кринице, співайте про неї! Криниця, вельможі копали її, її викопали народні достойники берлом, жезлами своїми  (Числа 21:18).

Кращий «інструмент» для християнина в долині плачу – це Слово Боже, яке він знає, якому довіряє, і за допомогою якого може копати та шукати. З ним він знайде джерело і свою спрагу втамує.

Інший спосіб:

І відкрив Бог очі її, і вона побачила криницю води. І пішла вона, і наповнила бурдюка водою, та й напоїла хлопця (Буття 21:19).

Деколи можна дивитись та шукати, але не бачити.  І тоді приходить Боже відкриття. Щоб отримати відкриття – потрібна довіра Богу, що в цій пустелі я не сам, в цій пустелі я не покинутий, що в цій пустелі мене хтось бачить. І коли християнин входить у долину Плачу з довірою, приходить момент, коли Бог відкриває очі.

Третій спосіб: коли джерело створює Бог:

Тоді то розплющаться очі сліпим і відчиняться вуха глухим, тоді буде скакати кривий, немов олень, і буде співати безмовний язик, бо води в пустині заб'ють джерелом, і потоки в степу! І місце сухе стане ставом, а спрагнений край збірником вод джерельних; леговище шакалів, в якім спочивали, стане місцем тростини й папірусу (Ісаї 35:7).

Щоб це сталося в житті християнина, потрібна молитва. Коли людина молиться та просить у Бога, Він відкриває та з неіснуючого робить існуюче.

Добра дорога для щасливого християнина – це відкривати джерела. Нехай Господь допоможе нам цьому!

С. Тытарь   

Григорий Григорий Леся Леся

Андрей Андрей Света Света alt alt
А. Дежнюк                               

"Я тобі розкажу таємницю"

Сергей Каленик Сергей Каленик alt alt
С. Каленик

Молодежный хор Молодежный хор
"Через берег золотой"

"Небо красивое"           

 


20 сентября 2015 г.

Утреннее богослужение

Николай Каленик Николай Каленик Михаил (пастор церкви «Небесна країна»  г. Переяслав-Хмельницкий) Михаил (пастор церкви «Небесна країна» г. Переяслав-Хмельницкий) Василий Войтович (США) Василий Войтович (США)
Михаил      

В. Войтович

Хор Хор
"Такий як є"

 

Дневное боослужение

Денис Огуля Денис Огуля alt alt

Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло Игорь Бойко Игорь Бойко
Я. Поступайло

И. Бойко           

Благословение детей Благословение детей

 

Вечернее богослужение

Вячеслав Вячеслав Наташа Наташа

Антон Боруль Антон Боруль Яна Яна Игорь Лясковец Игорь Лясковец
А. Боруль    

И. Лясковец

Лена Лена Александр Мельник Александр Мельник Алексей Сафонов Алексей Сафонов
А. Мельник 

А. Сафонов

Студенческая группа Студенческая группа
"Моя молитва"

 


27 сентября 2015 г. - праздник Жатвы

ПРАЗДНИК ЖАТВЫ

Утреннее богослужение

Николай Владимирович Каленик

Николай Каленик Николай Каленик

Найцінніше, найдорожче і дане нам всім одноковою мірою, це час. Якщо Господь дає нам час, то Він дає нам і хліб, і до хліба. А ми повинні бути задоволеними.
Процес жнив складається з трьох частин: посів, дозрівання та жнива. Буває посів, але нема інших двох складових: врожаю нема. Проте може вирости насіння зле, яке виникло внаслідок гріха – прокляття.
В Євангелії від Матвія 13:24 описана притча, де господар посіяв добре зерно, але поруч з ним зійшов кукіль. І господар сказав: «Нехай до жнив ростуть вони разом, а потім окремо зберемо добре насіння та погане, і останнє спалиться».
... жнива кінець віку, а женці Анголи (Від Матвія 13:39).
Хто сіє з слізьми, зо співом той жне... (Псалми 125:5).
Радіючи будемо жати. Якщо ми нічого не сіємо, в нас нема шансу пожати. Ми можемо тільки пожати те, що саме сходить. Нам потрібно сіяти добре слово, добре діло, благословення, щоб воно могло приносити плід.
Це непросто робити. Але якщо ми так чинитимемо, ми будемо жати, співаючи. Навіть зі слізьми, втрачаючи щось, ми будемо сіяти, але ми пожнемо з радістю.

Сьогодні батьки повинні сіяти в життя своїх дітей. Можливо, це безсонні ночі, молитви боротьби, сльози, але це принесе гарний результат майбутнього. Потрібні сльози, наполеглива праця, щоб мати добрі жнива.
Так само й воскресення мертвих: сіється в тління, в нетління встає, сіється в неславу, у славі встає, сіється в немочі, у силі встає, сіється тіло звичайне, встає тіло духовне. Є тіло звичайне, є й тіло духовне (1 до Коринтян 15:42-44).
Коли Бог з нами, ці зміни відбуваються ще з нами на землі. Коли мій зовнішній чоловік тліє, то внутрішній з дня на день обновляється. Прийшов Ісус до фігового дерева, плода шукає, а там одні листочки. Бувають колоски, а в них немає зерна. Вигляд є, назва є, а плоду нема. Як важливо мати плід! Господь буде дивитися на наш плід.
Земля зрощує плід свій, коли дощ падає на неї. Буває християнське життя настільки сухим, але як важливо просити Господа, щоб Він покляк'шував наше серце Своєю благодаттю.
Добре дерево родить добрі плоди. Дерево пізнають по плоду. Сьогодні так багато говориться про християнство, але як важливо бути християнином з плодами.
Сьогодні Господь хоче дивитися на плід нашого життя. А цей плід може бути тільки в Дусі Святому, коли Він наповняє нас, коли Дух Божий живе в нас, тоді ми можемо бути плодовитими та соковитими навіть в старості.
Скажіте про праведного: Буде добре йому, бо вони споживуть плід учинків своїх (Ісая 3:10).
Ти не тільки принесеш плід, але ти й жити цим будеш. Те, що ти приніс, те ти і отримаєш.
І прийдуть на тебе всі оці благословення, і досягнуть тебе, коли ти слухатимешся голосу Господа, Бога свого. Благословенний ти в місті, і благословенний ти на полі! Благословенний плід утроби твоєї, і плід твоєї землі, і плід худоби твоєї, порід биків твоїх і котіння отари твоєї! Благословенний твій кіш та діжа твоя! Благословенний ти у вході своїм, і благословенний ти в виході своїм! Господь учинить, що вороги твої, які повстають на тебе, будуть побиті перед тобою, вони однією дорогою вийдуть навперейми тебе, а сімома дорогами втікатимуть перед тобою. Господь накаже Своєму благословенню бути з тобою в коморах твоїх, та в усьому, чого доторкнеться рука твоя, і благословлятиме тебе в Краю, що Господь, Бог твій, дає тобі. Господь поставить тебе Собі за святий народ, як присягнув був тобі, коли ти будеш додержуватися заповідей Господа, Бога твого, і підеш дорогами Його. І побачать усі народи землі, що Господнє Ім'я кличеться на тобі, і будуть боятися тебе. І Господь дасть тобі добрий приріст у плоді утроби твоєї, і в плоді худоби твоєї, і в плоді поля твого на тій землі, що Господь заприсягнув був батькам твоїм, щоб дати тобі. Господь відчинить для тебе Свою добру скарбницю, небеса, щоб дати дощ для Краю твого в часі його, і щоб поблагословити всякий чин твоєї руки. І ти позичатимеш багатьом народам, а сам не позичатимеш ні в кого (Повторення Закону 28:2-13).
Господь Свою скарбницю небес відкриває ще для нас! Алілуя!

Тамара Листовнича Тамара Листовнича Анна (г. Ровно) Анна (г. Ровно) Борис Порфирович Мозговой Борис Порфирович Мозговой

Игорь Бойко Игорь Бойко Сергей Тытарь Сергей Тытарь
И. Бойко 

С. Тытарь

Песня неслышащих Песня неслышащих

Группа Группа
"Небо, землю, місяць зорі все вчинив Господь для нас"

Воскресная школа Воскресная школа

"Тебе, Господь"

Хор Хор

"Господня земля"        

"Из размяклой земли"
Праздник Жатвы Праздник Жатвы

Хор Хор

Загрузить фото большого размера (2240х1494 px)

 

Вечернее богослужение
В собрании приняли участие глава Киевского городского объединения церкви ХВЕ Анатолий Козачок и вице-президент по научным программам и стратегиям Форума лидеров-христиан Дерил МакКарти.

Анатолий Козачок

Анатолий Козачек Анатолий Козачек

На День Подяки кожен з нас починає замислюватись над тим, за що ми повинні дякувати Богу.

Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі (1-е Солунян 5:18).

Бог хоче, щоб ми дякували за все: і за радості, і за випробування.   Тут йдеться не про автоматизм та обрядовість. В цьому тексті  Господь намагається виховати в нас правильний підхід і правильне мислення. Бо коли ми навчимося дякувати Бога за все, тоді ми навчимося жити по-новому. Навіть сьогодні, коли наша країна переживає важкі часи, війну, спад економіки, треба просити Бога, щоб в цей час Він дав сили і розуміння, щоб за все дякувати. Але головна суть в тім, що якщо ми не навчимося бути вдячними навіть в елементарному, ми залишимося невдячними. Немає такої сірої зони десь посередині. Ми маємо навчитись виховувати в собі вдячність - За все Богу дякувати, бо така воля Божа. Людина, яка є невдячна, буде притягувати в свій колектив таких саме людей.

Тож покоріться під міцну Божу руку, щоб Він вас Свого часу повищив (1-е Петра 5:6).

В цьому тексті написано дуже просто – прийміть волю Божу, і Господь почне діяти у вашому житті.

Бог буде про нас піклуватися, і діло рук наших Бог буде благословляти.

Покладіть на Нього всю вашу журбу, бо Він опікується вами! (1-е Петра 5:7).

Згадаймо Ісуса Христа перед Голгофою, коли Він молився, і від напруги піт Його був як краплі , Він сказав: «Отче Мій, як ця чаша не може минути Мене, щоб не пити її, нехай станеться воля Твоя!» (Від Матвія 26:42)» і Ангел Господній  почав Його укріпляти.

Щоб бути вдячними Богу, ми маємо навчитися трьом речам:

1.       Смиренню. Без смирення ми не зможемо бути вдячними Богу. Смирення означає адекватно реагувати на ситуацію, приймати її, як із Божої руки.

2.       Довірі. Ми маємо навчитися довірятися Богу в усіх обставинах нашого  життя, не лише на словах, але й на ділі.

3.       Вірі. Коли ми віримо Богу, тоді Він опікується нами.

Якщо ми навчимося дякувати Богу, ми почнемо зростати в пізнанні Бога, наше серце буде наповнене радістю і миром  від того, що ми служимо Всемогутньому! Якщо ми вміємо пам'ятати негативне, то з якого джерела воно черпається? Давайте пам'ятати  тільки позитивне, бо це від Бога.

У нас з вами є за що дякувати Богу. Нехай Господь вас усіх благословить!

А. Козачок 

Илья Илья Юля Юля Ярослав Лукасик Ярослав Лукасик
Я. Лукасик

Светлана Светлана Оля Попович Оля Попович

Иван Иван Сергей Каленик Сергей Каленик Дерил МакКарти Дерил МакКарти
"Дякую"                

Дерил МакКарти

Молодежный хор Молодежный хор
"Дякуйте Господу"                      

"Слав, слав радісно Господа"

"Ты достоин"                               

 

Обновлено 12.01.2016 10:10
 

Календарь